loading...

Video Sources 41 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Wonder Woman: Bloodlines

Wonder Woman: Bloodlines

Oct. 05, 201983 Min.
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Gruaja Mrekulli nis misionin e rrezikshëm: të shpëtojë një vajzë të re, të pushtuar nga një organizatë kriminale. Por, në rrezik, shumë shpejt do të jetë edhe vendlindja dhe njerëzit e saj më të afërt…

Wonder Woman: Bloodlines
Wonder Woman: Bloodlines
Titulli origjinal Wonder Woman: Bloodlines
Vleresimi i TMDb 7.1 8 votes

Director

Sam Liu
Director

Kasta

Rosario Dawson isDiana Prince / Wonder Woman (voice)
Diana Prince / Wonder Woman (voice)
Marie Avgeropoulos isVanessa Kapatelis / Silver Swan (voice)
Vanessa Kapatelis / Silver Swan (voice)
Jeffrey Donovan isSteve Trevor (voice)
Steve Trevor (voice)
Adrienne C. Moore isEtta Candy (voice)
Etta Candy (voice)
Constance Zimmer isVeronica Cale (voice)
Veronica Cale (voice)
Courtenay Taylor isDr. Poison (voice)
Dr. Poison (voice)
Mozhan Marnò isDr. Cyber (voice)
Dr. Cyber (voice)
Cree Summer isHippolyta (voice)
Hippolyta (voice)
Nia Vardalos isJulia Kapatelis (voice)
Julia Kapatelis (voice)
Michael Dorn isFerdinand (voice)
Ferdinand (voice)

Tituj të ngjashme

Justice League
Elysium
Barbi-Një Përrallë Sirene 2
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant
Army of Darkness
Borëbardha dhe shtatë xhuxhat
X-Men
Beasts of the Southern Wild
The Death and Return of Superman
Baahubali 2: The Conclusion
The Green Mile
Cyborg X