Erotik

Cheeky
5.6
HD

Cheeky

Jan. 28, 2000

Cheeky

Filmi është i preferuar të shikohet nga personat qe jane mbi 18 vjeç. Ndërkohe që po kërkon për apartament në londer për të dashurin e saj , ...
Secretary
7.0
HD

Secretary

Jan. 11, 2002

Secretary

Një vajzë e re, e sapo dalë nga një spital psikiatrik, fillon punë si sekretare tek një avokat kërkues, ku marrëdhënia punëmarrës-punëdhënës ...
Addicted
5.2
HD

Addicted

Oct. 10, 2014

Addicted

Një biznesmene e suksesshme me një karrierë në ngjitje rrezikon gjithçka kur krijon një lidhje me një piktor të talentuar dhe dalëngadalë duke ...
An Easy Girl
5.6
HD

An Easy Girl

Aug. 28, 2019

An Easy Girl

Naima është 16 vjeç dhe jeton në Kanë. Ka zgjedhur verën për të vendosur se ç’do të bëjë me jetën e saj. Më pas, kushërira e saj Sofia, me ...
Black Swan
8.0
HD

Black Swan

Dec. 02, 2010

Black Swan

Një kërcimtare këmbëngulëse fiton një rol kryesor në prodhimin e Tçaikovskit, “Liqeni i Mjellmave”, por do të jetë aq perfekte saqë ...
The Handmaiden
8.1
HD

The Handmaiden

Jun. 01, 2016

The Handmaiden

Një hajdute punësohet si një shërbëtore për një vajzë të pasur dhe ajo është pjesë e një komploti për të përfituar pasurinë e saj.
Ken Park
5.9
HD

Ken Park

Aug. 31, 2002

Ken Park

KUJDES, FILMI PERMBAN DISA SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Ky film tregon jetën e disa adoleshentëve kalifornianë, ...
9 Songs
4.9
HD

9 Songs

Jul. 16, 2004

9 Songs

Në Londër çel dashuria midis një studenteje amerikane dhe një eksperti akullnajash anglez, të cilët pas koncerteve të rrokut, eksperimentojnë në ...
Monster’s Ball
7.1
HD

Monster’s Ball

Nov. 11, 2001

Monster’s Ball

KUJDES! FILMI PERMBAN SKENA NUDITETI DHE SEKSI! KESHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇARË! Pas një tragjedie familjare, një roje burgu racist ...
Hot Girls Wanted
6.1
HD

Hot Girls Wanted

May. 29, 2015

Hot Girls Wanted

Një dokumentar për femrat e reja që zhyten në tregun e seksit – dhe sa e thjeshtë është për internetin të prodhojë porno.
The Dreamers
7.2
HD

The Dreamers

Sep. 01, 2003

The Dreamers

Një Amerikan që studion në Paris në vitin 1968, krijon shoqëri me një vëlla dhe një motër franceze. I gjendur në kushtet e viteve ’68, ...
Fifty Shades of Grey
4.1
HD

Fifty Shades of Grey

Feb. 11, 2015

Fifty Shades of Grey

Anastasia është një studente në prag të diplomimit në letërsinë angleze. Kur mikesha e saj Kejt, i kërkon që ta zëvendësojë për një intervistë me ...
Nine 1/2 Weeks
5.9
HD

Nine 1/2 Weeks

Feb. 14, 1986

Nine 1/2 Weeks

Një grua përfshihet në një aferë të papërcaktuar me një burrë. Ajo di shume pak për jetën e tij, por di vetëm për lojrat seksuale që ata luajnë, ...
À l’aventure
5.5
HD

À l’aventure

Aug. 29, 2008

À l’aventure

Kujdes: Këshillohet për shikues mbi 18 vjeç! Të ushqyer me stilin e jetës së saj të tanishme, dhe më veçanërisht të pakënaqur seksualisht nga i ...
Hotel Desire
5.8
HD

Hotel Desire

Dec. 07, 2011

Hotel Desire

Filmi përbën historinë e një gruaje e cila jeton vetëm. Ajo ka një djalë i cili shkon te jetojë me babain e tij në një vend tjetër. Ajo punon në ...
Sex Doll
4.5
HD

Sex Doll

Dec. 07, 2016

Sex Doll

Në klasën e lartë të prostitutave londineze, Solitaires tregon historinë e një prostitute me origjinë franceze që provon botën e errët te ...
Shame
7.2
HD

Shame

Oct. 02, 2011

Shame

Në qytetin e Nju Jorkut, Brandoni bën një jetë private duke kënaqur varësinë e tij ndaj seksit.Gjithçka do të ndryshojë kur motra e tij Sissy e ...
Monamour
5.5
HD

Monamour

Feb. 14, 2006

Monamour

FILMI KESHILLOHET PER SHIKUES TE MOSHES MBI 18 VJEC! PERMBAN SKENA EROTIKE TE FORTA! Dario është një botues, shkon bashkë me gruan, Marta në ...
7:20 Once a Week
5.7
HD

7:20 Once a Week

Feb. 14, 2019

7:20 Once a Week

Dy të panjohur kanë një takim të parë të zjarrtë dhe do të takohen çdo të enjte. Shpejt kuptojnë se tërheqja nuk është thjesht fizike, por ...
Malena
7.5
HD

Malena

Oct. 27, 2000

Malena

Një grua provokon ndjenja seksuale tek një grup adoleshentësh.
The Last Subway-Ultimo metrò
7.7
HD

The Last Subway-Ultimo metrò

Ky film është i shkurtër: Një djalë i ri italian hyn në metro me një mik, dhe afër tyre kalon një grua sa po ka dalë nga banjo “publike” dhe ...
Fucking Berlin
5.4
HD

Fucking Berlin

Jun. 01, 2016

Fucking Berlin

Një 20-vjeçare kalon kohën më te bukur te jetës kur shkon në Berlin për të studiuar matematikë. Atje, shumë shpejt ndërton një rreth të ri shoqëror.
Brilliantlove
4.9
HD

Brilliantlove

Apr. 23, 2010

Brilliantlove

KUJDES, KY FILM KESHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA EROTIKE! Një fotograf amator bindet të ekspozojë fotot intime me të dashurën e ...
Don Jon
6.6
HD

Don Jon

Jul. 26, 2013

Don Jon

Një djalë nga Nju Xhërsi i përkushtuar ndaj familjes së tij, miqve dhe fesë, zhvillon prirje jorealiste duke parë pornografi dhe përpiqet të ...
Theresa & Allison
7.3
HD

Theresa & Allison

Jan. 26, 2019

Theresa & Allison

Historia e një nate kthehet katastrofike për Terezën e cila e gjen veten të tërhequr në një botë egërsie ç’njerëzore. Gjatë gjithë kohës ...
The Human Contract
5.2
HD

The Human Contract

Sep. 12, 2008

The Human Contract

Një drejtues i lartë i një ndërmarrje, i cili ruan një të fshehtë të errët, njeh një të panjohur shpirt-lirë e cila e nxit t’i largohet ...
2050
3.6
HD

2050

Feb. 14, 2019

2050

Një kryefamiljar që lufton me veten, zbulon një sallon të fshehur që ofron zgjidhje… robotë seksi.
Touchless
3.9
HD

Touchless

Jun. 29, 2013

Touchless

KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Jolana është objekt i dëshirës së njerkut të saj. Ajo nuk është në ...
Carga
5.5
HD

Carga

Nov. 08, 2018

Carga

Viktoria, një vajzë e re ruse lë vendin e saj në kërkim të një jete më të mirë, por përfundon një viktimë e trafikut njerëzor.