2002

Lilo dhe Stitch
7.2
HD

Lilo dhe Stitch

Jun. 21, 2002

Lilo dhe Stitch

Nje histori fantastiko shkencore. Nje lufte nderyjore dhe alienesh ve ne qender token. Lilo dhe Stich behen protagoniste te kesaj lufte.
Collateral Damage
5.5
HD

Collateral Damage

Feb. 06, 2002

Collateral Damage

Pasi i vritet familja nga një akt terrorist, një zjarrfikës niset në kërkim të fajtorit…
Blade II
6.7
HD

Blade II

Mar. 22, 2002

Blade II

Blejd formon një aleancë të pazakontë me këshillin e vampirëve për të luftuar kundër vampirëve ‘Korrës’ të cilët ushqehen me vampirë…
Like Mike
5.2
HD

Like Mike

Jul. 03, 2002

Like Mike

Një jetim 14-vjeçar bëhet superstar i NBA pasi provon një palë atlete me inicialet e zbehura “M.Xh.” brenda tyre gjatë një stuhie. Ai ...
xXx
5.8
HD

xXx

Aug. 09, 2002

xXx

Një eskpert i sporteve ekstreme, Ksander Kejxh (Vin Diesel), rekrutohet nga qeveria e SHBA-ve për të mbledhur informacion mbi një grup kriminal ...
Red Dragon
7.2
HD

Red Dragon

Sep. 29, 2002

Red Dragon

Një agjent i pensionuar i FBI-së me dhunti psikologjike është caktuar për të ndihmuar në gjetjen e “Zanës së dhëmbëve”, një vrasës ...
Hart’s War
6.3
HD

Hart’s War

Feb. 15, 2002

Hart’s War

Një student i drejtësise bëhet toger, gjatë Luftës së Dytë Botërore, është kapur dhe është caktuar për të mbrojtur një të burgosur të zi të ...
Minority Report
7.7
HD

Minority Report

Jun. 20, 2002

Minority Report

Në një të ardhme ku njësit speciale te policisë jane në gjendje të arrestojnë vrasësit para se ata të kryejnë krimet e tyre, një oficer nga kjo ...
The Crocodile Hunter: Collision Course
5.4
HD

The Crocodile Hunter: Collision Course

Gjahtari Krokodilëve i ngaterron disa agjentë të CIA-s për kontrabandues dhe mundohet ti ndalojë ata në kapjen e një Krokodili dinak i cili, pa ...
Changing Lanes
6.5
HD

Changing Lanes

Apr. 07, 2002

Changing Lanes

Në Nju Jork një avokat i ri dhe një biznesmen përfshihen në një aksident të vogël automobilistik dhe zemërimi i tyre përshkallëzohet në konflikt.
Moonlight
6.2
HD

Moonlight

Sep. 27, 2002

Moonlight

Claire jeton me prindërit e saj të në një shtëpi luksoze dhe të izoluar në pyll. Ajo zbulon një të plagosur të moshës se saj në kopsht e familjes ...
Black Angel
5.2
HD

Black Angel

Apr. 12, 2002

Black Angel

FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA: Gruaja e një udhëheqësi fashist magjepset nga një oficer i ushtrisë naziste gjermane.
Devdas
7.6
HD

Devdas

Jul. 12, 2002

Devdas

Devdasi është dërguar nga babai i tij në mënyrë që të përmirësohet, por pas kthimit babai i tij ende nuk e mirëpret atë. Devdas dhe Paro janë në ...
The Tuxedo
5.4
HD

The Tuxedo

Sep. 27, 2002

The Tuxedo

Nora tregon diçka nga e ardhmja që e tmerron Irisin. Për të shpërqendruar gruan e tij Barry bashkohet me gruan për të ndaluar Kukullën e Frikshme.
The Hot Chick
5.5
HD

The Hot Chick

Dec. 13, 2002

The Hot Chick

Një palë vathë magjikë që vijnë nga Abisinia e kohërave të lashta krijojnë një ngatërresë të paparë! Xhesika, vajza më seksi dhe më e famshme në ...
Gangs of New York
7.5
HD

Gangs of New York

Dec. 14, 2002

Gangs of New York

Në vitin 1863, Amsterdam Vallon kthehet në zonën e Pestë në qytetin e Nju Jorkut për t’u hakmarrë kundër Bill Kasapit, personi që i mori ...
Austin Powers in Goldmember
6.2
HD

Austin Powers in Goldmember

Me të mësuar se babai i tij është rrëmbyer, Austin Pauers duhet të udhëtojë në vitin 1975 dhe të mposhti shejtanin e quajtur me vend Goldmember- ...
The Santa Clause 2
5.6
HD

The Santa Clause 2

Oct. 31, 2002

The Santa Clause 2

Skot Kalvin ka qenë një Babagjysh modest për dhjetë vjet, por gjithçkaje mund t’i vijë fundi nëse nuk gjen një Babagjyshe. Punët ...
Ice Age
7.6
HD

Ice Age

Mar. 10, 2002

Ice Age

Gjatë epokës së akullnajave, një tigër, një përtac, dhe një mamuth leshator gjejne një foshnjë të humbur prej njeriu, dhe përpiqen ta kthejnë atë ...
Phone Booth
7.1
HD

Phone Booth

Sep. 09, 2002

Phone Booth

Publicisti Stu Shepard mbahet peng në një kabinë telefonike nga një i çmendur i armatosur.
Panic Room
6.8
HD

Panic Room

Mar. 29, 2002

Panic Room

Megi Altman dhe vajza e saj, luajnë një lojë vdekjeprurëse si “macja dhe miu” me tre kriminelë, në një dhomë paniku e cila është ...
Narc
7.2
HD

Narc

Jan. 14, 2002

Narc

Kur nuk ka më gjurmë për të ndjekur në vrasjen e një polici të fshehtë, një ish oficer i anti-drogës joshet për t’u kthyer përsëri në punë për ta ...
Empire
6.0
HD

Empire

Dec. 06, 2002

Empire

Një tregtar droge i suksesshëm nga Bronx-i jugor, i cili mallin e tij e quan “Perandoria” i kthen shpinën të gjithë miqve të tij ...
Undercover Brother
5.8
HD

Undercover Brother

May. 31, 2002

Undercover Brother

Një organizatë Afroamerikane, B.R.O.T.H.E.R.H.O.O.D., është në luftë të përhershme kundër një organizate të bardhë “Njeriu” që mbron vlerat e ...
City of God
8.7
HD

City of God

Feb. 05, 2002

City of God

Dy djem të rritur në një lagje të dhunshme të Rio de Janeiro marrin dy rrugë të ndryshme: njëri bëhet fotograf, tjetri shpërndarës droge…
Windtalkers
6.0
Full HD

Windtalkers

Jun. 14, 2002

Windtalkers

Dy marina amerikan janë në Luftën e Dytë Botërore të cilit janë caktuar për të mbrojtur një marinar të Navajo, që duhet përdorur gjuhen e ti si ...