Romancë

Isi & Ossi
6.5
HD

Isi & Ossi

Feb. 14, 2020

Isi & Ossi

Për të realizuar ëndrrat e tyre të kuzhinës dhe boksit, vajza e një bilioneri krijon një aleancë përfituese nga të dy krahët me djalin e një nëne ...
Fifty Shades Freed
4.4
HD

Fifty Shades Freed

Feb. 07, 2018

Fifty Shades Freed

Më në fund Kristian dhe Anastasia martohen, por Xhek Hajd vazhdon t’i ndjekë dhe të sjellë probleme mes tyre. A do të mundet çifti të ...
Fifty Shades Darker
4.6
HD

Fifty Shades Darker

Feb. 08, 2017

Fifty Shades Darker

Ndërkohë që Kristian përballet me demonët e tij, Anastasia duhet të përballet me urrejtjen dhe xhelozinë e femrave përpara saj.
Focus
6.6
HD

Focus

Feb. 25, 2015

Focus

Një mjeshtër i vjetër mashtrimi, merr nën krahun e tij një vajzë të re shumë tërheqëse por gjërat komplikohen kur ata të dy përfshihen ...
Cheeky
5.6
HD

Cheeky

Jan. 28, 2000

Cheeky

Filmi është i preferuar të shikohet nga personat qe jane mbi 18 vjeç. Ndërkohe që po kërkon për apartament në londer për të dashurin e saj , ...
Grease
7.2
HD

Grease

Jul. 07, 1978

Grease

Vajza e mirë Sendi dhe Dani u dashuruan gjatë verës. Papritur zbulojnë se janë në të njëjtën shkollë të mesme, a do të jenë në gjendje të ...
Secretary
7.0
HD

Secretary

Jan. 11, 2002

Secretary

Një vajzë e re, e sapo dalë nga një spital psikiatrik, fillon punë si sekretare tek një avokat kërkues, ku marrëdhënia punëmarrës-punëdhënës ...
Wild Orchid
4.5
HD

Wild Orchid

Dec. 22, 1989

Wild Orchid

Një avokate magjepset nga një milioner gjatë një takimi në Rio, ku ndodhin një sërë takimesh erotike…
The Handmaiden
8.1
HD

The Handmaiden

Jun. 01, 2016

The Handmaiden

Një hajdute punësohet si një shërbëtore për një vajzë të pasur dhe ajo është pjesë e një komploti për të përfituar pasurinë e saj.
Z-O-M-B-I-E-S 2
6.7
HD

Z-O-M-B-I-E-S 2

Feb. 14, 2020

Z-O-M-B-I-E-S 2

Vazhdimi i aventurave në shkollën e mesme të Sibrokut. Romanca e Adisonit dhe Zedit kërcënohet nga njerëzit ujq.
Leap Year
6.4
HD

Leap Year

Jan. 08, 2010

Leap Year

Sipas një tradite irlandeze më 29 Shkurt është Viti e Brishtë ku një grua mund të propozoi një burrë për martesë dhe ai duhet të pranojë. Kështu ...
9 Songs
4.9
HD

9 Songs

Jul. 16, 2004

9 Songs

Në Londër çel dashuria midis një studenteje amerikane dhe një eksperti akullnajash anglez, të cilët pas koncerteve të rrokut, eksperimentojnë në ...
Monster’s Ball
7.1
HD

Monster’s Ball

Nov. 11, 2001

Monster’s Ball

KUJDES! FILMI PERMBAN SKENA NUDITETI DHE SEKSI! KESHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇARË! Pas një tragjedie familjare, një roje burgu racist ...
A Star Is Born
8.2
HD

A Star Is Born

Oct. 03, 2018

A Star Is Born

Një muzikant ndihmon një këngëtare të re të bëhet e famshme, edhe pse karriera e tij fundoset përditë e më shumë për shkak të moshës dhe alkoolit.
Before Sunrise
8.1
HD

Before Sunrise

Jan. 27, 1995

Before Sunrise

Dy të rinj takohen në një tren në Evropë, dhe kalojnë një mbrëmje së bashku në Vjenë. Fatkeqësisht, të dy e dinë se kjo ndoshta do të jetë nata e ...
The Dreamers
7.2
HD

The Dreamers

Sep. 01, 2003

The Dreamers

Një Amerikan që studion në Paris në vitin 1968, krijon shoqëri me një vëlla dhe një motër franceze. I gjendur në kushtet e viteve ’68, ...
Fifty Shades of Grey
4.1
HD

Fifty Shades of Grey

Feb. 11, 2015

Fifty Shades of Grey

Anastasia është një studente në prag të diplomimit në letërsinë angleze. Kur mikesha e saj Kejt, i kërkon që ta zëvendësojë për një intervistë me ...
Nine 1/2 Weeks
5.9
HD

Nine 1/2 Weeks

Feb. 14, 1986

Nine 1/2 Weeks

Një grua përfshihet në një aferë të papërcaktuar me një burrë. Ajo di shume pak për jetën e tij, por di vetëm për lojrat seksuale që ata luajnë, ...
To All the Boys: P.S. I Still Love You
6.2
HD

To All the Boys: P.S. I Still Love You

Lara Xhin dhe Piteri sapo e kanë bërë zyrtare lidhjen e tyre por në skenë hyn një personazh që ka marrë letër dashurie kohë më parë.
The Kissing Booth
6.5
HD

The Kissing Booth

May. 11, 2018

The Kissing Booth

Një nxënëse gjimnazi detyrohet të përballet me pëlqimin e saj të fshehtë në kabinën e puthjeve. Gjërat nuk shkojnë ashtu siç do të donte ajo, ...
The Disappearance of Eleanor Rigby: Him
6.9
HD

The Disappearance of Eleanor Rigby: Him

Treguar nga prespektiva e mashkullit, vjen historia e një çifti që mundohen të gjejnë jetën dhe dashurinë e dikurshme që venitet pas një ...
Blowing Up Right Now
5.5
HD

Blowing Up Right Now

Jun. 19, 2019

Blowing Up Right Now

Një çift në një marrëdhënie afatgjatë, gjendet mes një krize raketash bërthamore në shtëpinë e tyre në LA. Si është dashuria e vërtetë ata do ta ...
Sleepless Night
6.7
HD

Sleepless Night

Nov. 16, 2011

Sleepless Night

Një polici me lidhje me botën e krimit i zbulohet identiteti kur ai bashkë me kolegun e tij kapen duke vjedhur kokainë nga një shpërndarës droge ...
Third Person
6.4
HD

Third Person

Sep. 09, 2013

Third Person

Historitë e dashurisë së tre çifteve në tre qytete të ndryshme: Romë, Paris dhe Nju Jork.
Hotel Desire
5.8
HD

Hotel Desire

Dec. 07, 2011

Hotel Desire

Filmi përbën historinë e një gruaje e cila jeton vetëm. Ajo ka një djalë i cili shkon te jetojë me babain e tij në një vend tjetër. Ajo punon në ...
Cold Mountain
7.2
HD

Cold Mountain

Dec. 24, 2003

Cold Mountain

Për t’u ribashkuar me dashurinë e jetës gjatë Luftës Civile Amerikane, Inman, një ushtar i plagosur niset në një udhëtim të vështirë për të ...
Theri
7.1
HD

Theri

Apr. 14, 2016

Theri

Kur jeta e vajzës së tij vihet në rrezik nga një bandë vendase, Jozef Kuruvilla do bëjë të pamundurën për t’i ndaluar. Por, në të njëjtën ...
Crazy Rich Asians
7.5
HD

Crazy Rich Asians

Aug. 15, 2018

Crazy Rich Asians

Bazuar në një bestseller global, kjo komedi romantike bashkëkohore tregon historinë e njujorkezes Rejçëll Çu me të dashurin e saj pasanik nga ...
Ironclad
6.2
HD

Ironclad

Mar. 03, 2011

Ironclad

Në shekullin e 13, në Angli, një grup i vogël kalorësish luftojnë për të mbrojtur kështjellen e Roçesterit nga mbreti tiranik Xhon.
Pretty Woman
6.9
HD

Pretty Woman

Mar. 23, 1990

Pretty Woman

Një biznesmen i ri dhe i fuqishëm bie në dashuri me një prostitutë.