Dramë

Frank & Lola
6.0
HD

Frank & Lola

Dec. 09, 2016

Frank & Lola

Një histori e zezë psikoseksuale, midis Las Vegasit dhe Parisit, për dashurinë, maninë, seksin, tradhtinë, hakmarrjen dhe në fund të fundit, ...
Official Secrets
7.4
HD

Official Secrets

Aug. 30, 2019

Official Secrets

Historia e vërtetë e një zyrtare britanike që ekspozoi informacione qeveritare në shtyp për një mision të jashtligjshëm të Agjencisë ...
Joker
9.0
HD

Joker

Oct. 02, 2019

Joker

Historia e origjinës së keqbërësit ikonik, siç nuk është treguar kurrë më parë në ekranin e madh të kinemasë. Një studim mbi karakterin e zymtë ...
The Keeper
7.2
HD

The Keeper

Mar. 14, 2019

The Keeper

Një histori mbresëlënëse për një të burgosur lufte gjerman dhe një vajzë të re angleze që përmes dashurisë dhe sportit kalojnë paragjykimin, ...
Joy
6.6
HD

Joy

Dec. 24, 2015

Joy

Filmi tregon për historinë e një familjeje përmes katër brezave dhe gruas që ngrihet për t’u bërë themeluese e një dinastie të fuqishme biznesi ...
Ex Machina
7.7
HD

Ex Machina

Jan. 21, 2015

Ex Machina

Një programues i ri, pjesë e kompanisë më të madhe të internetit në botë, fiton një konkurs për të kaluar një javë në pronën private të shefit ...
Rurouni Kenshin: The Legend Ends
7.6
HD

Rurouni Kenshin: The Legend Ends

Shishio kërcënon qeverinë e Meiji dhe Japoninë me anijen e tij të hekurt. Në mënyrë që ta ndalojë atë, Kenshini mëson nga mjeshtri i tij teknikën ...
Kesari
7.4
HD

Kesari

Mar. 21, 2019

Kesari

Bazuar në një histori të vërtetë, në vitin 1987 ku 21 Sikhë luftuan kundër 10 mijë afganëve.
The King
7.4
HD

The King

Oct. 11, 2019

The King

Hali, princi largpamës dhe trashëgimtari i fronit anglez, kurorëzohet Mbreti Henri V pasi vdes babai i tij tiran. Tani mbreti i ri duhet të ...
Son of a Gun
6.5
HD

Son of a Gun

Oct. 16, 2014

Son of a Gun

I burgosur për një krim minor, 19 vjeçari JR mësohet shpejt me vështirësitë e burgut. Shumë shpejt ai i bie në sy kriminelit të rrezikshëm ...
Samson
4.6
HD

Samson

Feb. 16, 2018

Samson

Pas humbjes së dashurisë së jetës së tij ndaj një princi të egër filistin, një hebre i ri me forcë mbinatyrore i del në mbrojtje popullit të tij, ...
The Proposition
7.4
HD

The Proposition

Oct. 06, 2005

The Proposition

Australi, 1880. Kapiteni Stanli më në fund arrin të kap Çarlin dhe Majk Bërns, dy nga katër vëllezërit famëkeq Bërns, të njohur si vrasës dhe ...
A Prophet
7.9
HD

A Prophet

Aug. 26, 2009

A Prophet

Kur Malik El Xhebina, dënohet me gjashtë vjet burg, ai nuk mund të lexojnë dhe as të shkruajnë. Aty në burg Maliku bëhet hamall nga kreu i bandës ...
Veronica Mars
6.8
HD

Veronica Mars

Mar. 13, 2014

Veronica Mars

Detektivja private adoleshente tanimë aspirante për avokate në Nju Jork, Veronika Mars merr një telefonatë nga ish-i dashuri Logan Esholl dhe ...
The Fighting Preacher
5.4
HD

The Fighting Preacher

Jul. 24, 2019

The Fighting Preacher

Kur misioni i kishës së tij e dërgon Uillard Bin dhe bashkëshorten e tij, Rebeka, në qytetin e vogël të Palmirës, familja e tyre ndeshet me ...
Lukas-The Bouncer
6.4
HD

Lukas-The Bouncer

Aug. 22, 2018

Lukas-The Bouncer

The Bouncer: Një truprojë klubesh nate, rreth moshës 50-vjeçare, lufton fort për të mbrojtur vajzën e tij 8-vjeçare, edhe sikur për këtë i duhet ...
Green Street Hooligans
7.5
HD

Green Street Hooligans

Një i dëbuar nga qyteti Harvard, fillon jetën e ti të dhunshme në Londër me botën e krimit dhe huliganizmit në futboll.
Wild
7.1
HD

Wild

Dec. 05, 2014

Wild

Një vajzë e vetme duhet të marr rrugën së fundi duke marshuar afër 1,000 milje për t’u shmangur katastrofave që i kishin ndodhur së fundi.
The Best of Me
6.7
HD

The Best of Me

Oct. 16, 2014

The Best of Me

Donson dhe Amanda, dy ish -të dashuruar në kohën e gjimnazit ri-gjejnë njëri- tjetrin pas 20 vitesh në qytetin e tyre të vogël, gjatë funeralit ...
The Intruder
5.5
HD

The Intruder

May. 03, 2019

The Intruder

Një çift i ri i martuar blen një shtëpi të bukur , vetëm për të zbuluar se njeriu që e bleu refuzon të lirojë pronën dhe hasin problem me të.
After the Dark
5.7
HD

After the Dark

Jul. 06, 2013

After the Dark

Në një shkollë ndërkombëtare ne Jakarta, një mësues i filozofisë sfidon klasën e tij për të mare pjese per here te fundit ne nje eksperiment ...
Luce
6.9
HD

Luce

Aug. 02, 2019

Luce

Një çift i martuar detyrohet të vërë në dyshim imazhin e idealizuar të djalit të tyre, të adoptuar nga Eritrea e shkatërruar nga lufta, pasi një ...
The Farewell
8.0
HD

The Farewell

Jul. 12, 2019

The Farewell

Një familje kineze zbulon se gjyshes së tyre i ka mbetur shumë pak kohë për të jetuar dhe vendosin të mos i tregojnë asgjë, kështu që caktojnë ...
Allied
7.1
HD

Allied

Nov. 17, 2016

Allied

Në vitin 1942, një oficer i inteligjencës Kanadeze në Afrikën e Veriut njihet me një luftëtare të Rezistencës Franceze në një mision vdekjeprurës ...
Top Five
HD

Top Five

Dec. 12, 2014

Top Five

Një komedian përpiqet ta bëhet si një aktor serioz kur e fejuara i tij yll i televizionit flet për transmetimin e dasmës së tyre në shfaqjen e ...
’71
7.2
HD

’71

Oct. 10, 2014

’71

Viti 1971, një ushtar i ri britanik çorientohet dhe braktiset aksidentalisht nga njësia e tij pas një protestë të përgjakshme në rrugët e ...
Dead Man Down
6.5
HD

Dead Man Down

Mar. 08, 2013

Dead Man Down

Në qytetin e Nju Jorkut një kriminel që është dora e djathte e Zotit është joshur nga një grua që kërkon hakmarrje.
Tracers
5.6
HD

Tracers

Jan. 15, 2015

Tracers

I kërkuar nga mafia kineze, korrier me një biçiklete mundohet te arratiset me ndihmen e parkuarit pasi njeh një te panjohur te bukur…
You’re Not You
7.4
HD

You’re Not You

Oct. 10, 2014

You’re Not You

Një dramë e përqendruar në një pianiste klasike, e cila është diagnostikuar me sëmundjen e sklerozës amiotrofike laterale (SAL) dhe një ...
The Wind That Shakes the Barley
7.5
HD

The Wind That Shakes the Barley

Gjatë Luftës Irlandeze për Pavarësi, dy vëllezër marrin pjesë në Luftën Guerrile kundër Forcave Britanike.