Turk

Miracle in Cell No. 7
8.3
HD

Miracle in Cell No. 7

Oct. 10, 2019

Miracle in Cell No. 7

Një histori dashurie mes një babai me sëmundje mendore i cili akuzohet në mënyrë të padrejtë për vrasje, dhe vajzës së tij të dashur 6 vjeçare. ...
Shamikuqja
8.7
HD

Shamikuqja

Jan. 01, 1978

Shamikuqja

The girl with the red scarf: Iliazi është njeri i vetëm nga Stambolli që vjen në një fshat të largët duke punuar si një shofer kamioni. Ai dhe ...
Consequences aKa Silsile
6.2
HD

Consequences aKa Silsile

Kenk sapo ka ardhur përsëri në Stamboll nga Shtetet e Bashkuara. Dashuria e shtypur ngadalë fillon të rishfaqet pasi takohet me Ece, një grua me ...
Baskın
5.8
HD

Baskın

Dec. 31, 2015

Baskın

Ndërsa po bënin patrullimin rutinë në lagjen e tyre, një skuadër policie merr nje telefonate për ndihmë nga disa njerëz që ndodheshin në një vend ...
Siccîn 3: Cürmü Aşk
6.9
Full HD

Siccîn 3: Cürmü Aşk

Tre miq të ndarë pas një aksidenti të tmerrshëm, ribashkohen disa vite më vonë.  
Siccîn 2
6.6
HD

Siccîn 2

Jul. 10, 2015

Siccîn 2

Pasi vdes i biri i një gruaje, më vonë ajo zbulon se nuk ishte koincidencë apo vdekje e thjeshtë, por për shkak të një magjie të zezë që i është ...
Bu işte Bir Yalnızlık Var-Tinguj Zemrash
5.7
HD

Bu işte Bir Yalnızlık Var-Tinguj Zemrash

Nje kitarist i shmang vuajtjet e jetes se tij duke kaluar sa me shume kohe me vajzen e tij dhe duke i mesuar femijeve si te luajne kitare. Kjo ...
Delibal
6.9
HD

Delibal

Dec. 25, 2015

Delibal

Delibal “Mjalt helmues” një romance mes dy të dashuruarve a do të lulëzojë e ardhmja në baze të dashurisë apo karrierës, si do gjejnë ...
Öteki Taraf-Përtej pasqyrës
6.3
HD

Öteki Taraf-Përtej pasqyrës

Nje njeri i suksesshem ben nje jete te lumtur me te dashuren e tij Exhene, por nje dite ish e dashura e tij Sara hyn perseri ne jeten e tij. Por ...
Beni Unutma-Mos më harro
6.2
HD

Beni Unutma-Mos më harro

Sinani dhe Olxhaji jane dy te rinj qe jane ndare nga te dashurit e tyre dhe e kane humbur besimin te dashuria. Pasi gjejne njeri tjetrin, ata ja ...
Damat Takimi-Shokët e dhëndrrit
5.6
HD

Damat Takimi-Shokët e dhëndrrit

Jigit, Omer, Serdar, Onat dhe Can, janë 5 miq që nuk janë ndarë kurrë që nga gjimnazi. Ata e shohin veten akoma si fëmijë, por kur Jigiti vendos ...
Destiny
7.9
HD

Destiny

Nov. 17, 2006

Destiny

Bekiri bie në dashuri me Ugur-en pas një vizite të saj në dyqanin e tij. Por zemra e saj rreh për një kriminel…
Dünyanın En Güzel Kokusu
5.4
HD

Dünyanın En Güzel Kokusu

Ata janë shok dhe shoqe që vendosin të martohen për të bërë një fëmijë. Por pas martesës mes tyre do të lindë dashuria…
Müslüm
8.1
HD

Müslüm

Oct. 26, 2018

Müslüm

Biografia e këngëtarit të njohur turk, Myslym Gurses, i ashtuquajtur “Myslym Baba”, jeta dhe dramat e tij.
Musallat
6.2
HD

Musallat

Nov. 16, 2007

Musallat

Historia e një çifti të ri të përndjekur nga forca misterioze që duket se janë të pushtuar dhe nga elemente të fortë gjithashtu. Jeta e qetë e ...
Gladio
6.1
HD

Gladio

Jun. 11, 2008

Gladio

Eksperti i sigurimit ne pension, Iskender Buyuk (Aleksandri i Madh) ka mbajtur sekretet e qeverise se tij per vite me rradhe, por kur burrat qe ...
Mavi Gözlü Dev (Guximi i syve blu)
6.7
HD

Mavi Gözlü Dev (Guximi i syve blu)

Filmi flet per jeten e Nazim Hikmet, poetit te madh turk te zemerimit, dashurise, i cili u burgos ne Bursa ne 1941, per propagandimin e komunizmit.
Ay Lav Yu
5.6
HD

Ay Lav Yu

Mar. 12, 2010

Ay Lav Yu

Një komedi Turke me shume batuta kur Ibrahimi vendose të kthehet në fshatin e ti të vogël me të dashurën e ti Xhesikën gjerat do marrin kah ...
The Wild Pear Tree
8.5
HD

The Wild Pear Tree

Jun. 01, 2018

The Wild Pear Tree

Një shkrimtar ambicioz kthehet në fshatin e tij të lindjes, ku e përndjekin borxhet e babait të tij.
Rruget e Prishura (Patlak Sokaklar: Gerzomat)
5.5
HD

Rruget e Prishura (Patlak Sokaklar: Gerzomat)

Dy policë përpiqen të kapin një keqbërës që dëshiron t’i bëjë të gjithë njerëzit e Stambollit të sëmurë.
Sıcak (Fati)
5.1
HD

Sıcak (Fati)

Dec. 19, 2008

Sıcak (Fati)

Ata ishin udhëtarë së bashku … Yusuf po punonte për një kompani që nxirrte rrënojat e mbytura të anijeve dhe i shiste ato. Gruaja e tij e ...
Senin Hikayen (Jeta jote)
5.8
HD

Senin Hikayen (Jeta jote)

Film turk (Jeta jote): Hakani dhe Esra janë një çift i martuar në mesin e të tridhjetave. Ata janë të dy të pasigurtë për të patur një fëmijë, ...
İkinci Şans (Shansi i dytë)
5.6
HD

İkinci Şans (Shansi i dytë)

Një mësuese matematike e bukur, Jasemina, kryqëzon rrugën me një ekspert vererash karizmatik, Qemalin. Jasemina po merr veten nga një martesë e ...
Three Letters 2: Hablis
3.4
HD

Three Letters 2: Hablis

Pas një jete të qetë dhe të lumtur, një gruaje dhe familjes së saj, iu shndërrohet jeta në një makth kur fillojnë të ndodhin vepra të ...
A Small September Affair
7.4
HD

A Small September Affair

Film turk: Një vajzë e bukur që ka gjithçka. E këndshme, e gjallë, me fjalët e saj: ‘teper e lumtur per te rene ne në dashuri’. Një ...
For Love and Honour – Kapadai
7.9
HD

For Love and Honour – Kapadai

Ali Osman po jeton një jetë e qetë pas viteve të perpjekjeve, vrasjes dhe lotëve. Dhe ai po shkon ngadalë në çmenduri. Ai bëri paqe me jetën e ...
Time of Happiness (Koha e lumturise)
8.1
HD

Time of Happiness (Koha e lumturise)

Dashuria e vërtetë nuk ka të bëjë me perfeksionin, por fshihet të metat. Filmi “Koha e Lumturisë” tregon historinë e Mertit i cili ...
Dashuria pëlqen koincidencat
7.4
HD

Dashuria pëlqen koincidencat

Rrugët e Denizit dhe Ozgurit gjithmonë afroheshin por nuk takoheshin asnjëherë, derisa një ditë fati vendosi t’i bashkonte dhe të mos i ndante ...