Mister

Arrival
8.0
HD

Arrival

Nov. 10, 2016

Arrival

Kur 12 anije aliene misterioze shfaqen në vende të ndryshme rreth botës, profesoresha e gjuhës Luiz Benks merr përsipër detyrën e interpretimit ...
Black Christmas
3.1
HD

Black Christmas

Dec. 11, 2019

Black Christmas

Një grup vajzash studente po përndiqen nga një i panjohur gjatë pushimeve të fundvitit. Kjo vazhdon derisa grupi i motrave të përbetuara zbulon ...
Black Snow
6.2
HD

Black Snow

Jan. 19, 2017

Black Snow

I akuzuar për vrasjen e vëllait të tij gjatë adoleshencës, Salvadori jeton i vetëm në Patagonia. Disa dekada më vonë, vëllai i tij Marko së ...
Horse Girl
5.9
HD

Horse Girl

Jan. 27, 2020

Horse Girl

Sara është një vajzë anti sociale. Asaj i pëlqen kalërimi, arti, zanati dhe serialet me krime. Pikërisht këto të fundit fillojnë të ndikojnë ...
The Lurker
6.6
HD

The Lurker

Sep. 01, 2019

The Lurker

Një grup studentësh vihen në kurth dhe përfundojnë në ambientet e shkollës ku ndiqen nga një vrasës i maskuar. Por jo gjithçka është ashtu siç duket.
The Da Vinci Code
6.6
HD

The Da Vinci Code

May. 17, 2006

The Da Vinci Code

Pas një vrasje që ndodh brenda muzeut të Luvrit në Paris, në disa nga veprat e Leonardo da Vinçit fshihen disa sekrete fetare që mbrohen nga ...
The Fourth Kind
5.9
HD

The Fourth Kind

Nov. 06, 2009

The Fourth Kind

Një thriller që përfshin një mister të pazgjidhur në Alaskë, ku një qytet ka parë një numër të jashtëzakonshëm të zhdukjeve të popullsisë në ...
Knives Out
8.1
HD

Knives Out

Nov. 27, 2019

Knives Out

Një detektiv heton mbi vrasjen e kryetarit të një familjeje eksentrike dhe luftarake.
A Witness Out of the Blue
6.0
HD

A Witness Out of the Blue

Një thriller në Hong Kong për një detektiv dhe një papagall. Një ivestigim per të gjetur vrasësin e vërtetë me ndihmën e papagallit të tij, i ...
The Number 23
6.4
HD

The Number 23

Feb. 23, 2007

The Number 23

Uollter Sparou fiksohet pas një romani që beson se është shkruar për të. Teksa fiksimi i tij shtohet, aq më të shumta bëhen ngjashmëritë.
Intrigo: Death of an Author
5.6
HD

Intrigo: Death of an Author

Një përkthyes librash i kërkon ndihmë një shkrimtari që jeton në një ishull të izoluar për shkrimin e një libri. Situata fillon të ndërlikohet ...
Andhadhun
9.0
HD

Andhadhun

Oct. 05, 2018

Andhadhun

Një seri ngjarjesh misterioze ndryshojnë jetën e një pianisti të verbër, i cili tani duhet të raportojë një krim të cilin nuk e kishte dëshmuar.
The Grudge
4.0
HD

The Grudge

Jan. 02, 2020

The Grudge

Një shtëpi është e mallkuar nga një fantazmë hakmarrëse që dënon ata që hyjnë në të, me një vdekje të dhunshme.
Through Black Spruce
5.2
HD

Through Black Spruce

Mar. 29, 2019

Through Black Spruce

Zhdukja e një vajze të re nga fisi indigjenë “Kri” në Toronto, traumatizon familjen e saj. Motra e saj binjake, Eni Bërd, pranon ftesën e një ...
The Good Liar
6.6
HD

The Good Liar

Nov. 08, 2019

The Good Liar

Një mashtrues i lindur i quajtur Roy Courtnay, ja ka vënë syrin një vejushe që quhet Betty McLeish e cila vlen miliona. Por kësaj radhe ajo që ...
Arrowhead
4.4
HD

Arrowhead

Jun. 23, 2017

Arrowhead

Një të burgosuri lufte i ofrohet një shans për liri nëse ai përfundon një mision të rrezikshëm shpëtimi. Anija e tij rrëzohet në një hënë të ...
The Host
HD

The Host

Jan. 17, 2020

The Host

Robert ishte i lodhur nga jeta e përditshme e një bankieri në Londër. Një ditë, ai vedos të marrë paratë e bankës, e ti prishë në kumar, ku do të ...
Transsiberian
6.7
HD

Transsiberian

Jan. 18, 2008

Transsiberian

Treni Trans-Siberian që udhëton nga Kina në Moskë bëhet një ndjekje tronditëse e mashtrimit dhe vrasjeve kur një çift amerikan ballafaqohet me ...
You Were Never Really Here
7.5
HD

You Were Never Really Here

Një veteran i traumatizuar, që s’kishte frikë nga dhuna, gjurmon vajza të zhdukura për para. Kur një punë i del jashtë kontrollit, e ...
Motherless Brooklyn
7.1
HD

Motherless Brooklyn

Oct. 31, 2019

Motherless Brooklyn

Në Nju Jorkun e viteve 50′, një detektiv i sëmurë nis të zgjidhë misterin e vrasjes të shefit të tij që ishte dhe shoku i tij i vetëm.
The Sonata
5.8
HD

The Sonata

Nov. 15, 2018

The Sonata

Një violiniste e re heton mbi të shkuarën e babait të saj duke zbuluar forca të errëta që shtrihen përtej imagjinatës së saj.
Super 8
7.0
HD

Super 8

Jun. 08, 2011

Super 8

Në verë të vitit 1979, një grup miqsh në një qytezë të vogël të Ohajos bëhen dëshmitarë të një aksidenti katastrofik me tren ndërkohë që po ...
Non-Stop
7.0
HD

Non-Stop

Jan. 26, 2014

Non-Stop

Gjatë një udhëtimi interatlantik nga Nju Jorku për në Londër, përgjegjësi i sigurisë së aeroplanit, Bill Marks (Liam Neeson) merr disa mesazhe ...
Orphan
7.0
HD

Orphan

Jul. 24, 2009

Orphan

Pas humbjes tragjike të fëmijës së tyre, një çift i dëshpëruar vendosin të birësojnë një vajzë të vogël 9-vjeçare, por pothuajse menjëherë pasi e ...
The Fare
5.7
HD

The Fare

Nov. 19, 2019

The Fare

Një version modern i mitologjisë greke, ku shihet një histori dashurie e formuar në botën e të gjallëve, por që vazhdon deri në botën e përtejme ...
I See You
6.5
HD

I See You

Sep. 11, 2019

I See You

Një detektivi në një qytet të vogël dhe familjes së tij fillojnë t’u ndodhin ngjarje të çuditshme teksa ai heton zhdukjen e një djali të vogël.
The Room
6.1
HD

The Room

Sep. 19, 2019

The Room

Në fillimet e jetës së tyre bashkë në një qytezë afër Nju Jorkut, një çift i ri zbulon një dhomë misterioze në shtëpinë e tyre, e cila mund t’iu ...
Limitless
7.4
HD

Limitless

Mar. 08, 2011

Limitless

Një shkrimtar, zbulon një droge top-sekrete, e cila i dhuron atij aftësi super njerëzore…  Ilaçi  përmban disa sekrete te rrezikshme…
Fever
4.9
HD

Fever

Aug. 05, 2016

Fever

Një vrasës humbet kujtesën pas një aksidenti. Pasi zgjohet, të vetmet gjëra që mban mend janë emri i tij dhe ndjesia se ka kryer një krim.
Source Code
7.5
HD

Source Code

Mar. 30, 2011

Source Code

Një thriller aksion i cili përqëndrohet në një ushtar që zgjohet në trupin e një të panjohuri dhe zbulon që është pjesë e një misioni për të ...