Krim

The Wizard of Lies
HD

The Wizard of Lies

May. 20, 2017

The Wizard of Lies

Një film biografik për Berni Medof, i cili ngriti firmën piramidale më të madhe të njohur në histori, duke shkaktuar dëme prej 65 bilionë dollarë.
Rise of the Footsoldier Part II
5.3
HD

Rise of the Footsoldier Part II

Më 6 dhjetor 1995, tre anëtarë të bandës Essex u vranë brutalisht në gjak ftohtësi. Tani është fillimi i vitit 1997 dhe kushdo që i ka vrarë tre ...
The Boondock Saints
7.9
HD

The Boondock Saints

Jan. 22, 1999

The Boondock Saints

Dy vëllezër nisin të pastrojnë Bostonin nga kriminelët ndërkohë që ndiqen nga një agjent i FBI-së.
Bon Cop Bad Cop 2
6.9
HD

Bon Cop Bad Cop 2

May. 12, 2017

Bon Cop Bad Cop 2

Një oficer frankofon i Kebekut dhe një anglofon i Ontarios ribashkohen për të hetuar një rreth të madh grabitje automjetesh të drejtuar nga një ...
The Big Bounce
4.9
HD

The Big Bounce

Jan. 30, 2004

The Big Bounce

Ngjarja zhvillohet me një artist në Havai zhvillues i pasurive të patundshme.
Unleashed
7
HD

Unleashed

Feb. 02, 2005

Unleashed

Një burrë u rrit sikur të ishte një qen, arratiset nga pronari i tij për të filluar një jete të re, por ky i fundit e kërkon për ta shfrytëzuar ...
White Boy Rick
6.5
HD

White Boy Rick

Sep. 14, 2018

White Boy Rick

Filmi flet për historinë e adoleshentit Riçard Versh, i cili u bë një agjent i maskuar për FBI-në gjatë viteve 80′ dhe në fund u arrestua ...
The Irishman
8.6
HD

The Irishman

Nov. 01, 2019

The Irishman

Një grup mafiozësh përfshihet në vrasjen e Xhimi Hofa.
Big Bad Wolves
6.8
HD

Big Bad Wolves

Apr. 21, 2013

Big Bad Wolves

Një sërë vrasjesh brutale bëjnë jetët e tre burrave të përplasen. Babai i viktimës më të fundit që kërkon hakmarrje, një oficer policie që ka ...
Hustlers
6.6
HD

Hustlers

Sep. 12, 2019

Hustlers

I inspiruar nga një artikull në revistën e Nju Jork, ky film flet për një grup striptistesh që punojnë së bashku për të zhvatur djemtë e Uoll Strit..
Machine Gun Preacher
6.8
HD

Machine Gun Preacher

Sep. 23, 2011

Machine Gun Preacher

Historia e Sam Childers, i cili nga nje drogaxhi i rendomte kthehet ne nje besimtar te devotshem, dhe pas kesaj gjithcka fillon ti ece mire. Me ...
The Hunted
6.0
HD

The Hunted

Mar. 11, 2003

The Hunted

Një thriller që ka në qendër të tij një vrasës të trajnuar dhe trajnuesin e tij. Vrasësi Hallam (Benicio Del Toro), përndiqet nga makthet, që nga ...
Section 375
8.2
HD

Section 375

Sep. 13, 2019

Section 375

Nëse është zbatuar ligji nuk do të thotë që është vënë drejtësia në vend. Ky është gjyqi kundër një regjisori të famshëm të ...
Crown Vic
6.1
HD

Crown Vic

Nov. 08, 2019

Crown Vic

Nata e paharrueshme e jetës së oficerit të LAPD-së, Ray Mandel dhe fillestarit Nick Holland i cili mëson për jetën e të qënurit polic në një natë ...
Port of Call
6.7
HD

Port of Call

Nov. 13, 2015

Port of Call

Një detektiv merr përsipër të zgjedh një vrasje misterioze të një vajze 16 vjeçare.
Don’t Let Go
5.9
HD

Don’t Let Go

Aug. 30, 2019

Don’t Let Go

“I lutem Zotit ç’do ditë që ta ç’bëjë.” Kjo ishte dëshira e detektivit Xhek Radklif, pas një tragjedi e tmerrshme shkatërroi familjen e tij. Ai ...
Once Upon a Time in Hollywood
8.0
HD

Once Upon a Time in Hollywood

Një aktor i venitur televizioni dhe dublanti i tij përpiqen të arrijnë famë dhe sukses në industrinë e filmit përgjatë viteve të fundit të ...
Rise of the Footsoldier 4: Marbella
5.4
HD

Rise of the Footsoldier 4: Marbella

I sapodalë nga burgu, Pat kthehet në biznesin e tij të klubit të natës. Edhe pse mirë nga gjendja financiare, ai nuk resht së menduari për ...
The Iceman
6.9
HD

The Iceman

Sep. 01, 2012

The Iceman

Historia e vërtetë e Ricard Kuklinskit, vrasësi famëkeq me pagesë dhe një njeri familjar i përkushtuar. Kur më në fund u arrestua në 1986, as ...
Stolen
5.5
HD

Stolen

May. 17, 2012

Stolen

Një ish hajdut i çmendur fillon kërkimet për vajzen e tij të cilën e kanë rrëmbyer dhe e mbajnë peng në bagazhin e nje taksie.
Control
6.3
HD

Control

Oct. 25, 2017

Control

Nje seri vrasjesh të tmerrshme po shqetësojnë detektivët Vinke dhe Verstuft. Ndërkohë që vrasësi serial po përzgjedh një viktimë të re, një e ...
Mechanic: Resurrection
6.0
HD

Mechanic: Resurrection

Artur Bishop mendonte se mund ta linte pas të kaluarën e tij si vrasës, por një nga armiqtë e tij më të vjetër, Krein, nuk e lejoi. Duke i ...
Paradise Beach
4.4
HD

Paradise Beach

Feb. 20, 2019

Paradise Beach

Pas një grabitjeje në Paris, pesë hajdutë arratisen në Tajlandë për të shijuar jetën e luksit. 15 vjet më vonë, partneri dhe shoku i tyre i ...
Ronin
7.3
HD

Ronin

Sep. 25, 1998

Ronin

Një ish-agjent informativ i SHBA-ve vihet në ndjekje të një pakoje të mistershme që kërkohet nga Irlandezët dhe Rusët…
Joker
9.0
HD

Joker

Oct. 02, 2019

Joker

Historia e origjinës së keqbërësit ikonik, siç nuk është treguar kurrë më parë në ekranin e madh të kinemasë. Një studim mbi karakterin e zymtë ...
Son of a Gun
6.5
HD

Son of a Gun

Oct. 16, 2014

Son of a Gun

I burgosur për një krim minor, 19 vjeçari JR mësohet shpejt me vështirësitë e burgut. Shumë shpejt ai i bie në sy kriminelit të rrezikshëm ...
Project X
6.7
HD

Project X

Mar. 01, 2012

Project X

Projekti X ndjek tre maturantë gjimnazi në dukje të panjohur ndërsa përpiqen të bëjnë më në fund një emër. Ideja e tyre është mjaft e pafajshme, ...
The Proposition
7.4
HD

The Proposition

Oct. 06, 2005

The Proposition

Australi, 1880. Kapiteni Stanli më në fund arrin të kap Çarlin dhe Majk Bërns, dy nga katër vëllezërit famëkeq Bërns, të njohur si vrasës dhe ...
A Prophet
7.9
HD

A Prophet

Aug. 26, 2009

A Prophet

Kur Malik El Xhebina, dënohet me gjashtë vjet burg, ai nuk mund të lexojnë dhe as të shkruajnë. Aty në burg Maliku bëhet hamall nga kreu i bandës ...
Veronica Mars
6.8
HD

Veronica Mars

Mar. 13, 2014

Veronica Mars

Detektivja private adoleshente tanimë aspirante për avokate në Nju Jork, Veronika Mars merr një telefonatë nga ish-i dashuri Logan Esholl dhe ...