2005

Barbie: Fairytopia
5.9
HD

Barbie: Fairytopia

Mar. 08, 2005

Barbie: Fairytopia

Elina është një zanë e luleve e cila zbulon se shtëpia e saj e Meadow Magic kërcënohet nga një sëmundje e tmerrshme që po vret lulet dhe duke i ...
Madagaskar 1
6.9
HD

Madagaskar 1

May. 25, 2005

Madagaskar 1

Madagascar: Në një kopsht zoologjik, Marti Zebra është duke festuar ditëlindjen e tij, por dëshiron të shikojë pjesën tjetër të botës jashtë ...
Fun with Dick and Jane
6.1
HD

Fun with Dick and Jane

Kur Diku pushohet nga puna si z/president, e siguron gruan e tij Xhejn se së shpejti do të gjejë një punë tjetër dhe do të vazhdojnë të jetojnë ...
Wedding Crashers
7.0
HD

Wedding Crashers

Jul. 14, 2005

Wedding Crashers

Xhon Bekuith dhe Xheremi Grei, janë gjithmonë dasmorë të paftuar. Ata shfaqen nëpër dasma për të shfrytëzuar ambjentin romantik për të zënë ...
Serenity 2005
7.9
Full HD

Serenity 2005

Sep. 03, 2005

Serenity 2005

Ekuipazhi i anijes “Sereniti” përpiqet të shmangë një vrasës që kërkon të rimarrë një nga anëtaret e saj, një vajzë telepatike që ...
Elektra
4.7
HD

Elektra

Jan. 13, 2005

Elektra

Elektra, një luftëtare pasi i mbijeton një përballje me vdekjen, bëhet vrasëse me pagesë dhe përpiqet të mbrojë dy objektivat e saj të fundit, ...
Torrente 3: The Protector
5.6
Full HD

Torrente 3: The Protector

Detektivi i tmerrshëm spanjoll bëhet truproje në aventurën e tij të tretë.  
Get Rich or Die Tryin’
5.1
HD

Get Rich or Die Tryin’

Një film i luajtur nga 50 Cent ku tregohet historia e një shpërndarësi droge i cili largohet nga bota e krimit për pasionin e tij, muzikën rep.
Black
8.2
HD

Black

Feb. 04, 2005

Black

Historia e vërtetë e një vajze shurdh-memece dhe të verbër, shpresa e vetme e së cilës ishte mësuesi i saj që e mësoi si të kuptonte botën e të ...
Casanova
6.5
HD

Casanova

Dec. 25, 2005

Casanova

Me një reputacion si joshësh i papërmbajtur i femrave, pa marr parasysh statusin e tyre martesor,një donzhuan me nam njeh një bukuroshe që me sa ...
Just Friends
6.2
HD

Just Friends

Nov. 23, 2005

Just Friends

Pasi kthehet në shtëpi për Krishtlindje, një djalë takohet me vajzën që donte në gjimnaz, e cila ishte shoqja e tij më e mirë: refuzimi i së ...
Asylum
6.1
HD

Asylum

Sep. 09, 2005

Asylum

Një grua bëhet shumë kurioze për një nga të burgosurit e burrit të saj psikiatër, një njeri i cili është shpallur fajtor në vrasjen dhe shëmtimin ...
Æon Flux
5.5
HD

Æon Flux

Nov. 30, 2005

Æon Flux

Aeon Flux është një vrasëse misterioze që punon për Monikanët, një grup rebelësh që përpiqen të rrëzojnë qeverinë. Kur ajo dërgohet në një mision ...
Assault on Precinct 13
6.3
HD

Assault on Precinct 13

Një rreshter Policie mundohet të bashkojë policët dhe të burgosurit në luftë me disa police të korruptuar që kanë rrethuar rajonin e policise me ...
A History of Violence
7.5
HD

A History of Violence

Sep. 23, 2005

A History of Violence

KUJDES: KY FILM PERMBAN NUDITET DHE SKENA DHUNE! Një burrë i thjeshtë e gjen veten hero pas një sulmi në restorantin e tij. Por akti i tij heroik ...
The 40 Year Old Virgin
7.1
HD

The 40 Year Old Virgin

Andi Stixer është 40 vjeç dhe punon si llogaritar në një dyqan me pajisje elektrike. Kolegët e tij e quajnë “të çuditshëm”: koleksionon ushtarë, ...
Into the Blue
5.8
HD

Into the Blue

Sep. 30, 2005

Into the Blue

Një grup zhytësish e gjejnë veten në telashe të mëdha me një trafikant droge pasi gjejnë një ngarkesë në thellësinë e detit…
SPL: Kill Zone
7.1
HD

SPL: Kill Zone

Nov. 18, 2005

SPL: Kill Zone

Një polic afër daljes në pension dhe njësia e tij duan të çojnë para drejtësisë një kriminel të rrezikshëm. Ndërkohë krimineli nuk rri duarkryq ...
Where the Truth Lies
6.5
HD

Where the Truth Lies

Oct. 07, 2005

Where the Truth Lies

K. O’Connor, një gazetare e re e njohur për profilet e saj të famshme, është konsumuar me zbulimin e së vërtetës së një incidenti të varrosur në ...
King Kong
7.2
HD

King Kong

Dec. 12, 2005

King Kong

Në vitin 1933 në Nju Jork, një producent tepër ambicioz filmi detyron aktoret e tij dhe ekuipazhin e anijes për të udhëtuar në ishullin misterioz ...
Hard Candy
7.1
HD

Hard Candy

Jan. 14, 2005

Hard Candy

Një adoleshente shtiret se bie pre e një pedofili, por loja kthehet kur e merr ajo komandën në dorë dhe do ta bëjë të paguajë për çfarë ai ka bërë.
The Protector
7.1
HD

The Protector

Aug. 11, 2005

The Protector

Në Bangkok, Kham i ri u ngrit nga babai i tij në xhungël me elefantët si anëtarë të familjes së tyre. Kur elefanti i tij i vjetër dhe Kern fëmija ...
Dirty
5.6
HD

Dirty

Nov. 10, 2005

Dirty

Dy gangsterë të kthyer në policë përpiqen të mbulojnë një skandal në Departamentin e Policisë në Los Anxhelos.
Sin City
8.0
HD

Sin City

Apr. 01, 2005

Sin City

Një film që eksploron një qytet të errët dhe të mjerë, qytetin Basin, dhe tregon historinë e tre njerëzve të ndryshëm, të gjithë pjesë e një ...
The Tiger and the Snow
7.2
HD

The Tiger and the Snow

Një dashuri godet poetin italian të ngecur në Irak në fillim të pushtimit nga amerikanët.
Edmond
6.3
HD

Edmond

Aug. 31, 2005

Edmond

Biznesmeni Edmond Burke ndahet nga gruaja e tij pas parashikimit te fatit te tij nga nje fallxhore. Ai kerkon te rigjeje veten dhe te beje ate ...
Jarhead
7.1
HD

Jarhead

Nov. 04, 2005

Jarhead

Filmi që do të ndiqni bazohet në librin e mirënjohur të Enthëni Suoford, të vitit 2005. Një ish marins, i cili flet për eksperiencën e tij në ...
The Matador
6.8
HD

The Matador

May. 12, 2005

The Matador

Një vrases me pagese dhe disa biznesmenë akshamit takohen në një bar hoteli në Mexico City, në një takim që tërheq ata së bashku në një mënyrë që ...