2003

Të gjithë e duan Mikin
8.2
HD

Të gjithë e duan Mikin

Everybody loves Mickey: Donald ndihet i pavlerësuar, kur të gjithë duket se pëlqejne Mickey më shumë se ate por kur Mickey fillon Mortimer në ...
Stander
7.2
HD

Stander

Jan. 01, 2003

Stander

Jeta dhe karriera e Andre Stendër, i cili u shndërrua nga një oficer policie në Afrikën e Jugut, në një hajdut bankash.  
Oldboy
8.4
HD

Oldboy

Jan. 01, 2003

Oldboy

Pasi rrëmbehet dhe burgoset për 15 vjet, Oh Dae-Su lirohet, duke zbuluar se misioni i tij është të gjejë rrëmbyesit brenda pesë ditëve.
National Lampoon Presents Dorm Daze
4.6
HD

National Lampoon Presents Dorm Daze

Gjatë një pasdite të çmendur në jetën e disa studentëve në një konvikt gjithçka do ndizet me ardhjen e dy vajzave të ndryshme me të njëjtin emër: ...
The Rundown
6.7
HD

The Rundown

Sep. 26, 2003

The Rundown

Beku është një gjuetar shpërblimesh shumë i vlerësuar dhe punësohet për të gjetur Trevisin, një djalë të humbur prej muajsh në Brazil. Kjo punë ...
The Texas Chainsaw Massacre
6.2
HD

The Texas Chainsaw Massacre

Pasi marrin me vete nje djalosh te ri te tramatizuar qe po bente pit-stop 5 shoke e gjejne veten te ndjekur nga nje vrases me sharre elektrike ...
Zatoichi
7.6
HD

Zatoichi

Sep. 06, 2003

Zatoichi

Një shpatar i verbër mbërrin në një qytet të kontrolluar nga banda. Aty ai takon dy vajza të cilat kanë të njëjtat qëllime si ai…
Dogville
8.0
HD

Dogville

May. 19, 2003

Dogville

Një grua që ia mbath nga një bandë keqbërësish pranohet pa dëshirë nga njerëzit e një qyteti të vogël në Kolorado. Ajo pranon të punojë për ta si ...
Bad Santa
7.1
HD

Bad Santa

Nov. 26, 2003

Bad Santa

Një mashtrues i mjerë dhe ortaku i tij hiqen si Babagjyshi dhe Ndihmësi i tij i vogël me qëllim që të vjedhin qendra tregtare në mbrëmjen e ...
Lost in Translation
7.8
HD

Lost in Translation

Aug. 31, 2003

Lost in Translation

Një yll kinemaje i shuar dhe një vajzë e re e lënë pas dore krijojnë një lidhje të pamundur pasi njihen në Tokio.
The Italian Job
7.0
HD

The Italian Job

May. 30, 2003

The Italian Job

Pasi u tradhëtuan dhe u lanë për të vdekur në Itali, Çarli dhe skuadra e e tij planifikojnë një vjedhje ari kundër ish aleatit të tyre.
Shanghai Knights
6.2
HD

Shanghai Knights

Feb. 06, 2003

Shanghai Knights

Londër 1880. Një rebel kinez vret babanë e Çon Ueing, funksionarin e lartë të oborrit perandorak. Më pa vrasësi ia mbath në Angli, por Çon Ueing ...
The Life of David Gale
7.6
HD

The Life of David Gale

” Jeta e David Gejl ” : Një burrë kundër dënimit me vdekje akuzohet për vrasjen e një mikeshe aktiviste dhe dërgohet në qelinë e vdekjes.
Elf
6.9
HD

Elf

Oct. 09, 2003

Elf

Një ditë Krishtlindje, gjatë një ndalese në një jetimore, një djalë i mitur me emrin Buddy, i mahnitur nga pamja e një arush pellushi, futet në ...
Malibu’s Most Wanted
5.1
HD

Malibu’s Most Wanted

Një senator, në mënyrë që të bindi djalin e tij, një bardhosh të pasur që i duket vetja zezak, ta lërë ëndrrën e rrepit, paguan disa aktorë me ...
Love Me If You Dare
7.7
HD

Love Me If You Dare

Sep. 17, 2003

Love Me If You Dare

Edhe të rritur, shokët e ngushtë Sofi dhe Xhulien vazhdojne lojën e çuditshme që kanë nisur që në fëmijëri. Një garë e çmendur për të sfiduar ...
The Last Samurai
7.7
HD

The Last Samurai

Dec. 05, 2003

The Last Samurai

Në vitin 1876, kapitenit të alkoolizuar, Nathan Algren, i ngarkohet detyra të trajnojë ushtrinë e perandorit Meiji për të eliminuar samurait ...
Memories of Murder
8.1
HD

Memories of Murder

Apr. 24, 2003

Memories of Murder

Në vitin 1986, në provincën e Gyeonggi, në Korenë e Jugut, një grua e re dhe e bukur është gjetur e vdekur, përdhunuar dhe lidhur me të brendshme ...
Johnny English
6.1
HD

Johnny English

Apr. 06, 2003

Johnny English

Pas një sulmi të papritur në MI5, Xhoni English, spiuni më i bindur dhe jo i sinqertë i Britanisë, bëhet spiun i vetëm i Britanisë.
Twentynine Palms
5.3
HD

Twentynine Palms

Sep. 17, 2003

Twentynine Palms

KUJDES! FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE DHE NUDITET! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! David është nje fotograf i pavarur dhe Katia nje e ...
Fan-Fan the Tulip
5.7
HD

Fan-Fan the Tulip

May. 14, 2003

Fan-Fan the Tulip

Në këtë variant të ri, Fanfan Tulipani është një dashnor që i bashkohet ushtrisë së mbretit Luis XV, i mashtruar nga cigania Adelina, e cila ...
Daredevil
5.3
HD

Daredevil

Feb. 14, 2003

Daredevil

Një djalosh që verbohet që në moshë të vogël fiton përmirësim të shqisave të tjera dhe luton krimin si superhero me kostumin e djallit.
Kill Bill: Vol. 1
8.1
HD

Kill Bill: Vol. 1

Oct. 10, 2003

Kill Bill: Vol. 1

Një nuse zgjohet nga koma për katër vjet, foshnja që mbante në bark ka vdekur. Tani asaj i mbetet të hakmerret ndaj skuadrës së vrasësve që e ...
Freaky Friday
6.2
HD

Freaky Friday

Aug. 03, 2003

Freaky Friday

Mamaja beqare, Tes Kolman dhe vajza e saj adoleshente, Ana nuk mund të ishin më të ndryshme se kaq. Kjo po i çmend! Pasi marrin dy biskota fati ...
Scary Movie 3
5.5
HD

Scary Movie 3

Oct. 24, 2003

Scary Movie 3

Në filmin e tretë Sindi duhet të hetojë rrathët misteriozë në fushat e misrit dhe kasetat video, si dhe të ndihmojë presidentin për të ...
The Dreamers
7.2
HD

The Dreamers

Sep. 01, 2003

The Dreamers

Një Amerikan që studion në Paris në vitin 1968, krijon shoqëri me një vëlla dhe një motër franceze. I gjendur në kushtet e viteve ’68, ...
How to Lose a Guy in 10 Days
6.4
HD

How to Lose a Guy in 10 Days

Benjamin Barry është një agjent reklamash, i cili për të fituar një fushatë të madhe, vë bast se ai mund të bëjë një grua të bie në dashuri me të ...