Horror

The Day
5.2
HD

The Day

Sep. 15, 2011

The Day

Një grup prej 5 personash që bashkëpunojnë për të mbijetuar në një të ardhme post-apokaliptike, zbulojnë një fermë, në duke e sigurtë, por shpejt ...
True Fiction
7.6
HD

True Fiction

May. 24, 2019

True Fiction

Një shkrimtare e re punësohet si asistente e shkrimtarit të saj të preferuar të romaneve horror. Ajo do ta gjejë veten si pjesë e një ...
Black Christmas
3.1
HD

Black Christmas

Dec. 11, 2019

Black Christmas

Një grup vajzash studente po përndiqen nga një i panjohur gjatë pushimeve të fundvitit. Kjo vazhdon derisa grupi i motrave të përbetuara zbulon ...
Cupid
5.2
HD

Cupid

Feb. 11, 2020

Cupid

KUPIDI – Fei, një nxënëse gjimnazi, që praktikon magjinë e zezë, thërret Kupidin, vrasësin e dashurisë, për t’u hakmarrë ndaj ...
The Dawn
6.6
HD

The Dawn

Jan. 10, 2020

The Dawn

Pasi familja e saj vdes nga duart e te atit, nje femer e re shkon te jetoje ne nje manastir. Por demonet qe poseduan te atin e saj e ndjekin ate ...
Species: The Awakening
4.2
HD

Species: The Awakening

Një shkencëtar, Dr Holander, e merr mbesën e tij Miranda në Meksikë në një përpjekje për të ndryshuar efektet e ADN-së së huaj që ai e krijoi. ...
Amityville: The Awakening
5.0
HD

Amityville: The Awakening

Një nënë shpërngulet bashkë me tre fëmijët e saj, në një shtëpi të pushtuar nga shpirtrat.
Color Out of Space
6.3
HD

Color Out of Space

Sep. 24, 2019

Color Out of Space

Një fermë e izoluar është goditur nga një meteorit i çuditshëm i cili ka pasoja apokaliptike dhe vdekjeprurëse për familjen që jeton atje dhe ...
Come to Daddy
6.6
HD

Come to Daddy

Feb. 07, 2020

Come to Daddy

Një djalë në të tridhjetat udhëton gjatë për t’u lidhur me babanë e tij të larguar.
The Lurker
6.6
HD

The Lurker

Sep. 01, 2019

The Lurker

Një grup studentësh vihen në kurth dhe përfundojnë në ambientet e shkollës ku ndiqen nga një vrasës i maskuar. Por jo gjithçka është ashtu siç duket.
Southbound
5.9
HD

Southbound

Sep. 17, 2015

Southbound

Pesë tregime të ndërthurura terrori ndjekin fatin e një grupi udhëtarësh të lodhur, që përballen me ankthet e tyre më të këqija dhe sekretet më ...
The Eye
5.4
HD

The Eye

Feb. 01, 2008

The Eye

Një grua, pas transplantit të kornesë së syrit, së bashku me shikim fiton edhe një dhunti që e kishte dhuruesi i saj, dhuntinë për të parë të ...
Covenant
6.4
HD

Covenant

Oct. 27, 2018

Covenant

Pasi merr vesh për vdekjen e parakohshme të nënës së tij, një ish-toger ushtarak duhet të udhëtojë në një zonë të izoluar të Paqësorit ...
Adonis Complex-A Perfect Host
7.7
HD

Adonis Complex-A Perfect Host

Një grup miqsh marrin me qira një shtëpi të izoluar liqeni, në pronësi të një njeriu të fiksuar pas palestrës, me qëllime misterioze.
Vampires Suck
3.5
HD

Vampires Suck

Aug. 18, 2010

Vampires Suck

Një komedi e filmave te twilight , ku adoleshentja Becca e gjen veten të ndarë mes dy djemve. Si ajo dhe miqtë e saj luftojne me një numër ...
The Dead 2: India
5.2
HD

The Dead 2: India

Aug. 22, 2013

The Dead 2: India

Vazhdimi i egër dhe tmerri i cili ka kapluar Indinë nga një epidemi infektuese sjell vendin në kaos të madhe, ku një amerikan shkon për vizite ...
Dead Earth
5.6
HD

Dead Earth

Jan. 28, 2020

Dead Earth

Dy femra mundohen te jetojne nje jete normale ne izolim pasi ndodh nje apokalips ne toke dhe njerezit jane kthyer ne zombi.
The VelociPastor
5.7
HD

The VelociPastor

Sep. 28, 2018

The VelociPastor

Pasi humb prindërit e tij, një prift udhëton në Kinë ku fiton një fuqi mistike që e lejon atë të shndrrohet në dinozaur. I tmerruar në fillim nga ...
Depraved
5.1
HD

Depraved

Sep. 13, 2019

Depraved

Një kirurg fushe deluziv i cili vuan nga stresi post-traumatik krijon një njeri nga disa pjesë të ndryshme trupi dhe e sjell në jetë në një ...
Theresa & Allison
7.3
HD

Theresa & Allison

Jan. 26, 2019

Theresa & Allison

Historia e një nate kthehet katastrofike për Terezën e cila e gjen veten të tërhequr në një botë egërsie ç’njerëzore. Gjatë gjithë kohës ...
F-The Expelled
4.7
HD

F-The Expelled

Sep. 07, 2010

F-The Expelled

Një grup mësimdhënësish duhet të mbrohen nga një bandë vrasëse e fëmijëve kur shkolla e tyre merret peng për disa orë.
Patients of a Saint aka Inmate Zero
4.0
HD

Patients of a Saint aka Inmate Zero

Kur një eksperiment mjekësor mbi të burgosurit shkon tmerrësisht keq, ishulli i largët dhe i izoluar bëhet një labirint i tmerrshëm për të ...
The Grudge
4.0
HD

The Grudge

Jan. 02, 2020

The Grudge

Një shtëpi është e mallkuar nga një fantazmë hakmarrëse që dënon ata që hyjnë në të, me një vdekje të dhunshme.
Kindred Spirits
5.8
HD

Kindred Spirits

Jun. 16, 2019

Kindred Spirits

Motra e një gruaje të suksesshme dhe beqare, rishfaqet papritur për të jetuar me të dhe vajzën e saj adoleshente…
I Am Omega
3.3
HD

I Am Omega

Nov. 18, 2007

I Am Omega

Në kohën post apokaliptike, LA është duke u shkatërruar nga mumjet si kanibalë që kanë një lloj infektimi gjenetik.
Corporate Animals
4.4
HD

Corporate Animals

Sep. 20, 2019

Corporate Animals

Një ekskursion me stafin e punës për të rritur bashëkëpunim dhe punën në grup merr një kthesë të papritur dhe të tërë detyrohen të përballen me ...
Inner Ghosts
3.7
HD

Inner Ghosts

Jan. 11, 2019

Inner Ghosts

Një shkencëtare dhe njëkohësisht medium, bashkë me ndihmësen e saj, përpiqen të kryejnë një seri testesh mbi fantazmat, por këto të fundit, vetëm ...
Angels Fallen
HD

Angels Fallen

Jan. 14, 2020

Angels Fallen

Pas humbjes tragjike të gruas së tij duke luftuar me forcat e errëta, ​​Gabrieli ribashkohet me skuadrën e tij të mëparshme të gjahtarëve të ...