loading...

Video Sources 853 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shiko streamango.com
Tomb Raider

Tomb Raider

Her legend begins.Mar. 14, 2018UK, USA118 Min.PG-13
Vleresimi juaj 10
10 2 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Lara Croft, vajza e ashpër dhe e pavarur e një aventurieri të humbur duhet të testojë veten përtej limiteve të saj kur e gjen veten në ishullin ku është zhdukur i ati.

Tomb Raider
Tomb Raider
Tomb Raider
Tomb Raider
Tomb Raider
Tomb Raider
Tomb Raider
Tomb Raider
Tomb Raider
Tomb Raider
Titulli origjinal Tomb Raider
Vleresimi i IMDb 7.5 2,897 votes
Vleresimi i TMDb 6.1

Director

Roar Uthaug
Director

Kasta

Tituj të ngjashme

The Lost Bladesman
Ready Player One
Peppermint
The Suspect
Dobermann
Irumbu Thirai
Independence Day: Resurgence
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant
In the Blood
Assassins Tale
RockNRolla
The Amazing Spider-Man