Aksion

Miami Supercops
6.2
HD

Miami Supercops

Dec. 19, 1985

Miami Supercops

Në vitin 1978, nga një bankë e Detroitit u vodhën 20 milion dollrë. Një nga hajdutët u kap, njëri u gjend i vdekur dhe i treti u zhduk. Paratë ...
Flu
6.8
HD

Flu

Aug. 14, 2013

Flu

Krijohet një gjëndje alarmi kur një grip shpendësh shpërndahet në një qytet në Korenë e Jugut, 20 kilometra larg Seulit.
Rise of the Legend
6.5
HD

Rise of the Legend

Nov. 20, 2014

Rise of the Legend

Një jetim, babai i të cilit u vra nga forca të së keqes, mundohet të vendosi drejtësinë në vend.
The Day
5.2
HD

The Day

Sep. 15, 2011

The Day

Një grup prej 5 personash që bashkëpunojnë për të mbijetuar në një të ardhme post-apokaliptike, zbulojnë një fermë, në duke e sigurtë, por shpejt ...
Taken 2
6.3
HD

Taken 2

Sep. 27, 2012

Taken 2

Agjenti i CIA-s shkon ne Stamboll per te shpetuar gruan dhe vajzen e tij nga babai i djemve te vrare shqiptare…
Vampire Academy
5.6
HD

Vampire Academy

Feb. 07, 2014

Vampire Academy

Roza Hathaway është gjysëm njeri-gjysëm vampir, gardiane e një Moroi, vampirë të vdekshëm e paqësore që jetojnë të fshehur në botën tonë. Detyra ...
Gunless
6.5
HD

Gunless

Apr. 30, 2010

Gunless

Montana Kid, një nga qitësi më të mirë në Amerikë, pasi u ka shpëtuar gjahtarëve të shpërblimeve sistemohet në një qytezë në Kanada, dhe ndryshon ...
Hunting Emma
5.8
HD

Hunting Emma

Jun. 12, 2017

Hunting Emma

E bukura dhe paqësorja Ema bëhet dëshmitare e një vrasjeje të egër. Gjashtë burra të dhunshëm vrasin një polic me gjakftohtësi. Për ta hequr ...
10,000 BC
5.1
HD

10,000 BC

Feb. 22, 2008

10,000 BC

Në vitin 10.000 para Krishtit, një gjahtar humbet gruan e tij nga një luftëtar i keq, kështu që mbledh së bashku një ushtri masive për të ...
Charlie’s Angels
5.5
HD

Charlie’s Angels

Nov. 02, 2000

Charlie’s Angels

Engjëjt hetojnë një seri të vrasjesh të cilat ndodhin pas vjedhjes së një baze të dhënash të profilit për mbrojtjen e dëshmitarëve.
Undisputed III: Redemption
7.5
HD

Undisputed III: Redemption

TETË BOKSIERË ELITË – të dënuar nga burgje të sigurisë së lartë nga e gjithë bota – sillen së bashku nga një sindikatë e fshehtë e ...
2012: Ice Age
2.3
HD

2012: Ice Age

Jun. 27, 2011

2012: Ice Age

Një shpërthim vullkanik në Islandë dërgon një akullnajë drejt Amerikës së Veriut, duke bërë që gjithçka në rrugën e saj të ngrijë. Një burrë i ...
The Score
6.8
HD

The Score

Jul. 13, 2001

The Score

Nje hajdut i regjur shpreson te dale ne pension dhe te jetoje me pasurine e tij te pandershme teksa perpiqet te binde nje djale te ri qe te bejne ...
Sleepless
5.6
HD

Sleepless

Jan. 12, 2017

Sleepless

Një polic përzihet me kriminelët e gabuar dhe ata i rrëmbejnë djalin. Ai shkon në një disko për ta shpëtuar. Shumë lidhje të fshehta dalin dhe ...
12 Rounds 3: Lockdown
5.3
HD

12 Rounds 3: Lockdown

Sep. 11, 2015

12 Rounds 3: Lockdown

Një polic me eksperiencë i rajonit zbulon prova që tregojnë se një grup policësh janë të përfshirë në një rrjet kriminal dhe është detyra e tij ...
VFW
6.7
HD

VFW

Sep. 19, 2019

VFW

Disa veteranë lufte bëhen bashkë për të festuar ditëlindjen e njërit prej tyre. Gjërat marrin të tatëpjetën kur një vajzë hyn në bar dhe me vete ...
Conan the Barbarian
6.9
HD

Conan the Barbarian

Apr. 02, 1982

Conan the Barbarian

Nje djale i ri Conan, behet nje skllav pasi prinderit e tij vriten nga nje zot lufte dhe nje magjistar, Thulsa Doom. Kur ai rritet behet nje ...
Night Guards
4.2
HD

Night Guards

Aug. 01, 2016

Night Guards

Pasha është një postier i zakonshëm i cili fillon të shohë ëndrra të pazakonta. Një ditë ai shpëton një vajzë nga një grup sulmuesish. Më vonë ai ...
Leaving Afghanistan
5.6
HD

Leaving Afghanistan

May. 10, 2019

Leaving Afghanistan

Ngjarjet zhvillohen në vitin 1988, gjatë përfundimit të luftës në Afganistan. Në qendër qëndron toger Vasili, i cili bëhet peng muxhahedinëve, në ...
Sleepless Night
6.7
HD

Sleepless Night

Nov. 16, 2011

Sleepless Night

Një polici me lidhje me botën e krimit i zbulohet identiteti kur ai bashkë me kolegun e tij kapen duke vjedhur kokainë nga një shpërndarës droge ...
Game of Death
6.1
HD

Game of Death

Mar. 23, 1978

Game of Death

Një yll i arteve marciale duhet të falsifikojë vdekjen e tij për të gjetur njerëzit që po përpiqen ta vrasin.
Spy Intervention
HD

Spy Intervention

Feb. 14, 2020

Spy Intervention

Kur spiuni më i mirë në botë takon gruan e ëndrrave, ai braktis ekzistencën e tij aventureske dhe sistemohet në periferi.
Sherlock Holmes
7.6
HD

Sherlock Holmes

Dec. 23, 2009

Sherlock Holmes

Detektivi Sherlock Holmes dhe partneri i tij Watson përfshihen në një beteje mes forcës dhe zgjuarsisë me një dyshim se kush është kërcenim për ...
Keanu
6.3
HD

Keanu

Apr. 21, 2016

Keanu

Dy miq përgatisin një komplot për të rimarrë një kotele të vjedhur duke u paraqitur si shpërdarës droge për një bandë rruge.
Unforgiven
7.1
HD

Unforgiven

Sep. 13, 2013

Unforgiven

Ish-vrasësi i Shogunatit, Jubei Kamata, detyrohet të thyejë premtimin që i ka bërë gruas dhe të nxjerr edhe një herë shpatën e samurait për të ...
Jumanji: The Next Level
7.0
HD

Jumanji: The Next Level

Grupi i njohur rikthehet, por loja ka ndryshuar. Në përpjekje për të shpëtuar Spenserin, lojtarët duhet të kalojnë shtigje të panjohura, nga ...
Sisters in Arms
5.3
HD

Sisters in Arms

Oct. 09, 2019

Sisters in Arms

Gra të lindura në kultura të ndryshme, por të bashkuara nga dëshira për liri dhe një botë më të mirë, luftojnë bashkë dhe krijojnë një lidhje të ...