TV Movie

How High 2
2.8
HD

How High 2

Apr. 16, 2019

How High 2

Disa konsumues marijuane shëtisin nëpër Atlantë për të gjetur marijuanën e tyre të humbur.
Purity Falls
5.1
HD

Purity Falls

May. 31, 2019

Purity Falls

Një vit pas humbjes së burrit të saj, Nicole vendoset në Purity Falls me fëmijët e saj të rritur, Xhustina dhe Xhejson. Fqinja e tyre e pasur ...
Chris Watts: Confessions of a Killer
6.9
HD

Chris Watts: Confessions of a Killer

Kur Kris Uots, lutej ne kamerat e televizionit, stoik dhe i vetëkënaqur, për kthimin e sigurt të gruas së tij shtatzënë, Shanan dhe dy vajzave të ...
Prescription for Love
6.2
HD

Prescription for Love

Aug. 04, 2019

Prescription for Love

Kler është një infermiere me një supervizor që ka në plan t’ia bëjë punën ferr. Një mbrëmje, ajo ngec në ashensor me një burrë sharmant. ...
Culture Shock
5.9
HD

Culture Shock

Jul. 04, 2019

Culture Shock

Të tërë luftojnë për të arritur ëndrrën amerikane, por çfarë është saktësisht kjo ëndërr? Një realitet apo një iluzion? Janë të mirëpritur ata që ...
Mind Blown
3.0
HD

Mind Blown

Jan. 01, 2016

Mind Blown

Projekti i Mbinatyrshëm. Një grup njerëzish me fuqi të mbinatyrshme janë pjesë e një projekti ushtarak i cili mendohet se është krijuar për të ...
Brexit: The Uncivil War
7.0
HD

Brexit: The Uncivil War

Strategjisti politik Dominik Kumings drejton një fushatë popullore, por të diskutueshme për të bindur votuesit britanikë të largohen nga Bashkimi ...
Same Time, Next Christmas
6.9
HD

Same Time, Next Christmas

Puthja e parë e Olivias ishte gjatë vizitës së përvitshme për Krishtlindje së saj në Hauai. Pasi u ndanë nga distanca dhe vitet, të dy ...
Geek Charming
6.4
HD

Geek Charming

Nov. 11, 2011

Geek Charming

Dilani është vajza më e pëlqyer në shkollë, ndërsa Xhoshi, i apasionuari pas filmave. Të dy kanë një qëllim në jetë: Ai dëshiron të fitojë ...
Rikthim në qytetin e Hallouinit
5.6
HD

Rikthim në qytetin e Hallouinit

Return to Halloweentown: Filmi që ju çon në Universitetin e Shtrigave dhe magjive. Marni Piper, nje studente në këtë universitet e ndihmuar nga ...
Deadwood: The Movie
7.6
HD

Deadwood: The Movie

May. 31, 2019

Deadwood: The Movie

Teksa qytetarët e Dedvudit mblidhen për të festuar pranimin e Dakotës së Jugut si shtet in 1989-ën, pronari i sallonit Al Sverengen ka ...
Critters Attack!
3.6
HD

Critters Attack!

Jul. 13, 2019

Critters Attack!

Një dado çon fëmijët për një shëtitje në park, ku gjejnë një krijesë të çuditshme. Por ata nuk e dinë se një anije kozmike plot me përbindësha ka ...
Birdsong (part 1)
7.4
HD

Birdsong (part 1)

Apr. 24, 2012

Birdsong (part 1)

Filmi na kthen mbrapa në Luftën e Parë Botërore dhe është një vepër e mbushur me kontraste nga brutaliteti i luftës njëkohësisht dhe me skena ...
Birdsong (part 2)
7.4
HD

Birdsong (part 2)

Apr. 24, 2012

Birdsong (part 2)

Filmi na kthen mbrapa në Luftën e Parë Botërore dhe është një vepër e mbushur me kontraste nga brutaliteti i luftës njëkohësisht dhe me skena ...
The Beach House
6.7
Full HD

The Beach House

Apr. 28, 2018

The Beach House

Strehimi i Emës në plazh merr një kthesë shqetësuese me mbërritjen e një artisti enigmatik nga e shkuara e nënës së saj. Ai e sfidon, e magjeps ...
Center Stage: On Pointe
6.0
HD

Center Stage: On Pointe

Bela Parker, e cila ka jetuar gjithmonë nën hijen e motrës së saj shumë të suksesshme, gjen një mundësi për t’u rekrutuar në një nga ...
Jesse Stone: Night Passage
7.3
HD

Jesse Stone: Night Passage

Tom Selleck pershkruan rolin e tij si Jesse Stone, një polic i L.A., i cili zhvendoset në një qytet të vogël vetëm për ta gjetur veten të zhytur ...
Leprechaun Returns
5.7
HD

Leprechaun Returns

Dec. 11, 2018

Leprechaun Returns

Djalli Xhuxh kthehet sërish për të vrarë pasi një grup studentësh e zgjojnë në përpjekje për të ndërtuar një shtëpi studentore vajzash…
I’ll Be Next Door for Christmas
8.4
HD

I’ll Be Next Door for Christmas

Një komedi për një familje të çmendur pas krishtlindjeve, me përjashtim të vajzës 16 vjeçare. Kur i dashuri i saj vjen ta vizitojë, ajo vendos ta ...
Freaky Friday
3.6
HD

Freaky Friday

Aug. 10, 2018

Freaky Friday

Kur një nënë, Katerina dhe e bija, Elli, janë në momentet më të vështira, duhet vetëm të imagjinojnë si është të jesh në vendin e tjetrës. Falë ...
Quantum Apocalypse
3.0
HD

Quantum Apocalypse

Feb. 24, 2010

Quantum Apocalypse

Një grup shkencëtarësh të talentuar, por rebelë , e gjejnë veten në një garë kundër kohës për të shpëtuar Tokën, kur një kometë bën një kthesë të ...
Holiday Joy
5.6
HD

Holiday Joy

Dec. 08, 2016

Holiday Joy

Një dëshirë e Krishtlindjeve e një studenteje të ndrojtur të shkollës së mesme realizohet, por vetëm se nuk është tamam aq e mrekullueshme sa ajo ...
Remember Sunday
7
HD

Remember Sunday

Apr. 21, 2013

Remember Sunday

Një kameriere e vetmuar takohet me një djalë të bukur dhe të çuditshëm në dyqanin e bizhuterive, i cili ka një aneurizëm të trurit dhe ka humbje ...
Love’s Enduring Promise
7.2
HD

Love’s Enduring Promise

Kreu i një klani, i cili nuk është në gjendje të punojë në fermën e tij pas një aksidenti, pranon ndihmën e një të huaji, i cili jo vetëm që ...
The Child in Time
6.1
HD

The Child in Time

Sep. 24, 2017

The Child in Time

Jeta e një autori librash për fëmijë ndryshon tërësisht kur vajza e tij zhduket.