loading...

Video Sources 56 Views

  • Shikostreamango.com
Tristani dhe Isolde

Tristani dhe Isolde

Apr. 03, 2002France83 Min.PG
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Tristan & Isolde: Kush ka frikë nga gjigantët dhe dragonjtë kur keni dashurinë dhe disa rrëmujaxhinj magjikë nga ana juaj? Në një tokë magjike, kalorësi trim Tristan dhe Princesha e bukur Isolde takohen dhe bien në dashuri. Skemat e liga të Baron Ganelonit ziliqar kërcënojnë dashurinë e tyre, por ata do të marrin ndihmë nga miqtë e tyre

Tristani dhe Isolde
Tristani dhe Isolde
Titulli origjinal Tristan et Iseut
Vleresimi i IMDb 4.9 133 votes
Vleresimi i TMDb 5.2 7 votes

Director

Kasta

Tituj të ngjashme

Piter Pan
X-Men: The Last Stand
Ngritja e Gardianëve
John Carter
Lucky Luke
Gjigandi i Hekurt
UglyDolls
Barriera koralore
Universiteti i mostrave
Hugo
The Odd Life of Timothy Green
A Dog’s Journey