Hindi

Lucifer
7.6
HD

Lucifer

Mar. 28, 2019

Lucifer

Një politikan i fuqishëm, i cili drejtonte “vendin e vetë Zotit”, vdes dhe shumë hajdutë të maskuar si politikanë marrin pushtetin. ...
Notebook
6.8
HD

Notebook

Mar. 29, 2019

Notebook

Një ish-oficer ushtrie, Kabir, bëhet mësues në një shkollë në gjendje të mjerueshme. Gjërat marrin kthesë kur Kabiri gjen një fletore, të lënë ...
Mere Pyare Prime Minister
6.9
HD

Mere Pyare Prime Minister

Një histori për 4 fëmijë që jetojnë në një lagje të varfër të Mumbait të Indi. Kanu, 8 vjeç, i shkruan një letër Kryeministrit pas një incidenti ...
Black
8.2
HD

Black

Feb. 04, 2005

Black

Historia e vërtetë e një vajze shurdh-memece dhe të verbër, shpresa e vetme e së cilës ishte mësuesi i saj që e mësoi si të kuptonte botën e të ...
Dostana
6.5
HD

Dostana

Nov. 12, 2008

Dostana

Kunal dhe Sameer, dy djem tamam por që pretendojnë të jenë një çift homoseksualësh për të siguruar një apartament të bukur ne Miami, por të dy ...
Teraa Surroor
2.7
HD

Teraa Surroor

Mar. 11, 2016

Teraa Surroor

Tara Uadia (Farah Karimaee), një këngëtare dhe e dashura e një banditi, Ragu (Himesh Reshammiya), shkon në Dublin pasi e fton një mik që ka në ...
Bajirao Mastani
7.2
HD

Bajirao Mastani

Dec. 18, 2015

Bajirao Mastani

Filmi tregon historine e dashurise se nje gjenerali marathi Baji Rao I me Mastanin nje princeshe myslimane.
Zero
6.1
HD

Zero

Dec. 21, 2018

Zero

Historia rrotullohet rreth Bauua Singh, një njeri i sfiduar vertikalisht, i cili është plot sharm dhe zgjuarsi, me pak shije arrogance. I lindur ...
Jazbaa
5.8
HD

Jazbaa

Oct. 09, 2015

Jazbaa

Tensionet rriten kur vajza e avokates më të mire të vendit rrëmbehet.Tani ajo si shperblim duhet të shpetoje një përdhunues nga denimi me vdekje ...
Soni
7.7
HD

Soni

Sep. 05, 2018

Soni

Soni, një police e re në Delhi dhe komandatja e saj, Kalpana, së bashku janë në luftë kundër krimeve të dhunshme ndaj femrave. Megjithatë, ...
Phamous
4.0
HD

Phamous

Jun. 01, 2018

Phamous

Një udhëtim epik i dashurisë në Chambal, midis përplasjes së pushtetit dhe zhurmës së armëve.
Barfi!
8.2
HD

Barfi!

Sep. 14, 2012

Barfi!

Prindërit e tij e quajtën Mërfi, por të gjithë e thërrasin Barfi. Gjithmonë me shakatë e tij, ai është mjaft tërheqës, sidomos me femrat. Në ...
Baazaar
6.9
HD

Baazaar

Oct. 26, 2018

Baazaar

Rizvan Ahmed lë pas Allahabadin, dhe bashkë me të edhe mentalitetin e qytetit të vogël. Ai shpërngulet në Mumbai, një qytet me qiell-gërvishtëse ...
Manmarziyaan
7.0
HD

Manmarziyaan

Sep. 14, 2018

Manmarziyaan

Një vajzë e gjallë e gjen veten të kapur në një trekëndësh të ndërlikuar dashurie, të ngarkuar me presione shoqërore dhe familjare.
Ishqeria
0.0
HD

Ishqeria

Sep. 21, 2018

Ishqeria

Ishqeria është një histori e një vajze të vogël të qytetit që bie cmendurisht në dashuri me djalin më të deshiruar në kolegj. Është një udhëtim i ...
Daawat-e-Ishq
6.2
HD

Daawat-e-Ishq

Sep. 19, 2014

Daawat-e-Ishq

Gulrez (Parineeti Chopra) jeton ne nje lagje te mbipopulluar te Hyderabad dhe punon si shitese kepucesh. Endra e saj eshte te martohet me nje ...
Fanaa
7.2
HD

Fanaa

May. 26, 2006

Fanaa

Ngjarja e cila zhvillohet në Dehli në luginën Kashmir, një vajze e verbër Zoni bie ne dashuri me një shoqërues turistesh Rehanin i cili mëson ...
Dilwale
5.3
HD

Dilwale

Dec. 18, 2015

Dilwale

Fëmijët e dy familjeve konkurruese takohen sërish pas një ndarje 15-vjeçare.
Jalebi
5.6
HD

Jalebi

Oct. 12, 2018

Jalebi

Një çift i larguar ndodh të takohen në një udhëtim me tren ku ata në mënyrë të pavarur reflektojnë mbi çfarë shkoi keq në marrëdhënien e tyre dhe ...
Thugs of Hindostan
3.5
HD

Thugs of Hindostan

Nov. 07, 2018

Thugs of Hindostan

Pasi oficeri i kompanisë britanike Clive merr përsipër mbretërinë e Mirza, Princesha Zafira dhe Khudabaksh aka Azaad formojnë një grup piratësh ...
Teefa In Trouble
8.2
HD

Teefa In Trouble

Jul. 20, 2018

Teefa In Trouble

Teefa in Trouble është një film romantik komedi aksion pakistanez.
Manto
7.5
HD

Manto

May. 24, 2018

Manto

Një histori e një shkrimtari të shekullit të 20-të “Manto”, i cili u rrit në industrinë e showbiz të Bombeit (tani Mumbai) dhe ...
Dassehra
4.7
HD

Dassehra

Oct. 26, 2018

Dassehra

Kjo është historia e një polici të ndershëm i cili është i rrethuar nga rrethana të pafavorshme. Është një film emocionues i drejtuar nga krimi ...
Devdas
7.6
HD

Devdas

Jul. 12, 2002

Devdas

Devdasi është dërguar nga babai i tij në mënyrë që të përmirësohet, por pas kthimit babai i tij ende nuk e mirëpret atë. Devdas dhe Paro janë në ...
Tumbbad
8.8
HD

Tumbbad

Oct. 12, 2018

Tumbbad

Një histori mitologjike për një perëndeshë e cila krijoi gjithë universin. Historia flet rreth pasojave që kalojnë njerëzit kur krijojnë një ...
Pataakha
7.3
HD

Pataakha

Sep. 28, 2018

Pataakha

Bazuar në tregimin e shkurtër të Charan Singh Pathik Do Behnein, Pataakha tregon historinë e dy motrave armike që e kuptojnë natyrën e vërtetë të ...
Rajma Chawal
5.8
HD

Rajma Chawal

Oct. 13, 2018

Rajma Chawal

Një baba përpiqet të rilidhet me djalin e tij të panjohur përmes medias sociale, një botë e re për të.
Andhadhun
9.0
HD

Andhadhun

Oct. 05, 2018

Andhadhun

Një seri ngjarjesh misterioze ndryshojnë jetën e një pianisti të verbër, i cili tani duhet të raportojë një krim të cilin nuk e kishte dëshmuar.
Loveyatri
2.6
HD

Loveyatri

Oct. 05, 2018

Loveyatri

Romance lulëzon mes të rinjve Sushrut dhe Michelle kur takohen gjatë festivalit të Navratrit. Kur Michelle kthehet në shtëpi në Mbretërinë e ...