1992

Bad Lieutenant
7.1
HD

Bad Lieutenant

Sep. 16, 1992

Bad Lieutenant

Ndërsa heton për përdhunimin e një murgeshë të re, një detektiv i korruptuar i policisë së qytetit të Nju Jorkut, me një varësi të rendë nga ...
Far and Away
6.6
HD

Far and Away

May. 22, 1992

Far and Away

Nje cift Irlandezesh ja mbathin per ne Shtetet e Bashkuara, por hasin pengesa per te marre toke dhe per te jetuar te lumtur.
All Ladies Do It
5.3
HD

All Ladies Do It

Feb. 21, 1992

All Ladies Do It

VINI RE:  Filmi ka skena te forta erotike , andaj keshillohet të shikohet nga personat mbi 18 vjec. Diana është tepër e lumtur në martesën e saj ...
Alien³
6.5
HD

Alien³

May. 22, 1992

Alien³

Ellen Ripley sulmon tokat e Fiorina 161, një burg i sigurisë së lartë, ku ndodhin një seri ngjarjesh të çuditshme dhe vdekjeprurëse menjëherë pas ...
Bethoven
5.6
HD

Bethoven

Apr. 03, 1992

Bethoven

Beethoven: Qeni jargaman Shen Bernard bëhet qendër e vëmendjes për një familje, por veterineri i tij kërkon që ta vrasë fshehurazi atë.
Tomi dhe Xherri Filmi
5.3
HD

Tomi dhe Xherri Filmi

Oct. 01, 1992

Tomi dhe Xherri Filmi

Tom and Jerry: The Movie: Macja dhe miu i kartonave të njohura hidhen në një film artistik. Historia ka një dyshe që provon të ndihmojë një vajzë ...
White Men Can’t Jump
6.7
HD

White Men Can’t Jump

Në lagjet me ngjyrë të Los Anxhelesit Billi Hoil përpiqet ta sigurojë jetën me anë të lojërave, hileve dhe talentit që ka në basketboll. Duke u ...
Unforgiven
8.2
HD

Unforgiven

Aug. 07, 1992

Unforgiven

Ish krimineli Uillim Muni, vendos të merret me një punë të fundit i ndihmuar nga partneri i tij i vjetër dhe një djalë i ri.
Scent of a Woman
8.0
HD

Scent of a Woman

Dec. 23, 1992

Scent of a Woman

Një djalë i ri nga shkolla Beird, pranon një punë që të kujdeset për një njeri të verbër gjatë fundjavës. Ata do të kalojnë peripeci së bashku ...
Tokyo Decadence
6.1
Full HD

Tokyo Decadence

Jan. 06, 1992

Tokyo Decadence

KUJDES: KY FILM PËRMBAN SKENA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Një prostitutë e nënshtruar vuan nga keqpërdorimi i japonezëve dhe ...
The Lover
6.9
HD

The Lover

Feb. 22, 1992

The Lover

KUJDES, FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER MOSHA MBI 18 VJEC! Një vajzë adoleshente e varfër angazhohet në një marrëdhënie të ...
The Bodyguard 1992
6.2
HD

The Bodyguard 1992

Nov. 25, 1992

The Bodyguard 1992

Një ish-agjent i Shërbimit Sekret bëhet truprojë e një yll të famshëm popi për ta mbrojtur nga një i çmendur i cili i dërgon letra anonime dhe ...
Juice
7.1
HD

Juice

Jan. 17, 1992

Juice

Katër adoleshentë nga qendra e qytetit e shohin veten në ndjekje të pushtetit dhe lumturisë, të cilat ata i referohen si ‘Juice’.
Army of Darkness
7.6
HD

Army of Darkness

Oct. 09, 1992

Army of Darkness

Një njeri transportohet aksidentalisht në vitin 1300 A.D., ku ai duhet të luftojë një ushtri të të vdekurve dhe të marrë Nekronomikon kështu që ...
Lethal Weapon 3
6.7
HD

Lethal Weapon 3

May. 15, 1992

Lethal Weapon 3

Martin Rigs dhe Roxher Murtazh ndjekin një ish polic i cili përdor njohuritë e tij policore për të vjedhur dhe shitur armë dhe municione për ...
Malcolm X
7.7
HD

Malcolm X

Nov. 18, 1992

Malcolm X

Biografia epike e liderit influencues dhe nacionalist, me ngjyrë, nga jeta e tij e hershme ,fëmijëria me probleme, vrasja e babait predikues dhe ...
Rapid Fire
6.3
HD

Rapid Fire

Jul. 24, 1992

Rapid Fire

Kur studenti Xheik Lo bëhet dëshmitar i një vrasjeje, e gjen veten ndërmjet dy bosash droge. Atë e tradhtojnë dhe i ngrenë kurth agjentët e ...
Bitter Moon
7.2
HD

Bitter Moon

Sep. 02, 1992

Bitter Moon

Çifti britanik Fiona dhe Nigel Dobson po lundrojnë për në Stamboll gjatë rrugës për në Indi. Ata ndeshen me një grua të bukur franceze, dhe atë ...
Reservoir Dogs
8.3
HD

Reservoir Dogs

Jun. 25, 1992

Reservoir Dogs

Pasi një grabitje e thjeshtë shkon keq, kriminelët e mbijetuar fillojnë të dyshojnë se një prej tyre bashkëpunon me policinë.
Basic Instinct
6.9
HD

Basic Instinct

Mar. 20, 1992

Basic Instinct

Një agjent policie kryeson hetimet për një vrasje brutale, në të cilën mund të jetë e përfshirë një grua e bukur dhe joshëse…