Të animuar

Rock Dog
5.9
HD

Rock Dog

Jul. 08, 2016

Rock Dog

Kur një radio bie nga qielli në duart e një qeni naiv, ai largohet nga shtëpia për të përmbushur ëndrrën, të bëhet muzikant, duke sjellë edhe një ...
Treasure Planet
7.1
HD

Treasure Planet

Nov. 26, 2002

Treasure Planet

Një version i animuar nga Disney i “Treasure Island”. I vetmi ndryshim është se filmi është vendosur në hapësirën e jashtme me botë të huaja dhe ...
Inside Out
8.3
HD

Inside Out

Jun. 09, 2015

Inside Out

Pasi një vajzë shkon në një shtëpi të re, emocionet e saj janë zhytur në kaos duke e bërë atë të humbasë kontrollin e mendjes së saj.
Frozen II
7.3
HD

Frozen II

Nov. 20, 2019

Frozen II

Elsa, mbretëresha e dëborës ka një dhunti të jashtëzakonshme: fuqinë për të krijuar akull dhe borë. Por, pavarësisht sa e lumtur është mes ...
The Queen’s Corgi
4.7
HD

The Queen’s Corgi

Feb. 13, 2019

The Queen’s Corgi

Qeni i preferuar i Mbretëreshës humbet pas një ngjarje të dyshimtë dhe e gjen veten në një shtëpi qensh ku duhet të mësohet me jetën e rrugës, ...
Boruto: Naruto the Movie
8.2
HD

Boruto: Naruto the Movie

Kanë kaluar disa vite që nga fundi I luftës Shinobi. Naruto Uzumaki është Hija e Shtatë e Zjarrit në këtë epokë. Djali I tij, Boruto Uzumaki do ...
Princess Mononoke
8.4
HD

Princess Mononoke

Jul. 12, 1997

Princess Mononoke

Në një udhëtim për të gjetur kurën për një mallkim të një Tatarigami, Ashitaka e gjen veten në mes të një lufte midis perëndive të pyjeve dhe ...
The Star
6.2
HD

The Star

Nov. 15, 2017

The Star

Gomari Bo është mërzitur me jetën e tij monotone dhe dëshiron të bëjë diçka ndryshe. Ai, bashkë me shokun e tij të ngushtë, pëllumbin Dejv, nisin ...
White Snake
7.1
HD

White Snake

Jan. 11, 2019

White Snake

Një histori dashurie mes një demoneje gjarpër dhe një gjahtari gjarpërinjsh. Ata hasin veshtirësi pasi Gjenerali do të mbledhi të gjithë ...
I Lost My Body
7.6
HD

I Lost My Body

Nov. 06, 2019

I Lost My Body

Një film i animuar i nominuar për Oscar! Historia e Naoufelit, një djalosh i dashuruar me Gabrielën. Kurse në anën tjetër të qytetit një dorë e ...
Arctic Dogs
4.3
HD

Arctic Dogs

Nov. 01, 2019

Arctic Dogs

Suifti, një dhelpër arktike, zbulon një plan të lig nga një keqbërës i cili ka për synim të shkrijë akujt arktikë. Me ndihmën e miqve të tij, ai ...
Garfield
5.0
HD

Garfield

Jun. 10, 2004

Garfield

Garfield është një mace e dhjamosur i cili jeton me pronarin e tij,  Jon Arbuckle. Garfield kalon kohën e tij duke ngacmuar Jon dhe tallet me ...
One Piece: Stampede
8.1
HD

One Piece: Stampede

Aug. 09, 2019

One Piece: Stampede

Piratët nga e gjithë bota mblidhen në Konkursin e Piratëve për t’u bashkuar në gjuetinë për thesarin e humbur të Mbretit të Piratëve, Roxherit.
Rio 2
6.3
HD

Rio 2

Mar. 19, 2014

Rio 2

Blunë, Xhuelin dhe tre fëmijët e tyre i pret xhungla pasi largohen nga Rio de Zhaneiro për në botën e egër të Amazonës. Ndërkohë që Blu mundohet ...
Space Jam
6.4
HD

Space Jam

Nov. 15, 1996

Space Jam

Në përpjekje të dëshpëruar për të fituar një ndeshje basketbolli dhe për të fituar lirinë e tyre, Looney Tunes kërkojnë ndihmën e kampionit në ...
Frozen
7.5
HD

Frozen

Nov. 27, 2013

Frozen

Optimistja e patrembur Ana niset në një udhëtim epik së bashku me njeriun e maleve Kristof dhe drerin e tij besnik Sven për të gjetur motrën e ...
The Addams Family
5.8
HD

The Addams Family

Oct. 10, 2019

The Addams Family

Familja makabre zhvendoset në periferi, ku vajza e Addams miqësohet me vajzën e një prezantueseje vendase dashakeqe. Por kjo miqësi do të krijojë ...
Batman vs. Robin
7.1
HD

Batman vs. Robin

Apr. 14, 2015

Batman vs. Robin

Teksa Damian Uejni ka probleme me rregullin për të mos vrarë, ai fillon të mendojë se e ka vendin në shoqatën sekrete të Bufave.
Rise of the Guardians
7.3
HD

Rise of the Guardians

Nov. 21, 2012

Rise of the Guardians

Rise of the Guardians: Kur shpirti djallëzor lëshon një sulm në Tokë, ekipi i Gardianëve të pavdekshëm, ngrihen dhe dalin në mbrojtje të fëmijvë ...
Dragon Hunters
6.6
HD

Dragon Hunters

Mar. 19, 2008

Dragon Hunters

Një përrallë fantastike që tregon aventurat e dy gjahtarëve të dragonjve!
Abominable
7.1
HD

Abominable

Sep. 19, 2019

Abominable

Tre adoleshentë përpiqen të kthejnë një njeri dëbore në shtëpi teksa shmangin një burrë të pasur dhe një zoologe që duan ta marrin atë për ...
A Christmas Carol
6.8
HD

A Christmas Carol

Nov. 04, 2009

A Christmas Carol

Ebenizer Koprraci i nis festat e Krishtlindjeve me përbuzjen e tij të zakonshme, duke i ulëritur ndihmësit të tij besnik Bob Kraçit dhe nipit të ...
Arthur Christmas
7.1
HD

Arthur Christmas

Feb. 22, 2011

Arthur Christmas

Mbremjen e krishtlindjeve ne polin e veriut, djali i vogel i babagjyshit mesa duket do te perdore teknologjine e avancuar te babait te tij per ...
Despicable Me
7.7
HD

Despicable Me

Jul. 08, 2010

Despicable Me

Kur një tru kriminal përdor tre vajza jetime si pengje për një skemë të madhe, ai gjen dashurinë e tyre dhe kjo e bën atë të ndryshojë ...
Klaus
8.4
HD

Klaus

Nov. 08, 2019

Klaus

Kur Xhesper dallon veten si studenti më i dobët i Akademisë Postare, ai dërgohet në Smirensburg, një fshat i vogël i vendosur në një ishull të ...