Familjar

Rock Dog
5.9
HD

Rock Dog

Jul. 08, 2016

Rock Dog

Kur një radio bie nga qielli në duart e një qeni naiv, ai largohet nga shtëpia për të përmbushur ëndrrën, të bëhet muzikant, duke sjellë edhe një ...
Psych: The Movie
8.1
HD

Psych: The Movie

Dec. 07, 2017

Psych: The Movie

Banda e vjetër mblidhet gjatë pushimeve pasi një sulmues misterioz shënjestron një prej tyre.
Heidi
7.4
HD

Heidi

Dec. 10, 2015

Heidi

Hajdi është një jetime tetë vjeçe nga Zvicra, të cilën tetoja ia jep gjyshit të saj të ashpër, që banonte në mal. Tetoja e merr sërish vajzën, ...
Treasure Planet
7.1
HD

Treasure Planet

Nov. 26, 2002

Treasure Planet

Një version i animuar nga Disney i “Treasure Island”. I vetmi ndryshim është se filmi është vendosur në hapësirën e jashtme me botë të huaja dhe ...
Inside Out
8.3
HD

Inside Out

Jun. 09, 2015

Inside Out

Pasi një vajzë shkon në një shtëpi të re, emocionet e saj janë zhytur në kaos duke e bërë atë të humbasë kontrollin e mendjes së saj.
Frozen II
7.3
HD

Frozen II

Nov. 20, 2019

Frozen II

Elsa, mbretëresha e dëborës ka një dhunti të jashtëzakonshme: fuqinë për të krijuar akull dhe borë. Por, pavarësisht sa e lumtur është mes ...
Maleficent
7.0
HD

Maleficent

May. 28, 2014

Maleficent

Një zanë hakmarrëse nxitet të mallkojë një princeshë të porsalindur, por zbulon që fëmija mund të jetë personi i vetëm që mund të kthejë paqen në ...
Dolittle
5.6
HD

Dolittle

Jan. 01, 2020

Dolittle

Një mjek që mund të flasë me kafshët, fillon një aventurë për të gjetur një ishull legjendar me një nxënës të ri dhe një ekuipazh me kafshëve ...
The Queen’s Corgi
4.7
HD

The Queen’s Corgi

Feb. 13, 2019

The Queen’s Corgi

Qeni i preferuar i Mbretëreshës humbet pas një ngjarje të dyshimtë dhe e gjen veten në një shtëpi qensh ku duhet të mësohet me jetën e rrugës, ...
Brothers
6.7
HD

Brothers

Aug. 14, 2015

Brothers

Dy vëllezër, luftëtar rrugësh, të cilët kanë kohë që nuk flasin, përballen me njeri tjetrin në një turne të arteve marciale të përziera.
The Star
6.2
HD

The Star

Nov. 15, 2017

The Star

Gomari Bo është mërzitur me jetën e tij monotone dhe dëshiron të bëjë diçka ndryshe. Ai, bashkë me shokun e tij të ngushtë, pëllumbin Dejv, nisin ...
Adventure Force 5
6.7
HD

Adventure Force 5

Dec. 19, 2019

Adventure Force 5

Kur qyteti i tyre i vogël vihet në rrezik, pesë fëmijë mblidhen së bashku për të përballuar vetë rrezikun dhe për të shpëtuar gjithë qytetin.
Koko: A Red Dog Story
5.9
HD

Koko: A Red Dog Story

Dec. 05, 2019

Koko: A Red Dog Story

Filmi tregon historinë e një qeni të zakonshëm, të cilin fati i tij i mirë dhe aftësia e tij për t’u lidhur me njerëzit, e çojnë drejt famës.
Playing with Fire
4.7
HD

Playing with Fire

Nov. 08, 2019

Playing with Fire

Nje ekip zjarrfiksish shpetojne tre femije, dhe aty fillojne problemet e tyre…
Mrs. Doubtfire
7.0
HD

Mrs. Doubtfire

Nov. 24, 1993

Mrs. Doubtfire

Pas një divorci të hidhur, një aktor maskohet si një shërbyese femër për të shpenzuar më shumë kohë me fëmijët pasi janë nën kujdesin e ish-gruas ...
Garfield
5.0
HD

Garfield

Jun. 10, 2004

Garfield

Garfield është një mace e dhjamosur i cili jeton me pronarin e tij,  Jon Arbuckle. Garfield kalon kohën e tij duke ngacmuar Jon dhe tallet me ...
Rio 2
6.3
HD

Rio 2

Mar. 19, 2014

Rio 2

Blunë, Xhuelin dhe tre fëmijët e tyre i pret xhungla pasi largohen nga Rio de Zhaneiro për në botën e egër të Amazonës. Ndërkohë që Blu mundohet ...
Back of the Net
4.9
HD

Back of the Net

Apr. 11, 2019

Back of the Net

Një ngatërresë në autobus bën që Kori, një adoleshente e re e fiksuar pas shkencës, të përfundojë në akademinë e futbollit dhe të bashkohet me ...
Elf
6.9
HD

Elf

Oct. 09, 2003

Elf

Një ditë Krishtlindje, gjatë një ndalese në një jetimore, një djalë i mitur me emrin Buddy, i mahnitur nga pamja e një arush pellushi, futet në ...
Jingle All the Way
5.5
HD

Jingle All the Way

Nov. 15, 1996

Jingle All the Way

Një shitës për një kompani dyshekësh është vazhdimisht i zënë në punën e tij dhe ai gjithashtu vazhdimisht e zhgënjen djalin e tij, pasi i mungon ...
Maleficent: Mistress of Evil
7.0
HD

Maleficent: Mistress of Evil

Maleficenti dhe Aurora fillojnë të vënë re ndryshimet mes mbretërisë së njerëzve dhe asaj të Moorit. Gjërat komplikohen kur qëllimet e liga do të ...
Space Jam
6.4
HD

Space Jam

Nov. 15, 1996

Space Jam

Në përpjekje të dëshpëruar për të fituar një ndeshje basketbolli dhe për të fituar lirinë e tyre, Looney Tunes kërkojnë ndihmën e kampionit në ...
Paddington 2
7.8
HD

Paddington 2

Nov. 09, 2017

Paddington 2

Ariu Pedington jeton ne Londer ne nje familje shume te lumtur dhe ka shoke shume njerez. Por, jo te gjithe jane aq te drejte e zemermire si ai. ...
Frozen
7.5
HD

Frozen

Nov. 27, 2013

Frozen

Optimistja e patrembur Ana niset në një udhëtim epik së bashku me njeriun e maleve Kristof dhe drerin e tij besnik Sven për të gjetur motrën e ...
Beauty and the Beast
7.4
HD

Beauty and the Beast

Mar. 16, 2017

Beauty and the Beast

Adoptimi i përrallës “E bukura dhe bisha”, që flet një vajzë të bukur dhe një princ egoist, i cili ishte shndërruar në një bishë të ...
I Vetëm në Shtëpi 3
4.3
HD

I Vetëm në Shtëpi 3

Home alone 3: Alex Pruitt, një djalë i ri nëntë vjecar jeton në Çikago, dhe shmang hajdutët të cilët kërkojnë një chip top-sekret në makinën e ...