loading...

Video Sources 40 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Where’d You Go, Bernadette

Where’d You Go, Bernadette

Disappearances can be deceivingAug. 16, 2019USA103 Min.PG-13
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Ish-arkitektja e talentuar Bernadet Foks duket se i ka të gjitha: një shtëpi të bukur në Siatëll, një burrë të suksesshëm e të dashur dhe një vajzë adoleshente, nxënëse e shkëlqyer. Kur Bernadeta papritmas zhduket pa lënë gjurmë, familja e saj e shqetësuar fillon në një aventurë emocionuese për të zgjidhur misterin.

Where’d You Go, Bernadette
Where’d You Go, Bernadette
Where’d You Go, Bernadette
Where’d You Go, Bernadette
Where’d You Go, Bernadette
Where’d You Go, Bernadette
Where’d You Go, Bernadette
Where’d You Go, Bernadette
Titulli origjinal Where'd You Go, Bernadette
Vleresimi i IMDb 6.5 4,088 votes
Vleresimi i TMDb 6.7 49 votes

Director

Kasta

Cate Blanchett isBernadette Fox
Bernadette Fox
Emma Nelson isBee Branch
Bee Branch
Billy Crudup isElgie Branch
Elgie Branch
Judy Greer isDr. Kurtz
Dr. Kurtz
Laurence Fishburne isPaul Jellinek
Paul Jellinek
James Urbaniak isMarcus Strang
Marcus Strang

Tituj të ngjashme

Exam
I.T.
Awarapan
American Fable
Inception
Uncle Drew
The Legend Is Born: Ip Man
A Walk to Remember
They Call Me Trinity
Bethoven
The Experiment
Ip Man 2