2000

Quills
7.3
HD

Quills

Nov. 22, 2000

Quills

Në epokën e Napoleonit, në një azil të çmendurish, një pacient, Markezi De Sad, i papërmbajtshëm, lufton një betejë dëshirash të brendshme kundër ...
Traffic
7.6
HD

Traffic

Dec. 27, 2000

Traffic

Një gjykatës konservativ është caktuar nga Presidenti për të drejtuar luftën në rritje kundër drogës në Amerikë, vetëm për të zbuluar se vajza e ...
American Psycho
7.6
HD

American Psycho

Apr. 13, 2000

American Psycho

Një shef ekzekutiv pasanik i investimeve bankare të Nju Jorkut, Patrik Beitmen, e fsheh egon e tij psikopatike nga kolegët dhe miqtë ndërkohë që ...
Center Stage
6.7
HD

Center Stage

May. 12, 2000

Center Stage

Një grup prej 12 adoleshentësh me prejardhje të ndryshme regjistrohen në Akademinë e Baletit Amerikan në Nju Jork. Për t’u bërë balerinë, ...
Ready to Rumble
5.3
HD

Ready to Rumble

Apr. 07, 2000

Ready to Rumble

Dy fansa të mundjes janë shkatërruar nga rrëzimi i karakterit të mundesve të tyre te preferuar nga një promotor i paskrupullt.
Reindeer Games
5.7
HD

Reindeer Games

Feb. 25, 2000

Reindeer Games

Pasi ka qenë i burgosur për 6 vjet për vjedhje makinash, Rudi Dankan(Ben Affleck) është ditë larg nga lirimi siç është dhe shoku i tij i qelisë ...
George Washington
7.4
HD

George Washington

Oct. 01, 2000

George Washington

Një grup fëmijësh, në një qytet të vogël depresionues, bashkohen për të mbuluar një gabim tragjik të një vere.
Mission: Impossible II
6.1
HD

Mission: Impossible II

Një agjent sekret dërgohet në Sidnei, për të gjetur dhe shkatërruar një sëmundje të modifikuar gjenetikisht të quajtur “Kimera”.
Me, Myself & Irene
6.5
HD

Me, Myself & Irene

Jun. 22, 2000

Me, Myself & Irene

Një polic i këndshëm e me ç’rregullim shkëputës të identitetit, duhet të mbrojë një grua që po ia mbath nga ish i dashuri dhe ...
Snatch
8.3
HD

Snatch

Sep. 01, 2000

Snatch

Organizatorë të paskrupullt të boksit ilegal, bastexhinj të dhunshëm, një gangster rus, grabitës të paaftë amatorë dhe një argjendar gjoja çifut ...
Cheeky
5.6
HD

Cheeky

Jan. 28, 2000

Cheeky

Filmi është i preferuar të shikohet nga personat qe jane mbi 18 vjeç. Ndërkohe që po kërkon për apartament në londer për të dashurin e saj , ...
Requiem for a Dream
8.3
HD

Requiem for a Dream

Oct. 27, 2000

Requiem for a Dream

Utopitë e nxitura nga droga të katër njerëzve në ishullin Konei shkatërrohen kur e teprojnë me varësinë e tyre…
Cast Away
7.7
HD

Cast Away

Dec. 22, 2000

Cast Away

Çak Noldan, një mekanik i FedEx-it dhe një njeri të cilit jeta i rrjedh e qetë, gjendet i vetëm në një ishull të vetmuar pas rrëzimit të ...
Meet the Parents
7.0
HD

Meet the Parents

Oct. 05, 2000

Meet the Parents

Greg planifikon ti propozojë të dashurës së tij, Pamit. Megjithatë, ai mëson se më parë duhet ti marrë leje babait strikt të saj. Motra e Pamit ...
Cruel Intentions 2
4.3
HD

Cruel Intentions 2

Nov. 09, 2000

Cruel Intentions 2

Kjo ndodh disa vite para Cruel Intentions (1999), mbrapa aty ku Kathryn për herë të parë takohet me Sebastianin, tërheqjen e tyre seksuale  dhe ...
Bring It On
5.9
HD

Bring It On

Aug. 25, 2000

Bring It On

Lina Cruz është nxitësja e tifozeve e zgjuar nga Lindja e Los Anxhelos që transferohet në një shkollë në Perëndim të Los Anxhelos, pasi nëna e ...
Dinosaur
6.5
HD

Dinosaur

May. 19, 2000

Dinosaur

Një dinosaur jetim bashkohet në një udhëtim pas një breshëri meteoritësh që shkatërron shtëpinë e familjes së tij.
Malena
7.5
HD

Malena

Oct. 27, 2000

Malena

Një grua provokon ndjenja seksuale tek një grup adoleshentësh.
Gladiator
8.5
HD

Gladiator

May. 01, 2000

Gladiator

Kur një gjeneral Romak tradhtohet dhe familja e tij vritet nga djali i korruptuar i një perandori, ai shkon në Romë si gladiator për t’u ...
Shanghai Noon
6.6
HD

Shanghai Noon

May. 26, 2000

Shanghai Noon

Një prej rojave perandorake të Kinës, udhëton në Perëndimin e Egër për të shpëtuar një princeshë të rrëmbyer. Pas një sërë ndodhish, do i duhet ...
Final Destination
6.7
HD

Final Destination

Mar. 16, 2000

Final Destination

Një vegim të tmerrshëm i shfaqet një adoleshenti për miqtë e tij që do të vdesin në një aksident ajror dhe ai parandalon aksidentin, por duket se ...
Unbreakable
7.2
HD

Unbreakable

Nov. 13, 2000

Unbreakable

Në orën 15:15, një tren me 118 pasagjerë në bord përplaset me një tren mallrash me 6-të anëtarë të ekuipazhit. Përplasja është e jashtëzakonshme. ...
Padre Pio
7.7
HD

Padre Pio

Aug. 18, 2000

Padre Pio

Djali i varfër italian fshatari Francesco tashmë ka vizionet e Jezusit dhe të Marisë si fëmijë, por Djalli e viziton gjithashtu atë. Ai, ...
Get Carter
5.1
HD

Get Carter

Oct. 06, 2000

Get Carter

Xhek Karterit i duhet të lëshojë të gjitha potencialet e pistoletës hakmarrëse pasi del nga jeta e tij e vetmuar dhe shkon tek kunata dhe mbesa e ...
O Brother, Where Art Thou?
7.8
HD

O Brother, Where Art Thou?

Poemë epike e Homerit “Odisea”, e vendosur në jug të thellë gjatë 1930. Në të, arratisen tre te dënuarit në kërkim për thesarin e ...
Road Trip
6.5
HD

Road Trip

May. 19, 2000

Road Trip

Katër miq shkojnë në një udhëtim 1800 miljesh për të marr një kasetë të paligjshme qe u dergua gabimisht tek e dashura.
Battle Royale
7.7
Full HD

Battle Royale

Dec. 16, 2000

Battle Royale

Në të ardhmen, qeveria japoneze rrëmben një klasë me nxënës të klasës së nëntë dhe i detyron të vrasin njeri tjetrin duke fituar dhe mbijetuar ...