loading...

Video Sources 787 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shiko ne Openloadopenload.co
Tristan & Isolde

Tristan & Isolde

Fighting countries can still love...Apr. 07, 2006USA125 Min.PG-13
Vleresimi juaj 0
10 2 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një aferë mes trashëgimtarit të linjës së dytë të fronit Britanik (Franco) dhe princeshës se feudalit irlandez (Myles) shkakton reagim nga shoqeria e cila kërkon dënim për dashnorët e rinj.

Tristan & Isolde
Tristan & Isolde
Tristan & Isolde
Tristan & Isolde
Tristan & Isolde
Tristan & Isolde
Tristan & Isolde
Tristan & Isolde
Titulli origjinal Tristan & Isolde
Vleresimi i IMDb 6.9 47,005 votes
Vleresimi i TMDb 6.4

Tituj të ngjashme

After the Sunset
The Berlin File
Ishq Click
The Bronze
Once Were Warriors
I’ll See You in My Dreams
The Discovery
I Want You – Tengo Ganas De Ti
Goutham Nanda
The Perfect Guy
Center Stage: On Pointe
Mustang