Hindi

Theri
7.1
HD

Theri

Apr. 14, 2016

Theri

Kur jeta e vajzës së tij vihet në rrezik nga një bandë vendase, Jozef Kuruvilla do bëjë të pamundurën për t’i ndaluar. Por, në të njëjtën ...
Pati Patni Aur Woh
6.0
HD

Pati Patni Aur Woh

Dec. 06, 2019

Pati Patni Aur Woh

Çintu Tiagi është një njeri i zakonshëm i klasës punëtore i cili e gjen veten mes gruas së tij dhe një gruaje tjetër.
The Man Who Knew Infinity
7.2
HD

The Man Who Knew Infinity

Çfarë duhet që të provosh të pamundurën? Bazuar në një histori të vërtetë. Historia e jetës dhe karrierës akademike të pionierit e matematicienit ...
Brothers
6.7
HD

Brothers

Aug. 14, 2015

Brothers

Dy vëllezër, luftëtar rrugësh, të cilët kanë kohë që nuk flasin, përballen me njeri tjetrin në një turne të arteve marciale të përziera.
The Dead 2: India
5.2
HD

The Dead 2: India

Aug. 22, 2013

The Dead 2: India

Vazhdimi i egër dhe tmerri i cili ka kapluar Indinë nga një epidemi infektuese sjell vendin në kaos të madhe, ku një amerikan shkon për vizite ...
Bank Chor
HD

Bank Chor

Jun. 16, 2017

Bank Chor

Historia e 3 hajdutëve që mundohen të grabisin një bankë duke zgjedhur ditën më të keqe të mundshme, ku gjithçka mund të shkojë keq.
One Night Stand
3.2
HD

One Night Stand

May. 06, 2016

One Night Stand

Historia është për Urvil Raisinin dhe Selinën që u takuan në një eveniment dhe një natë më vonë e paharrueshme. Kur kthehen në shtëpi vazhdojnë ...
PK
8.2
HD

PK

Dec. 18, 2014

PK

Një i huaj ne një qytet bënë pyetje që s’i kishte bërë askush më parë. I njohur nga inicialet P.K , pyetjet dhe kurioziteti fëmijëror do ta ...
Mary Kom
6.8
HD

Mary Kom

Sep. 05, 2014

Mary Kom

Filmi flet per jeten kronike te nje boksiereje indiane te quajtur Mary Kom ,e cila kaloi shume veshtiresi per te plotesuar endren e saj te vetme ...
Ek Villain
6.4
HD

Ek Villain

Jun. 27, 2014

Ek Villain

Ndersa e dashura e tij behet viktima e radhes te nje vrasesi serial ,Guru thyen kufirin midis te mires dhe te keqes ne kerkimin e tij per ...
Andhadhun
9.0
HD

Andhadhun

Oct. 05, 2018

Andhadhun

Një seri ngjarjesh misterioze ndryshojnë jetën e një pianisti të verbër, i cili tani duhet të raportojë një krim të cilin nuk e kishte dëshmuar.
My Name Is Khan
8.0
HD

My Name Is Khan

Feb. 12, 2010

My Name Is Khan

Nje burre amerikan musliman qe vuan nga semundja e Asperger merr nje ftese per te bere nje bisede serioze me Presidentin, dhe fillon nje udhetim ...
Ek Tha Tiger
5.4
HD

Ek Tha Tiger

Aug. 15, 2012

Ek Tha Tiger

Agjenti Tigër i RAW-it, shkon në Dublin, për të marrë informacione për një shkencëtar të dyshuar. Por aty ai gjen dashurinë. Ndiqni filmin për të ...
Veer-Zaara
7.9
HD

Veer-Zaara

Nov. 12, 2004

Veer-Zaara

Historia e dashurise mes nje djali indian dhe nje vajze pakistaneze… nje dashuri aq e madhe saqe nuk njeh kufinj…
Like Stars on Earth
8.5
HD

Like Stars on Earth

Dec. 21, 2007

Like Stars on Earth

Një djalë tetë vjeç, mendohet të jetë dembel dhe një ngatërrestar, derisa mësuesi i ri i artit gjen durim dhe mëshirë për të zbuluar se kush ...
3 Idiots
8.4
HD

3 Idiots

Dec. 23, 2009

3 Idiots

Dy miq të fillojnë një kërkim për një mik të humbur. Në këtë udhëtim, ata ndeshen me një bast të gjatë të harruar, një martesë që ata duhet të ...
Dhoom 3
5.5
HD

Dhoom 3

Dec. 18, 2013

Dhoom 3

Për të marrë hak për vdekjen e babait të tij, një artist cirku i trajnuar në magji dhe akrobaci kthehet në hajdut për të rrëzuar poshtë një bankë ...
Gori Tere Pyaar Mein
5.0
HD

Gori Tere Pyaar Mein

Nov. 22, 2013

Gori Tere Pyaar Mein

Një djalosh i cili studioi në Amerikë pasi të kthehet ai nuk kujdeset për familjen e ti , as për biznesin e jetë se ti, por Kareena Kapoor vijën ...
Krrish 3
5.4
HD

Krrish 3

Nov. 01, 2013

Krrish 3

Krrish dhe babai i tij duhet te shpëtojne botën dhe familjen e tyre nga një njeri , i quajtur Kaal i cili me ekipin e tij duan të sundojne botën ...
Bareilly Ki Barfi
HD

Bareilly Ki Barfi

Aug. 18, 2017

Bareilly Ki Barfi

E vendosur në një qytet të vogël Bareilly, Bitti është një vajzë e re mendjehapur që jeton sipas rregullave të saj dhe nuk pranon presionin për ...
Made In China
6.2
HD

Made In China

Oct. 25, 2019

Made In China

Bashkëpunimi i një tregtari tapetash nepalez me një doktor të vjetër dhe një gjahtar tigrash në Kinë, çoi në prodhimin e një supe magjike që vrau ...
Dhadak
4.0
HD

Dhadak

Jul. 20, 2018

Dhadak

Madhukar dhe Parthavi bien cmendurisht ne dashuri me njeri tjetrin por fakti qe ata i perkasin kategorive te ndryshme te shoqerise behet nje ...
Housefull 4
3.3
HD

Housefull 4

Oct. 25, 2019

Housefull 4

Tre vëllezër janë gati të martohen me tre motra të nje fisi tjeter derisa njëri prej vëllezërve kupton që janë rikthyer 600 vite përpara në jetë ...
Fever
4.9
HD

Fever

Aug. 05, 2016

Fever

Një vrasës humbet kujtesën pas një aksidenti. Pasi zgjohet, të vetmet gjëra që mban mend janë emri i tij dhe ndjesia se ka kryer një krim.
The Man Who Feels No Pain
7.5
HD

The Man Who Feels No Pain

Surja nuk mund të ndjejë dhimbje dhe vendos për të mësuar artet marciale dhe për të kapur plaçkitësit.
Sye Raa Narasimha Reddy
7.9
HD

Sye Raa Narasimha Reddy

Historia e heroit indian që ndezi shkëndijat e para të luftës për pavarësi kundër pushtimit britanik. Narasimha ishte ai që përkundër çdo gjase, ...
War
6.8
HD

War

Oct. 02, 2019

War

Një ushtari indian i është dhënë një mision për të ndaluar trajnuesin e tij i cili ka dalë jashtë kontrollit.
Hasee Toh Phasee
6.9
HD

Hasee Toh Phasee

Feb. 07, 2014

Hasee Toh Phasee

Nikhil riprezantohet me Meeta-n 10 vjet pas takimit te tyre te pare. Tani , ndersa Nikhil ka vetem nje muaj kohe per te treguar se ai eshte djali ...
Gangs of Wasseypur – Part 1
8.2
HD

Gangs of Wasseypur – Part 1

Një përplasje midis Sulltanit dhe Shahid Kanit çon në dëbimin e Kanit nga Vaseipuri dhe ndez një gjakmarrje vdekjeprurëse që përfshin tre breza.