1990

Goodfellas
8.7
HD

Goodfellas

Sep. 12, 1990

Goodfellas

Filmi ka marrë shumë vlerësime nga publiku dhe kritika dhe ka fituar 6 çmime Oscar, midis të cilave atë të regjisë dhe filmit më të mirë. Nga ...
Pretty Woman
6.9
HD

Pretty Woman

Mar. 23, 1990

Pretty Woman

Një biznesmen i ri dhe i fuqishëm bie në dashuri me një prostitutë.
I Vetëm në Shtëpi 1
7.5
HD

I Vetëm në Shtëpi 1

Home Alone 1: Një djalë 8-vjeçar, të cilin familjarët e harrojnë aksidentalisht në shtëpi kur nisen me avion për Krishtlindje në Francë, duhet të ...
Darkman
6.4
HD

Darkman

Aug. 24, 1990

Darkman

Një shkencëtar i shkëlqyer të cilin e lanë për të vdekur, kthehet për t’u hakmarrë ndaj njerëzve që donin ta digjnin të gjallë.
Ghost
7.0
HD

Ghost

Jul. 12, 1990

Ghost

Pasi u vra gjatë një plaçkitje të dështuar, dashuria për partneren e tij i mundësoi atij që të mbetet në tokë si një fantazmë.
Edward Scissorhands
7.9
HD

Edward Scissorhands

Dec. 05, 1990

Edward Scissorhands

Një burre i dashur, me gershere në vend të duarve, është sjelle të jetoje në komunitet pasi ka jetuar në izolim.
La Femme Nikita
7.4
HD

La Femme Nikita

Feb. 21, 1990

La Femme Nikita

Në vend që Nikita të dërgohet në burg, i jepet një identitet i ri dhe trajnohet për t’u bërë një vrasëse profesioniste.
The Ages Of Lulu
5.7
HD

The Ages Of Lulu

Dec. 13, 1990

The Ages Of Lulu

KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Lulu dhe Pablo janë një çift me një jetë jo të zakonshme, por ...
Predator 2
6.2
HD

Predator 2

Nov. 20, 1990

Predator 2

Los Anxhelosi i vitit 1997 gjendet mes një vale të nxehti dhe një vale krimesh, prandaj presioni mbi togerin Majkëll Harrigan për të zgjidhur ...
Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku
8.0
HD

Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku

Kjo është historia e Bardok, babait të Gokut. E cila tregon për shkatërrimin e planetit Vexhita dhe rebelimin e babait të Gokut ndaj të fuqishmit ...
Dragon Ball Z: The Tree of Might
7.1
HD

Dragon Ball Z: The Tree of Might

Sferat e Dragoit : Pema e Fuqisë. Goku dhe shokët e tij do të detyrohen të përballen me Tarlesin dhe ushtarët e tij, pasi ai mbolli në Tokë një ...
The Hunt for Red October
7.6
HD

The Hunt for Red October

Në vitin 1984, kapiteni më i mirë i nëndetëseve të BRSS-së, shkel urdhrat dhe niset për SHBA. A është ai duke u përpjekur të sabotojë, apo të ...
The Godfather: Part III
7.6
HD

The Godfather: Part III

Në përpjekje për të legalizuar biznesin e tij në Nju Jork dhe Itali në vitin 1979, don Majkëll Korleone kërkon të rrëfejë mëkatet e tij.
Stephen King’s It
6.9
HD

Stephen King’s It

Nov. 18, 1990

Stephen King’s It

Stephen King’s IT – 1990 Shtatë miq fëmijërie mblidhen së bashku dhe kthehen te qyteti i tyre i vjetër për të vrarë një përbindësh, i ...
Days of Thunder
5.9
HD

Days of Thunder

Jun. 27, 1990

Days of Thunder

Një shofer i ri i garash me makina merr shansin e tij për të konkurruar në nivel të lartë.