Fantastiko-Shkencor

The Day
5.2
HD

The Day

Sep. 15, 2011

The Day

Një grup prej 5 personash që bashkëpunojnë për të mbijetuar në një të ardhme post-apokaliptike, zbulojnë një fermë, në duke e sigurtë, por shpejt ...
What Happened to Monday
6.7
HD

What Happened to Monday

Në një të ardhme jo shumë të largët kriza e mbipopullimit është bërë një kërcënim për mbijetesën e njerëzimit. Për këtë arsye qeveritë kanë nisur ...
Arrival
8.0
HD

Arrival

Nov. 10, 2016

Arrival

Kur 12 anije aliene misterioze shfaqen në vende të ndryshme rreth botës, profesoresha e gjuhës Luiz Benks merr përsipër detyrën e interpretimit ...
2012: Ice Age
2.3
HD

2012: Ice Age

Jun. 27, 2011

2012: Ice Age

Një shpërthim vullkanik në Islandë dërgon një akullnajë drejt Amerikës së Veriut, duke bërë që gjithçka në rrugën e saj të ngrijë. Një burrë i ...
Species: The Awakening
4.2
HD

Species: The Awakening

Një shkencëtar, Dr Holander, e merr mbesën e tij Miranda në Meksikë në një përpjekje për të ndryshuar efektet e ADN-së së huaj që ai e krijoi. ...
Night Guards
4.2
HD

Night Guards

Aug. 01, 2016

Night Guards

Pasha është një postier i zakonshëm i cili fillon të shohë ëndrra të pazakonta. Një ditë ai shpëton një vajzë nga një grup sulmuesish. Më vonë ai ...
Scintilla
4.6
HD

Scintilla

Feb. 28, 2014

Scintilla

Një elite e mercenarëve është pronësuar për një operacion të fshehte, thelle në një shtet sovjetik duke arritur në një laborator të nëndheshëm, ...
Color Out of Space
6.3
HD

Color Out of Space

Sep. 24, 2019

Color Out of Space

Një fermë e izoluar është goditur nga një meteorit i çuditshëm i cili ka pasoja apokaliptike dhe vdekjeprurëse për familjen që jeton atje dhe ...
Horse Girl
5.9
HD

Horse Girl

Jan. 27, 2020

Horse Girl

Sara është një vajzë anti sociale. Asaj i pëlqen kalërimi, arti, zanati dhe serialet me krime. Pikërisht këto të fundit fillojnë të ndikojnë ...
Southbound
5.9
HD

Southbound

Sep. 17, 2015

Southbound

Pesë tregime të ndërthurura terrori ndjekin fatin e një grupi udhëtarësh të lodhur, që përballen me ankthet e tyre më të këqija dhe sekretet më ...
The Fourth Kind
5.9
HD

The Fourth Kind

Nov. 06, 2009

The Fourth Kind

Një thriller që përfshin një mister të pazgjidhur në Alaskë, ku një qytet ka parë një numër të jashtëzakonshëm të zhdukjeve të popullsisë në ...
Depraved
5.1
HD

Depraved

Sep. 13, 2019

Depraved

Një kirurg fushe deluziv i cili vuan nga stresi post-traumatik krijon një njeri nga disa pjesë të ndryshme trupi dhe e sjell në jetë në një ...
The Darkest Minds
5.5
HD

The Darkest Minds

Aug. 02, 2018

The Darkest Minds

Të burgosur nga një botë të rriturish që, kanë frikë të gjithë nën 18 vjeç, një grup adoleshentësh formojnë një grup rezistence për të luftuar ...
PK
8.2
HD

PK

Dec. 18, 2014

PK

Një i huaj ne një qytet bënë pyetje që s’i kishte bërë askush më parë. I njohur nga inicialet P.K , pyetjet dhe kurioziteti fëmijëror do ta ...
Krrish 3
5.4
HD

Krrish 3

Nov. 01, 2013

Krrish 3

Krrish dhe babai i tij duhet te shpëtojne botën dhe familjen e tyre nga një njeri , i quajtur Kaal i cili me ekipin e tij duan të sundojne botën ...
2050
3.6
HD

2050

Feb. 14, 2019

2050

Një kryefamiljar që lufton me veten, zbulon një sallon të fshehur që ofron zgjidhje… robotë seksi.
3022
4.3
HD

3022

Nov. 22, 2019

3022

Astronautë në një stacion hapësinor përballen me probleme pasi një katastrofë në Tokë zhduk njerëzimin…
I Am Omega
3.3
HD

I Am Omega

Nov. 18, 2007

I Am Omega

Në kohën post apokaliptike, LA është duke u shkatërruar nga mumjet si kanibalë që kanë një lloj infektimi gjenetik.
Arrowhead
4.4
HD

Arrowhead

Jun. 23, 2017

Arrowhead

Një të burgosuri lufte i ofrohet një shans për liri nëse ai përfundon një mision të rrezikshëm shpëtimi. Anija e tij rrëzohet në një hënë të ...
Aquaman
7.9
HD

Aquaman

Dec. 07, 2018

Aquaman

Artur Këri mëson se është trashëgimtari i mbretërisë nënujore të Atlantisit dhe duhet të ecë përpara për të udhëhequr popullin e tij dhe për ...
Anti Matter
7.0
HD

Anti Matter

Jan. 01, 2016

Anti Matter

Ana, një studente e Oksfordit, e gjen veten në pamundësi të krijimit të kujtimeve të reja si pasojë e një eksperimenti kalimi nëpërmjet një vrime ...
Ant-Man
7.3
HD

Ant-Man

Jul. 14, 2015

Ant-Man

Armatosur me një super-kostum dhe me aftësinë e habitshme që të tkurret nëpër shkallë duke u rritur në forcë, Scott Lang duhet të përqafojë ...
The Wave
6.4
HD

The Wave

Sep. 21, 2019

The Wave

Nje avokat sigurimesh feston per rritjen e ardhshme ne detyre me kolegun e tij Jeff. Por nata e tyre merr nje kthese te cuditshme kur Frank merr ...
Angels Fallen
HD

Angels Fallen

Jan. 14, 2020

Angels Fallen

Pas humbjes tragjike të gruas së tij duke luftuar me forcat e errëta, ​​Gabrieli ribashkohet me skuadrën e tij të mëparshme të gjahtarëve të ...