Komedi

Miami Supercops
6.2
HD

Miami Supercops

Dec. 19, 1985

Miami Supercops

Në vitin 1978, nga një bankë e Detroitit u vodhën 20 milion dollrë. Një nga hajdutët u kap, njëri u gjend i vdekur dhe i treti u zhduk. Paratë ...
Isi & Ossi
6.5
HD

Isi & Ossi

Feb. 14, 2020

Isi & Ossi

Për të realizuar ëndrrat e tyre të kuzhinës dhe boksit, vajza e një bilioneri krijon një aleancë përfituese nga të dy krahët me djalin e një nëne ...
Focus
6.6
HD

Focus

Feb. 25, 2015

Focus

Një mjeshtër i vjetër mashtrimi, merr nën krahun e tij një vajzë të re shumë tërheqëse por gjërat komplikohen kur ata të dy përfshihen ...
Cheeky
5.6
HD

Cheeky

Jan. 28, 2000

Cheeky

Filmi është i preferuar të shikohet nga personat qe jane mbi 18 vjeç. Ndërkohe që po kërkon për apartament në londer për të dashurin e saj , ...
Rock Dog
5.9
HD

Rock Dog

Jul. 08, 2016

Rock Dog

Kur një radio bie nga qielli në duart e një qeni naiv, ai largohet nga shtëpia për të përmbushur ëndrrën, të bëhet muzikant, duke sjellë edhe një ...
Secretary
7.0
HD

Secretary

Jan. 11, 2002

Secretary

Një vajzë e re, e sapo dalë nga një spital psikiatrik, fillon punë si sekretare tek një avokat kërkues, ku marrëdhënia punëmarrës-punëdhënës ...
Vampire Academy
5.6
HD

Vampire Academy

Feb. 07, 2014

Vampire Academy

Roza Hathaway është gjysëm njeri-gjysëm vampir, gardiane e një Moroi, vampirë të vdekshëm e paqësore që jetojnë të fshehur në botën tonë. Detyra ...
Gunless
6.5
HD

Gunless

Apr. 30, 2010

Gunless

Montana Kid, një nga qitësi më të mirë në Amerikë, pasi u ka shpëtuar gjahtarëve të shpërblimeve sistemohet në një qytezë në Kanada, dhe ndryshon ...
An Easy Girl
5.6
HD

An Easy Girl

Aug. 28, 2019

An Easy Girl

Naima është 16 vjeç dhe jeton në Kanë. Ka zgjedhur verën për të vendosur se ç’do të bëjë me jetën e saj. Më pas, kushërira e saj Sofia, me ...
Charlie’s Angels
5.5
HD

Charlie’s Angels

Nov. 02, 2000

Charlie’s Angels

Engjëjt hetojnë një seri të vrasjesh të cilat ndodhin pas vjedhjes së një baze të dhënash të profilit për mbrojtjen e dëshmitarëve.
Leap Year
6.4
HD

Leap Year

Jan. 08, 2010

Leap Year

Sipas një tradite irlandeze më 29 Shkurt është Viti e Brishtë ku një grua mund të propozoi një burrë për martesë dhe ai duhet të pranojë. Kështu ...
Psych: The Movie
8.1
HD

Psych: The Movie

Dec. 07, 2017

Psych: The Movie

Banda e vjetër mblidhet gjatë pushimeve pasi një sulmues misterioz shënjestron një prej tyre.
Come As You Are
6.8
HD

Come As You Are

Feb. 14, 2020

Come As You Are

Tre të rinj me aftësi të kufizuara nisin rrugën me një shofere infermiere për në një bordello në Montreal për njerëz me nevoja të veçanta. ...
To All the Boys: P.S. I Still Love You
6.2
HD

To All the Boys: P.S. I Still Love You

Lara Xhin dhe Piteri sapo e kanë bërë zyrtare lidhjen e tyre por në skenë hyn një personazh që ka marrë letër dashurie kohë më parë.
Van Wilder: Freshman Year
5.3
HD

Van Wilder: Freshman Year

Van Uilldër fillon vitin e parë të studimeve në Kolegjin Kollixh dhe i hyn një aventure për të liruar shkollën nga shtypja seksuale dhe moslejimi ...
The Kissing Booth
6.5
HD

The Kissing Booth

May. 11, 2018

The Kissing Booth

Një nxënëse gjimnazi detyrohet të përballet me pëlqimin e saj të fshehtë në kabinën e puthjeve. Gjërat nuk shkojnë ashtu siç do të donte ajo, ...
Zack and Miri Make a Porno
6.6
HD

Zack and Miri Make a Porno

Shokët shumë të mirë Zak dhe Miri mundohen të zgjidhin disa probleme financiare duke realizuar bashkë një film për të rritur.Kur kamera fillon të ...
Blowing Up Right Now
5.5
HD

Blowing Up Right Now

Jun. 19, 2019

Blowing Up Right Now

Një çift në një marrëdhënie afatgjatë, gjendet mes një krize raketash bërthamore në shtëpinë e tyre në LA. Si është dashuria e vërtetë ata do ta ...
Sleepless Night
6.7
HD

Sleepless Night

Nov. 16, 2011

Sleepless Night

Një polici me lidhje me botën e krimit i zbulohet identiteti kur ai bashkë me kolegun e tij kapen duke vjedhur kokainë nga një shpërndarës droge ...
Sex Tape
5.1
HD

Sex Tape

Jul. 17, 2014

Sex Tape

Një çift i martuar zgjohen për të zbuluar se kaseta e seksit që kanë bërë një nate me para ka humbur duke çuar në një kërkim të çmendur rreth ...
Spy Intervention
HD

Spy Intervention

Feb. 14, 2020

Spy Intervention

Kur spiuni më i mirë në botë takon gruan e ëndrrave, ai braktis ekzistencën e tij aventureske dhe sistemohet në periferi.
#RealityHigh
5.2
HD

#RealityHigh

Jul. 17, 2017

#RealityHigh

Kjo është historia e një vajze e cila që e vogël u dashurua me djalin me të bukur të shkollës. Ajo kaloi shumë vështirësi por që në fund ëndërra ...
Keanu
6.3
HD

Keanu

Apr. 21, 2016

Keanu

Dy miq përgatisin një komplot për të rimarrë një kotele të vjedhur duke u paraqitur si shpërdarës droge për një bandë rruge.
A Few Less Men
4.9
HD

A Few Less Men

Mar. 09, 2017

A Few Less Men

Planet e tre shokëve pas dasmës së njërit prej tyre shkojnë tmerrësisht keq. Ata përballen me njerëz nga më të çuditshmit në botën e egër të ...
Jumanji: The Next Level
7.0
HD

Jumanji: The Next Level

Grupi i njohur rikthehet, por loja ka ndryshuar. Në përpjekje për të shpëtuar Spenserin, lojtarët duhet të kalojnë shtigje të panjohura, nga ...
Bruce Almighty
6.7
HD

Bruce Almighty

May. 23, 2003

Bruce Almighty

Një burri, i cili i ankohet Zotit shumë shpesh, i jepen fuqi të mbinatyrshme për t’i treguar sa vështirë është të drejtosh botën.
Charlie’s Angels
4.2
HD

Charlie’s Angels

Nov. 14, 2019

Charlie’s Angels

Elena Houghlin është shkencëtare, inxhiniere dhe shpikëse e Calistos, një burim i qëndrueshëm energjie që do të revolucionarizojë mënyrën se si ...
Horse Girl
5.9
HD

Horse Girl

Jan. 27, 2020

Horse Girl

Sara është një vajzë anti sociale. Asaj i pëlqen kalërimi, arti, zanati dhe serialet me krime. Pikërisht këto të fundit fillojnë të ndikojnë ...
Come to Daddy
6.6
HD

Come to Daddy

Feb. 07, 2020

Come to Daddy

Një djalë në të tridhjetat udhëton gjatë për t’u lidhur me babanë e tij të larguar.