2001

Training Day
7.7
HD

Training Day

Oct. 05, 2001

Training Day

Training Day (Dita e provës) : Në ditën e parë të punës si oficer i antidrogës në Los Anxheles, një polic i ri duhet të trajnohet në terren me ...
Intimacy
6.2
HD

Intimacy

Jan. 20, 2001

Intimacy

Një muzikant i dështuar nga Londrës takohet një herë në javë me një grua për disa takime intensive seksuale për t’u larguar nga realitetet ...
Bandits
6.5
HD

Bandits

Oct. 12, 2001

Bandits

Dy hajdutë bankash bien në dashuri me vajzën që morën peng.
Torrente 2: Mission in Marbella
6.4
Full HD

Torrente 2: Mission in Marbella

Torrente është zhvendosur në Marbella, ku pasi humbi gjithë paratë që kishte i’u kthye investigimit privat. Një nga çështjet e tij ...
Mulholland Drive
8.0
HD

Mulholland Drive

Sep. 08, 2001

Mulholland Drive

Një aktore e re shpërngulet nga Kanadaja në Hollivud me dëshirën për t’u bërë një aktore e famshme. Ajo takon një grua, e cila për shkak të një ...
Save the Last Dance
6.2
HD

Save the Last Dance

Jan. 12, 2001

Save the Last Dance

Pas vdekjes së nënës së saj, Sara shpërngulet në Çikago me të atin. Aty bie në dashuri me një zezak me një të kaluar kriminale. Por të dy janë të ...
The Accidental Spy
5.9
HD

The Accidental Spy

Jan. 18, 2001

The Accidental Spy

Ky film paraqet jetën e Bak Jenit, një shitësi që kërkon me ngulm pak aksion në jetën e tij. Pas kapjes së disa hajdutëve në qendrën tregtare, ai ...
The Fast and the Furious
6.7
HD

The Fast and the Furious

Nje polic nen mbulim infiltrohet ne nje nenkulture te fshehur te Los Angelos, Garat e Rrugeve per te arrestuar nje grup grabitesish. Shpejt ...
Enemy at the Gates
7.6
HD

Enemy at the Gates

Mar. 13, 2001

Enemy at the Gates

Historia e vertete e dy snajperave ruse dhe gjermane qe luajnë një lojë e maces me miun në betejën e Stalingradit duke u perpjekur per te ...
Max Keeble’s Big Move
5.4
HD

Max Keeble’s Big Move

Maks Kibëll, viktima e bullizmit në shkollë, harton hakmarrje kur mëson se po shpërngulet; por gjërat ndryshojnë kur mëson se nuk do të shpërngulet.
Rat Race
6.4
HD

Rat Race

Jul. 30, 2001

Rat Race

Një manjat i një kazinoje te Las Vegasit, vendos për të gjetur një rrugë të re për te fituar, dhe ngre një garë për të holla.
Legally Blondes
3.8
HD

Legally Blondes

Apr. 28, 2009

Legally Blondes

Shpërngulen nga Anglia në Kaliforni por kushërirat e reja të Elle Woods duhet të mbrojnë veten kur shkolla e tyre që sundon me forcë i kthehet ...
A Beautiful Mind
8.2
HD

A Beautiful Mind

Dec. 11, 2001

A Beautiful Mind

Pasi një matematicien shumë i zgjuar por jo i shoqërueshëm pranon një punë sekrete në kriptografi, jeta e tij kthehet në një makth.
Sweet November
6.7
HD

Sweet November

Feb. 16, 2001

Sweet November

Nelson është një njeri i përkushtuar ndaj punës së tij të reklamave në San Francisko. Një ditë, teksa po bënte një test shoferi në DMV, ai takon ...
On the Edge
7.1
HD

On the Edge

Aug. 10, 2001

On the Edge

Ky film ka të bëjë me pacientët vetëvrasës qe jane duke zbuluar veten e tyre të vërtetë duke kaluar nëpër terapi në një qendër trajtimi.
Kiss of the Dragon
6.6
HD

Kiss of the Dragon

Jul. 06, 2001

Kiss of the Dragon

Një Oficier i tradhëtuar i inteligjences kërkon ndihmen e një prostitute për të provuar pafajesinë e tij nga një konspiracion vdekjeprures ...
Original Sin
6.0
HD

Original Sin

Aug. 03, 2001

Original Sin

Një grua bashkë me të dashurin e saj bëjnë në plan që të zhvasin një burrë të pasur. Gjithçka shkon sipas planit derisa ajo bie në dashuri me të…
Not Another Teen Movie
5.7
HD

Not Another Teen Movie

Një përmbledhje e të gjitha filmave që janë akumuluar në dy dekadat e fundit per adoleshentet.
Frailty
7.3
HD

Frailty

Nov. 17, 2001

Frailty

Një burrë rrëfehet tek një agjent i FBI-së, se si babai i tij fetar arriti deri në vrasje të shumëfishta për të zhdukur “demonët”.
Spirited Away
8.6
HD

Spirited Away

Jul. 20, 2001

Spirited Away

“Gjatë zhvendosjes së saj në periferi, një vajzë 10 vjeçare, bredh në një botë të sunduar nga zotërat,shtrigat dhe përbindëshat, ku qeniet ...
Ocean’s Eleven
7.8
HD

Ocean’s Eleven

Dec. 07, 2001

Ocean’s Eleven

Deni Oshuen dhe njëmbëdhjetë bashkëpunëtorët e tij thurin një plan për të grabitur në Las Vegas 3 kazino njëkohësisht.
The Animal
4.8
HD

The Animal

Jun. 01, 2001

The Animal

Pasi ka bërë transplant organesh nga kafshë të ndryshme, një burrë e gjen veten duke ndjekur instinktet e kafshëve.
American Pie 2
6.4
HD

American Pie 2

Aug. 10, 2001

American Pie 2

Vazhdimi i komedisë hit. Studentët e gjimnazit tani janë në shkollë të lartë. Ata vendosin të mblidhen në shtëpinë në plazh për t’ia kaluar ...
Super Troopers
7.1
HD

Super Troopers

Jan. 18, 2001

Super Troopers

Pesë policë të shtetit të Vermontit, shakaxhinj energjikë me një dëshirë të paparë për t’i djallosur gjërat, përpiqen të shpëtojnë punën e tyre ...
Shaolin Soccer
7.3
HD

Shaolin Soccer

Jul. 12, 2001

Shaolin Soccer

Një djalosh i pasionuar në Shaolin-KungFu bashkohet me vëllezërit e tij, për ta formuar një ekip futbolli duke përdorur aftësitë e tyre të cilët ...
Y Tu Mamá También
7.7
HD

Y Tu Mamá También

Jun. 08, 2001

Y Tu Mamá También

Në Meksikë, dy djem adoleshentë dhe një grua tërheqëse, bëjnë një udhëtim, në të cilin mësojnë nja dy gjëra për jetën, shoqërinë, seksin dhe ...