loading...

Video Sources 83 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Travis Scott: Look Mom I Can Fly

Travis Scott: Look Mom I Can Fly

Aug. 28, 2019USA85 Min.TV-MA
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Rritja e yllit të rrepit Trevis Skot, fokusuar në periudhën e publikimit të “Botës Astro” (Astroworld është albumi i tretë dhe shumë i suksesshëm nga rreperi dhe producenti Amerikan Trevis Skot. Publikuar në 3 Gusht 2018 nga Cactus Jack Records, Epic Records, dhe Grand Hustle Records.)

Travis Scott: Look Mom I Can Fly
Titulli origjinal Travis Scott: Look Mom I Can Fly
Vleresimi i IMDb 6.4 1,761 votes
Vleresimi i TMDb 7.6 42 votes

Director

Kasta

Sheck Wes isHimself
Himself
Mike Dean isHimself
Himself
John Mayer isHimself
Himself
DJ Screw isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)
Jacques Webster isHimself (Travis Scott's dad)
Himself (Travis Scott's dad)
Bizzy isHimself
Himself

Tituj të ngjashme

Popstar: Never Stop Never Stopping
Opening Night
Kim Dotcom: Caught in the Web
Center Stage: On Pointe
Ladies vs Ricky Bahl
The Legend of Cocaine Island
Take the Lead
Ambarsariya
Song to Song
Honey
Strange Magic
Stomp the Yard 2: Homecoming