Fantazi

Vampire Academy
5.6
HD

Vampire Academy

Feb. 07, 2014

Vampire Academy

Roza Hathaway është gjysëm njeri-gjysëm vampir, gardiane e një Moroi, vampirë të vdekshëm e paqësore që jetojnë të fshehur në botën tonë. Detyra ...
10,000 BC
5.1
HD

10,000 BC

Feb. 22, 2008

10,000 BC

Në vitin 10.000 para Krishtit, një gjahtar humbet gruan e tij nga një luftëtar i keq, kështu që mbledh së bashku një ushtri masive për të ...
Conan the Barbarian
6.9
HD

Conan the Barbarian

Apr. 02, 1982

Conan the Barbarian

Nje djale i ri Conan, behet nje skllav pasi prinderit e tij vriten nga nje zot lufte dhe nje magjistar, Thulsa Doom. Kur ai rritet behet nje ...
Night Guards
4.2
HD

Night Guards

Aug. 01, 2016

Night Guards

Pasha është një postier i zakonshëm i cili fillon të shohë ëndrra të pazakonta. Një ditë ai shpëton një vajzë nga një grup sulmuesish. Më vonë ai ...
The Jungle Book
7.7
HD

The Jungle Book

Apr. 07, 2016

The Jungle Book

Këlyshi njerëzor, Mogli largohet nga xhungla pas një këcënimi nga tigri Shir Kan. I shoqëruar nga pantera Bagira dhe ariu Balu, Mogli nis një ...
Jumanji: The Next Level
7.0
HD

Jumanji: The Next Level

Grupi i njohur rikthehet, por loja ka ndryshuar. Në përpjekje për të shpëtuar Spenserin, lojtarët duhet të kalojnë shtigje të panjohura, nga ...
Bruce Almighty
6.7
HD

Bruce Almighty

May. 23, 2003

Bruce Almighty

Një burri, i cili i ankohet Zotit shumë shpesh, i jepen fuqi të mbinatyrshme për t’i treguar sa vështirë është të drejtosh botën.
Southbound
5.9
HD

Southbound

Sep. 17, 2015

Southbound

Pesë tregime të ndërthurura terrori ndjekin fatin e një grupi udhëtarësh të lodhur, që përballen me ankthet e tyre më të këqija dhe sekretet më ...
Maleficent
7.0
HD

Maleficent

May. 28, 2014

Maleficent

Një zanë hakmarrëse nxitet të mallkojë një princeshë të porsalindur, por zbulon që fëmija mund të jetë personi i vetëm që mund të kthejë paqen në ...
Suicide Squad
6.7
HD

Suicide Squad

Aug. 03, 2016

Suicide Squad

Një agjenci qeveritare sekrete rekruton super-kriminelët e burgosur për të ekzekutar misione sekrete qeveritare, në shkëmbim të mëshirës.
The Hobbit: The Desolation of Smaug
7.9
HD

The Hobbit: The Desolation of Smaug

Pasi kaluan me sukses përtej – dhe poshtë – Maleve të Mjegullta, Thorini dhe Shoqëria e tij duhet të kërkojnë ndihmën e një të huaji ...
Dolittle
5.6
HD

Dolittle

Jan. 01, 2020

Dolittle

Një mjek që mund të flasë me kafshët, fillon një aventurë për të gjetur një ishull legjendar me një nxënës të ri dhe një ekuipazh me kafshëve ...
Boruto: Naruto the Movie
8.2
HD

Boruto: Naruto the Movie

Kanë kaluar disa vite që nga fundi I luftës Shinobi. Naruto Uzumaki është Hija e Shtatë e Zjarrit në këtë epokë. Djali I tij, Boruto Uzumaki do ...
Dragonheart: Vengeance
HD

Dragonheart: Vengeance

Lukas, nje fermer i ri, familja e te cilit u vra nga disa plackites ne fshat, kerkon te hakmerret per ta dhe nis nje udhetim duke krijuar nje ...
Fantomas Unleashed
6.9
HD

Fantomas Unleashed

Dec. 07, 1965

Fantomas Unleashed

Kur profesor Marchand, një shkencëtar i njohur, zhduket në mënyrë misterioze, komisari Zhuv, kupton qe keqbërësi me famë botërore “Fantomas” ...
Princess Mononoke
8.4
HD

Princess Mononoke

Jul. 12, 1997

Princess Mononoke

Në një udhëtim për të gjetur kurën për një mallkim të një Tatarigami, Ashitaka e gjen veten në mes të një lufte midis perëndive të pyjeve dhe ...
Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
7.3
HD

Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest

Këtë radhë, kapiteni Xhak Sparou është i ngatërruar në një rrjet tjetër intrigash të mbinatyrshme. Del në pah, që Kapiteni Xhak i ka një borxh të ...
The Star
6.2
HD

The Star

Nov. 15, 2017

The Star

Gomari Bo është mërzitur me jetën e tij monotone dhe dëshiron të bëjë diçka ndryshe. Ai, bashkë me shokun e tij të ngushtë, pëllumbin Dejv, nisin ...
Theresa & Allison
7.3
HD

Theresa & Allison

Jan. 26, 2019

Theresa & Allison

Historia e një nate kthehet katastrofike për Terezën e cila e gjen veten të tërhequr në një botë egërsie ç’njerëzore. Gjatë gjithë kohës ...
Abigail
5.5
HD

Abigail

Aug. 22, 2019

Abigail

Ebigejll jeton në një qytet të izoluar shumë vite më parë, për shkak të një sëmundjeje misterioze. Babai i Ebit ishte një nga të infektuarit dhe ...
White Snake
7.1
HD

White Snake

Jan. 11, 2019

White Snake

Një histori dashurie mes një demoneje gjarpër dhe një gjahtari gjarpërinjsh. Ata hasin veshtirësi pasi Gjenerali do të mbledhi të gjithë ...
Being John Malkovich
7.7
HD

Being John Malkovich

Oct. 29, 1999

Being John Malkovich

Një krijues kukullash zbulon një portë e cila të dërgon drejt e në mëndjen e yllit të filmave John Malkovich.
I Lost My Body
7.6
HD

I Lost My Body

Nov. 06, 2019

I Lost My Body

Një film i animuar i nominuar për Oscar! Historia e Naoufelit, një djalosh i dashuruar me Gabrielën. Kurse në anën tjetër të qytetit një dorë e ...
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
5.2
HD

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

Në lindjen e largët, Aleks O’Konell, djali i luftëtarëve të njohur të mumjeve Rik dhe Evi O’Konell, zbulon mumjen e Perandorit të ...
Aquaman
7.9
HD

Aquaman

Dec. 07, 2018

Aquaman

Artur Këri mëson se është trashëgimtari i mbretërisë nënujore të Atlantisit dhe duhet të ecë përpara për të udhëhequr popullin e tij dhe për ...
Angels Fallen
HD

Angels Fallen

Jan. 14, 2020

Angels Fallen

Pas humbjes tragjike të gruas së tij duke luftuar me forcat e errëta, ​​Gabrieli ribashkohet me skuadrën e tij të mëparshme të gjahtarëve të ...