2004

Open Water
5.7
HD

Open Water

Aug. 06, 2004

Open Water

Një film i bazuar mbi historinë e vërtetë të dy zhytësve, të cilët gjenden të braktisur nga varka e tyre dhe të rrethuar nga peshkaqenët, në mes ...
Mulan II
5.7
HD

Mulan II

Nov. 03, 2004

Mulan II

Kur përgatiteshin për dasmën e tyre Shang dhe Mulan janë dërguar papritur jashtë në një mision sekret. Mushu fillon të përzihet dhe një sulm i ...
Mbreti Luan 3
6.6
HD

Mbreti Luan 3

Feb. 06, 2004

Mbreti Luan 3

The Lion King: Hakuna Matata: Timon dhe Pumba derr i egër afrikan shikojne historinë e Mbretit Luan, nga perspektiva e tyre unike.
The Brown Bunny
5.0
HD

The Brown Bunny

Aug. 27, 2004

The Brown Bunny

Garuesi profesionist për motorra Bud Clay shkon nga New Hampshire në Kaliforni për të garuar përsëri. Gjatë rrugës ai njeh femra të ndryshme të ...
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
7.8
HD

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Është viti i tretë i Harrit në Hoguarts: Jo vetëm që do ketë telashe për të, por do të ketë dhe një mësues të ri në lëndën e “Mbrojtjes kundër ...
Finding Neverland
7.7
HD

Finding Neverland

Oct. 17, 2004

Finding Neverland

Shoqëria e zotit JM Barrie me familjen e cila e frymëzoi për të krijuar Piter Pan.
The Ladykillers
6.2
HD

The Ladykillers

Mar. 25, 2004

The Ladykillers

Një grup i çuditshëm hajdutësh mblidhet në shtëpinë e një vejushe të devotshme, por pak të hutuar, për të vjedhur një nga kazinot më të mëdha në ...
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy
7.2
HD

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

Ron Burgundy është një gazetar i vlerësuar lart në San Diego në transmetimet e dominuara nga meshkujt në vitet 70-të, por kjo e gjitha ka për të ...
You Got Served
3.6
HD

You Got Served

Jan. 30, 2004

You Got Served

Dejvidi dhe Elgini shokë dhe partnerë në kërcimet e rrugës, prishin marrëdhënien pas një keqkuptimi. Beteja më e madhe vjen në qytet dhe duhet të ...
Van Helsing
6.0
HD

Van Helsing

May. 05, 2004

Van Helsing

Gjahtari i njohur i përbindëshave Van Hellsing, dërgohet në Transilvani për të ndaluar Kontin Drakula i cili është duke përdorur zbulimin e ...
Torque
4.0
HD

Torque

Jan. 16, 2004

Torque

Motoristi Keri Ford fajësohet nga një kapo bande motoristësh për vrasjen e vëllait të kreut të bandës rivale të drejtuar nga Trei (Ice Cube). ...
The Butterfly Effect
7.7
HD

The Butterfly Effect

Jan. 22, 2004

The Butterfly Effect

Një i ri bllokon kujtime të dëmshme të ngjarjeve me rëndësi në jetën e tij. Teksa rritet, gjen një mënyrë për t’i kujtuar ato kujtime të humbura ...
The Polar Express
6.6
HD

The Polar Express

Nov. 10, 2004

The Polar Express

Një djalosh merr një udhëtim magjik për në Polin e Veriut me trenin “Polar Ekspres”. Gjatë udhëtimit të tij, ai mëson për miqësinë, kurajon dhe ...
3-Iron
8.1
HD

3-Iron

Oct. 15, 2004

3-Iron

Një djalë i ri thyen shtëpitë e zbrazëta të njerëzve që janë me pushime për të qëndruar në to për disa ditë.
Dawn of the Dead
7.3
HD

Dawn of the Dead

Mar. 19, 2004

Dawn of the Dead

Një ribërje e filmit zombi të 1978 me të njëjtin emër. I cili tregon për një grup njerëzish të mbijetuar që gjejnë strehë në një qendër tregtare ...
Shaun of the Dead
7.9
HD

Shaun of the Dead

Apr. 09, 2004

Shaun of the Dead

Një burrë vendos ta ndryshojë jetën e tij në agoni duke rifituar ish-të dashurën e tij, duke rregulluar marrëdhënien me nënën e tij dhe duke u ...
The Aviator
7.5
HD

The Aviator

Dec. 25, 2004

The Aviator

Një film ku tregohet jeta e miliarderit Hauard Hjuxh i cili ishte prodhues filmash dhe i apasionuar pas avionëve…
The Terminal
7.3
HD

The Terminal

Jun. 17, 2004

The Terminal

Një turist nga Evropa Lindore e gjen veten të bllokuar në aeroportin JKF në Nju Jork. Ai detyrohet të qëndrojë aty dhe të përballet me sfidat por ...
Walking Tall
6.2
HD

Walking Tall

Apr. 02, 2004

Walking Tall

Një ish-ushtar i SH.B.A-ve rikthehet në qytetin e tij të cilin e gjen të tejmbushur me krim dhe korrupsion, dhe për këtë detyrohet të pastrojë ...
Exorcist: The Beginning
5.1
HD

Exorcist: The Beginning

Vite më parë babai Lankester Merrin ndihmoi ne shpetimin e Regan MacNeil, ku ai perballet me disa demon Pazuzu ne Afriken Lindore. Ky është ...
Art of the Devil
4.8
Full HD

Art of the Devil

May. 14, 2004

Art of the Devil

Një grup shokësh ribashkohen pas disa viteve, kur njëri nga ta kishte bërë vetëvrasje ata do gjinden ne pozite të çuditshme kur errësira do bie ...
Trauma
4.8
HD

Trauma

Sep. 17, 2004

Trauma

Pas zgjimit nga koma zbulon se gruaja e tij është vrarë në një aksident me makinë, dhe bota e Benit mund edhe të ketë ardhur në një fund. Disa ...
Love’s Enduring Promise
7.2
HD

Love’s Enduring Promise

Kreu i një klani, i cili nuk është në gjendje të punojë në fermën e tij pas një aksidenti, pranon ndihmën e një të huaji, i cili jo vetëm që ...
Man on Fire
7.7
HD

Man on Fire

Apr. 23, 2004

Man on Fire

Në Meksikë, një ish-vrasës betohet për hakmarrje ndaj atyre që i kryen një akt shumë të keq familjes për të cilën ishte punësuar për ta mbrojtur.
Wimbledon
6.3
HD

Wimbledon

Sep. 13, 2004

Wimbledon

Një lojtar profesionist i tenisit ka humbur ambiciet e tij dhe ka rënë në vend të 119. Për fat të mirë , ai takohet me një lojtare të re që e ...