Dublim Shqip

Garfield
5.0
HD

Garfield

Jun. 10, 2004

Garfield

Garfield është një mace e dhjamosur i cili jeton me pronarin e tij,  Jon Arbuckle. Garfield kalon kohën e tij duke ngacmuar Jon dhe tallet me ...
Elf
6.9
HD

Elf

Oct. 09, 2003

Elf

Një ditë Krishtlindje, gjatë një ndalese në një jetimore, një djalë i mitur me emrin Buddy, i mahnitur nga pamja e një arush pellushi, futet në ...
Frozen
7.5
HD

Frozen

Nov. 27, 2013

Frozen

Optimistja e patrembur Ana niset në një udhëtim epik së bashku me njeriun e maleve Kristof dhe drerin e tij besnik Sven për të gjetur motrën e ...
I Vetëm në Shtëpi 3
4.3
HD

I Vetëm në Shtëpi 3

Home alone 3: Alex Pruitt, një djalë i ri nëntë vjecar jeton në Çikago, dhe shmang hajdutët të cilët kërkojnë një chip top-sekret në makinën e ...
Despicable Me 2
7.5
HD

Despicable Me 2

Jun. 25, 2013

Despicable Me 2

Gru rekrutohet nga Liga e Anti-Këqinjve për të ndihmuar në kapjen e një super-krimineli të ri…
Krishtlindjet e miushëve
6.6
HD

Krishtlindjet e miushëve

Mickey’s Twice Upon a Christmas: Santa Claus, Mickey Mouse dhe të gjitha shoket e tij Disney luajne në një film origjinal në lidhje me ...
Ela e magjepsur
6.2
HD

Ela e magjepsur

Apr. 09, 2004

Ela e magjepsur

Ella Enchanted: Ella është nën një magji të jetë vazhdimisht e bindur, një fakt ajo duhet të fshihen nga ri-hapi familjen e saj, në mënyrë që të ...
Macja në kapele
3.9
HD

Macja në kapele

Nov. 21, 2003

Macja në kapele

The Cat in the Hat: Dy fëmijë të mërzitur kanë jetën e tyre të kthyera përmbys, kur një mace që flet vjen për t’i vizituar ata.
Skubi du-Vjedhja e kupës
7.8
HD

Skubi du-Vjedhja e kupës

Scooby-Doo’s Creepiest Capers: Një grup miqsh adoleshentë dhe Great Dane (Scooby-Doo) udhëtojnë në një furgon të gjelbër të ndritshëm duke ...
Dëshira e Anabelës
7.2
HD

Dëshira e Anabelës

Oct. 21, 1997

Dëshira e Anabelës

Annabelle’s Wish: Një djalë memec dhe një viç me aftësinë për të folur formojnë një miqësi të thellë, duke na mësuar çfarë do të thotë të ...
Arratisja e Pulave
7.0
HD

Arratisja e Pulave

Jun. 21, 2000

Arratisja e Pulave

Chicken Run: Kur një gjel fluturon në një fermë pulash, pulat e shohin atë si një mundësi për t’i shpëtuar pronarëve të tyre të këqij.
Lilo dhe Stich 2
6.3
HD

Lilo dhe Stich 2

Jan. 29, 2005

Lilo dhe Stich 2

Lilo dhe Stich rikthehen ne nje aventure te re mbi besnikerine, miqesine dhe familjen. Me muziken e mrekullueshme te Elvis Preslit, ndiqni ...
Bijtë e shiut
6.8
HD

Bijtë e shiut

Jun. 25, 2003

Bijtë e shiut

The Rain Children: Pyross dhe Hydross kanë qënë për shumë kohë ne luftë mes njëri-tjetrin. Pyross, që adhurojnë diellin, ujë sjell vetëm vdekje ...