Western

Once Upon a Time in Hollywood
8.0
HD

Once Upon a Time in Hollywood

Një aktor i venitur televizioni dhe dublanti i tij përpiqen të arrijnë famë dhe sukses në industrinë e filmit përgjatë viteve të fundit të ...
Eminence Hill
4.9
HD

Eminence Hill

Nov. 01, 2019

Eminence Hill

Një rrugë hakmarrjeje i drejton një vrasës famëkeq dhe një njeri ligji drejt një qyteti fanatikësh, ku përveç peripecive të tjera, do të derdhet ...
Badland
6.8
HD

Badland

Nov. 01, 2019

Badland

Një detektiv i punësuar për të zbuluar kriminelët e luftës dhe për të zbatuar dënimin ndaj tyre, takon një grua të fortë e të vendosur. Por ...
The Proposition
7.4
HD

The Proposition

Oct. 06, 2005

The Proposition

Australi, 1880. Kapiteni Stanli më në fund arrin të kap Çarlin dhe Majk Bërns, dy nga katër vëllezërit famëkeq Bërns, të njohur si vrasës dhe ...
The Missing
6.5
HD

The Missing

Nov. 26, 2003

The Missing

Në vitin 1885 në Nju Meksiko, një doktorreshë rilidhet dhe formon një aleancë me babanë e saj të larguar prej shumë kohësh, kur disa indianë ...
The Homesman
6.6
HD

The Homesman

May. 18, 2014

The Homesman

Tre gra, të cilat janë çmendur nga jeta e vështirë, do të transportohen nëpër të gjithë vendin me një karrocë nga një femër e devotshme dhe e ...
Maverick
7.0
HD

Maverick

May. 20, 1994

Maverick

Bret Maverik, në nevojë për para për një garë pokeri, përballet me incidente dhe sfida të ndryshme komike, përfshirë edhe një hajdute magjepsëse.
Sabata
6.8
HD

Sabata

Sep. 16, 1969

Sabata

Një mjeshtër armësh sulmohet ekipet me një shofer dhe një mashtrus meksikan për të zhantazhuar drejtuesit e qytetit të Daugherty, Teksas, të ...
Open Range
7.4
HD

Open Range

Aug. 29, 2003

Open Range

Një ish-qitës detyrohet të përdorë armët përsëri kur ai dhe grupi i tij i tregtarëve kërcënohen nga një ligjvënës i korruptuar.
Blackthorn
6.6
HD

Blackthorn

Aug. 31, 2011

Blackthorn

Butch Cassidy duke parë edhe njëherë për herë të fundit pamjen e shtëpise së tij, në aventurë qe e lidh atë me një hajdut të ri. Ata bëhen ...
Deadwood: The Movie
7.6
HD

Deadwood: The Movie

May. 31, 2019

Deadwood: The Movie

Teksa qytetarët e Dedvudit mblidhen për të festuar pranimin e Dakotës së Jugut si shtet in 1989-ën, pronari i sallonit Al Sverengen ka ...
The Cowboy Way
5.8
HD

The Cowboy Way

Jun. 03, 1994

The Cowboy Way

Dy kauboj nga Nju Meksiko bëjnë një udhëtim në Nju Jork për të ndihmuar mikun e tyre të bashkohet me vajzën e tij. Në qytetin e madh, ata ndeshen ...
The Wind
5.6
HD

The Wind

Sep. 10, 2018

The Wind

Një grua fshati përballet me ashpërsinë dhe izolimin e një toke të pakontrollueshme në zonën perëndimore në fund të viteve 1800.
The Ardor
5.1
HD

The Ardor

May. 14, 2014

The Ardor

Drejtësia e më të dobëtëve: Një njeri misterioz shfaqet nga pyjet argjentinase për të ndihmuar një fermer të varfër dhe vajzën e tij, të cilët ...
Gone Are the Days
5.1
HD

Gone Are the Days

Mar. 16, 2018

Gone Are the Days

I moshuar, i sëmurë dhe në pamundësi për t’u pajtuar me atë që ka qenë dhe me atë që është bërë, Flini është i vendosur të ndërrojë jetë i ...
Buffalo Boys
5.8
HD

Buffalo Boys

Jul. 19, 2018

Buffalo Boys

Në shekullin e 19-të, një masakër brutale dhe vrasja e Sulltan Hamzait nga kapiten Van Trahu dhe ushtarët holandezë, e detyrojnë Aranën, të marrë ...
Unforgiven
8.2
HD

Unforgiven

Aug. 07, 1992

Unforgiven

Ish krimineli Uillim Muni, vendos të merret me një punë të fundit i ndihmuar nga partneri i tij i vjetër dhe një djalë i ri.
The Burrowers
5.8
HD

The Burrowers

Sep. 09, 2008

The Burrowers

Në Perëndimin e Egër një grup kaubojsh nisen për të shpëtuar një familje kolonësh që u zhdukën nga shtëpia në rrethana të mistershme.
For a Few Dollars More
8.3
HD

For a Few Dollars More

Dy gjuetarë shperblimesh me synime krejtësisht të ndryshme bashkohen për të gjurmuar një rebel perëndimor.
Never Grow Old
5.9
Full HD

Never Grow Old

Mar. 15, 2019

Never Grow Old

Një varrmihës irlandez përfiton kur disa kriminelë pushtojnë një qytet paqësor amerikan. Por familja e tij fillon e kërcënohet, teksa numri i të ...
Big Kill
5.1
Full HD

Big Kill

Oct. 19, 2018

Big Kill

Një i porsaardhur nga Filadelfia, dy kumarxhinj të papërshtatshëm dhe një predikues vdekjeprurës, janë të destinuar për t’u takuar në një ...
The Kid
6.0
HD

The Kid

Mar. 08, 2019

The Kid

Historia e një djaloshi që dëshmoi takimin e Billi The Kid (djaloshit) me sherifin Pat Garret.
High Moon
5.4
HD

High Moon

May. 14, 2019

High Moon

Legjendat bëhen të vërteta, kur një stuhi e fortë elektrike, kthen në jetë një grup të rrezikshëm njerëzish ujqër, që fillojnë të terrorizojnë ...
The Legend of 5 Mile Cave
5.0
HD

The Legend of 5 Mile Cave

Një burrë misterioz lidhet me një djalosh prej tregimeve të vjetra të Perëndimit. E kaluara dhe e tashmja përplasen kur shfaqet një avokat i cili ...
The Outsider
6.7
HD

The Outsider

Jun. 14, 2019

The Outsider

Në kërkim të një jete më të mirë, një punonjës i hekurudhës e gjen veten në anën e gabuar të një grupi ligjvënësish të korruptuar. Ndërkohë që ...
Let the Corpses Tan 2017
6.3
HD

Let the Corpses Tan 2017

Një hajdut dhe banda e tij përpiqen të fshehin 250 kilogramë shufra ari në një shpellë të shkretuar. Por ndërhyrja e një shkrimtari dhe e dy ...
The Sisters Brothers
7.2
HD

The Sisters Brothers

Sep. 19, 2018

The Sisters Brothers

Ngjarjet zhvillohen në Oregon, në vitin 1850, ku dyshja e vrasësve, vëllezërit Sisters, vihen në kërkim të një kimisti, i cili kishte shpikur ...
True Grit
7.6
HD

True Grit

Dec. 22, 2010

True Grit

Një Marshall i rrepte Amerikan ndihmon një vajze te vogël te gjeje vrasësit e te atit.