Thriller

Icarus
5.2
HD

Icarus

Feb. 09, 2010

Icarus

Vrasësi i trajnuar i KGB, EDWARD GENN (emri i kodues ICARUS), ka punuar vite më parë si një agjent i fshehtë në Amerikë. Por, kur Bashkimi ...
Anon
5.2
HD

Anon

May. 03, 2018

Anon

Në një botë ku teknologjia ka larguar anonimitetin dhe krimin, një detektiv takon një grua që rrezikon të rrëzoj sigurinë e kësaj bote.
Trauma Center
HD

Trauma Center

Dec. 06, 2019

Trauma Center

E vetmuar dhe e bllokuar në një repart izolimi spitalor të mbyllur, një grua e re e dëmtuar duhet t’i shpëtojë dy vrasësish të cilët i janë ...
Waar
8.4
HD

Waar

Oct. 16, 2013

Waar

Ky film është i bazuar në përshkrimin e ngjarjeve të vërteta për luftën kundër terrorizmit në Pakistan duke përfshirë sulmin në një Akademinë e ...
Daniel Isn’t Real
6.1
HD

Daniel Isn’t Real

Dec. 06, 2019

Daniel Isn’t Real

Një aksident me mamanë e tij te sëmurë bën që Luk të ribashkohet me shokun imagjinarë të fëmijërisë, i cilin fillon të ndikojë dhunshëm në jetën e tij.
The Boondock Saints
7.9
HD

The Boondock Saints

Jan. 22, 1999

The Boondock Saints

Dy vëllezër nisin të pastrojnë Bostonin nga kriminelët ndërkohë që ndiqen nga një agjent i FBI-së.
Chimera Strain
5.4
HD

Chimera Strain

Feb. 24, 2018

Chimera Strain

Një shkencëtar ngrin fëmijët e tij në përpjekje për të kuruar sëmundjen e tyre vdekjeprurëse gjenetike duke koduar ADN-në e kandilit të detit, ...
Earthquake Bird
5.9
HD

Earthquake Bird

Nov. 01, 2019

Earthquake Bird

Lusi punon prej 5 vitesh si përkthyese në Japoni. Gjithçka do të ndryshojë kur në jetën e saj vjen Lili, një vajzë që do i prishë punët mes saj ...
Unstoppable
6.8
HD

Unstoppable

Nov. 04, 2010

Unstoppable

Një tren mallrash gjysmë milje i gjatë pa ekuipazh po i afrohet një qyteti në mënyrë të rrezikshme për shkak të një defekti. Një inxhinier ...
GirlHouse
5.5
HD

GirlHouse

Oct. 16, 2014

GirlHouse

Një studenteje të re dhe të bukur i nevojiten para për shkollim, dhe shkon në Shtëpinë e Vajzave që transmeton përmbajtje erotike në një faqe ...
Freaks
6.8
HD

Freaks

Aug. 09, 2019

Freaks

Një vajzë e guximshme zbulon një botë të re të çuditshme, kërcënuese dhe misterioze përtej derës së shtëpisë, pasi i shpëton kontrollit mbrojtës ...
War
6.8
HD

War

Oct. 02, 2019

War

Një ushtari indian i është dhënë një mision për të ndaluar trajnuesin e tij i cili ka dalë jashtë kontrollit.
Rambo: Last Blood
6.7
HD

Rambo: Last Blood

Sep. 19, 2019

Rambo: Last Blood

Në këtë kapitull, John Rambo, i prekur nga stresi post-traumatik, jeton në Arizonë, duke punuar në një fermë. Për të kujdeset një grua, e cila ...
The Paperboy
5.8
HD

The Paperboy

Sep. 14, 2012

The Paperboy

“The Paperboy” zhvillohet në jugun e Amerikës me protagonist një gazetar ambicioz dhe egoist , i cili, me ndihmën e vëllait të tij më ...
Sleepy Hollow
7.4
HD

Sleepy Hollow

Nov. 18, 1999

Sleepy Hollow

Ikabold Crane dërgoht në Sleepy Hallow për të hetuar vdekjen e 3 personave që besohet se janë vrarë nga “Kaloresi pa koke “.
Big Bad Wolves
6.8
HD

Big Bad Wolves

Apr. 21, 2013

Big Bad Wolves

Një sërë vrasjesh brutale bëjnë jetët e tre burrave të përplasen. Babai i viktimës më të fundit që kërkon hakmarrje, një oficer policie që ka ...
Rust Creek
5.5
HD

Rust Creek

Jan. 04, 2019

Rust Creek

Një studente e shkëlqyer humbet rrugës për në një intervistë pune. Një kthesë e gabuar e bën të ngecë në pyjet e Kentakit. Ajo duhet të mbrojë ...
Synchronicity
5.5

Synchronicity

Jul. 22, 2015

Synchronicity

Kur fizikanti Xhim shpiku makinerinë për tu kthyer pas në kohë, një lule gjeorgjinë u shfaq nga e ardhmja. Tashmë ai duhet të gjejë lulen tjetër ...
The Cabin in the Woods
7.0
HD

The Cabin in the Woods

5 miq vendosin të shkojnë me pushime në një kabinë në një pyll të largët. Një sërë makthesh dhe horroresh do të ndodhin kur ata të zbulojnë të ...
Look Away
6.6
HD

Look Away

Oct. 12, 2018

Look Away

Një adoleshente nis të bashkëbisedojë me reflektimin e saj. Në fillim, reflektimi e ndihmon të përballet me vështirësitë që ka, por shpejt, ...
30 Days of Night: Dark Days
4.4
HD

30 Days of Night: Dark Days

Thuajse një vit ka kaluar që nga ndodhitë në Barrou, ku populli i Alaskës u asgjësua nga vampirët. Stela, duke vajtuar për vrasjen e të shoqit, ...
John Wick
7.2
HD

John Wick

Oct. 22, 2014

John Wick

Xhon Uik punon si vrasës për mafien, i cili për dashurinë e një femre e lë atë punë. 5 vjet më vonë, gruaja e tij i blen një qen që Xhoni mos ta ...
Sugar Mountain
5.4
HD

Sugar Mountain

Dec. 09, 2016

Sugar Mountain

Dy vëllezër, të nënshtruar ndaj fatit të tyre, mashtrojnë për një zhdukje në botën e egër të Alaskës në mënyrë që të kenë një histori të ...
Machine Gun Preacher
6.8
HD

Machine Gun Preacher

Sep. 23, 2011

Machine Gun Preacher

Historia e Sam Childers, i cili nga nje drogaxhi i rendomte kthehet ne nje besimtar te devotshem, dhe pas kesaj gjithcka fillon ti ece mire. Me ...
The Courier
4.6
HD

The Courier

Nov. 22, 2019

The Courier

Një korriere në Londër zbulon se një nga pakot që transporton është e kompromentuar për të vrarë një dëshmitar kyç në një çështje tepër të rëndësishme.
The Hunted
6.0
HD

The Hunted

Mar. 11, 2003

The Hunted

Një thriller që ka në qendër të tij një vrasës të trajnuar dhe trajnuesin e tij. Vrasësi Hallam (Benicio Del Toro), përndiqet nga makthet, që nga ...
Godzilla
6.5
HD

Godzilla

May. 14, 2014

Godzilla

Përbindëshi më i famshëm në botë gjendet përpara një lufte me krijesën MUTO që krijohet nga ekperimentet arrogante shkencore, dhe i cili na ...
Armageddon
6.7
HD

Armageddon

Jul. 01, 1998

Armageddon

Pas zbulimit se nje asteroid shume i madh do te godase Token ne me pak se nje muaj, N.A.S.A rekruton nje skuader te pazakonte per te shpetuar planetin.