Muzikë

Piter Pan
4.9
HD

Piter Pan

Dec. 04, 2014

Piter Pan

Peter Pan Live!: Fëmijët e familjes Darling vizitohen nga Piter Pan, i cili i merr ata në Never Never Land dhe atje bëjnë një luftë të ashpër me ...
Shine
4.7
HD

Shine

Oct. 05, 2018

Shine

Një djalë i ri kthehet pas vdekjes së babait në lagjen e fëmijërisë dhe ribashkohet me vëllain për të shpëtuar dhe ruajtur kulturën dhe vlerat e ...
Ten Thousand Saints
5.9
HD

Ten Thousand Saints

Aug. 14, 2015

Ten Thousand Saints

E zhvilluar në 1980, një adoleshent nga Vermonti shpërngulet në Nju Jork për të jetuar me babain e tij në East Village.
Hundëmadhi
6.8
HD

Hundëmadhi

Mar. 20, 2003

Hundëmadhi

Little Longnose: Filmi është një përshtatje e “përrallë zanash” shkruar nga Wilhelm Hauff. Jakobi, bir i një këpucari, refuzon të ...
Yesterday
7.0
HD

Yesterday

Jun. 27, 2019

Yesterday

Xhek Malik është një këngëtar pa fat në një qytet të Anglisë, ëndrrat e të cilit po marrin fund edhe pse shoqja e tij vazhdon ta mbështesë. Pas ...
Selena
6.7
HD

Selena

Mar. 21, 1997

Selena

Historia e vërtetë e Selena Kintanila-Peres, një këngëtare “Tehano” e lindur në Teksas, e cila u bë shumë e famshme duke u renditur e ...
Travis Scott: Look Mom I Can Fly
6.4
HD

Travis Scott: Look Mom I Can Fly

Rritja e yllit të rrepit Trevis Skot, fokusuar në periudhën e publikimit të “Botës Astro” (Astroworld është albumi i tretë dhe shumë ...
High Strung
6.4
HD

High Strung

Apr. 08, 2016

High Strung

Një violinist e ndan talentin e tij në metronë e Nju Jorkut. Një balerinë i mbush mendjen të marrë pjesë në një konkurs. Atyre u bashkohet edhe ...
Step Up All In
6.0
HD

Step Up All In

Jul. 16, 2014

Step Up All In

Në kapitullin emocionues të radhës, të “Step up”, të gjithë yjet e pjesëve të mëparshme mblidhen bashkë në Las Vegasin vezullues, në betejë për ...
Wild Rose
7.4
HD

Wild Rose

Apr. 12, 2019

Wild Rose

Një grua e re nga Glasgou, ëndërron të bëhet këngëtare e muzikës kantri në Neshvill, por ajo që i bëhet pengesë është jeta e saj e mbushur me telashe.
Descendants 3
7.2
HD

Descendants 3

Aug. 09, 2019

Descendants 3

Fëmijët e Të Këqijve më të famshëm të Disnei-t kthehen në Ishullin e Të Humburve për të rekrutuar një grup të ri të pasardhësve të egër për ...
The Dirt
7.0
HD

The Dirt

Mar. 22, 2019

The Dirt

Historia se si Motlei Kru u bë një nga grupet më të njohur të rrokut në histori.
Homecoming: A Film by Beyoncé
7.5
HD

Homecoming: A Film by Beyoncé

Një vështrim i thellë mbi performancën e vitit 2018 në Koaçella të Beyoncé, parë nga këndvështrimi krijues dhe si një lëvizje kulturore.
Three Colors: Blue
8.0
HD

Three Colors: Blue

Jan. 10, 1993

Three Colors: Blue

Një grua mundohet të gjejë një mënyrë për të jetuar jetën pas vdekjes së burrit dhe fëmijës së tyre…
Gully Boy
8.3
HD

Gully Boy

Feb. 14, 2019

Gully Boy

Muradi, 22-vjeçari që jeton në një geto të Mumbait, është bir i një shoferi, që ka punuar shumë për ta shkolluar atë. Por, për Muradin, ka lindur ...
Her Smell
6.3
HD

Her Smell

Apr. 12, 2019

Her Smell

Një këngëtare rroku lufton me ngazëllim ndërsa përpiqet të rimarrë frymëzimin krijues që çoi bendin e saj në sukses.
Vox Lux
6.0
Full HD

Vox Lux

Dec. 07, 2018

Vox Lux

Një grup i pazakontë rrethanash sjellin suksesin e papritur të Çelestes, e cilia e gjen veten në betejat personale dhe grackat e famës që ...
Teen Spirit
6.4
HD

Teen Spirit

Sep. 07, 2018

Teen Spirit

Violet është një adoleshente e ndrojtur e cila ëndërron të arratiset nga qyteti i saj i vogël për të ndjekur pasionin e saj për këngën. Me ...
Cold War
7.7
HD

Cold War

Jun. 08, 2018

Cold War

Ne vitin 1950, një dirigjent muzike bie në dashuri me një këngëtare dhe përpiqet ta binde që të arratisen nga Polonia komuniste për në Francë.
Climax
7.6
HD

Climax

Sep. 19, 2018

Climax

Disa kërcimtarë francezë mblidhen në një ndërtesë të largët, bosh, për të bërë prova në një natë dimri. Festa gjatë gjithë natës shndërrohet në ...
Center Stage
6.7
HD

Center Stage

May. 12, 2000

Center Stage

Një grup prej 12 adoleshentësh me prejardhje të ndryshme regjistrohen në Akademinë e Baletit Amerikan në Nju Jork. Për t’u bërë balerinë, ...
We Are Your Friends
6.2

We Are Your Friends

Aug. 26, 2015

We Are Your Friends

Të gjendur midis një romancë të ndaluar dhe pritshmerive të miqve te tij, Dj Kol Karteri, tenton të gjejë rrugën që do ta çojë drejt famës dhe ...
StreetDance 2
5.7
HD

StreetDance 2

Mar. 30, 2012

StreetDance 2

Pasi u poshtërua nga skuadra “Të Pamposhturit”, kërcimtari i rrugës Ash mbledh kërcimtarët më të mirë në botë për një garë tjeter …
StreetDance 3D
6.0
HD

StreetDance 3D

May. 19, 2010

StreetDance 3D

Për të fituar Kampionatin e Kërcimit të Rrugës, një skuadër kërcimi detyrohet të punojë me kërcimtarë baleti të Shkollës Mbretërore në shkëmbim ...