2006

Përtej Gardhit
6.7
HD

Përtej Gardhit

May. 17, 2006

Përtej Gardhit

Over the Hedge: Një rakun intrigant mashtron një familje krijesasj pylli për të ndihmuar atë të shlyejë një borxh ushqimi duke pushtuar përhapjen ...
Kembet e lumtura 1
6.5
HD

Kembet e lumtura 1

Nov. 16, 2006

Kembet e lumtura 1

Happy feet 1: Në botën e Pinguinëve, të cilët gjejnë kënaqësi në shpirtin e tyre përmes këngës, një pinguin nuk është i lindur këngëtar. Por ai ...
The Holiday
6.9
HD

The Holiday

Dec. 08, 2006

The Holiday

Dy femra me probleme me meshkujt ndërrojnë shtëpitë me njëra-tjetrën në shtete të ndryshme, ku secila takon një djalë vendas me të cilin bie në ...
The Lake House
6.8
HD

The Lake House

Jun. 16, 2006

The Lake House

Një doktoreshë e vetmuar, që është në një shtëpi të pazakontë në liqen, fillon të shkëmbejë letra dashurie me një arkitekt të irrituar, që ka ...
The Ordeal
6.2
HD

The Ordeal

Aug. 11, 2006

The Ordeal

Makina e një këngëtari prishet thellë në pyje.
Tazza: The High Rollers
7.2
HD

Tazza: The High Rollers

Goni është një djalosh në qytet korean me një oreks të madh për lojërat e fatit. Ai vë bast gjithë kursimet e tij në një loje huatu dhe i humb të ...
Destiny
7.9
HD

Destiny

Nov. 17, 2006

Destiny

Bekiri bie në dashuri me Ugur-en pas një vizite të saj në dyqanin e tij. Por zemra e saj rreh për një kriminel…
Running Wild
6.4
Full HD

Running Wild

Jan. 01, 2006

Running Wild

Jang është një detektiv i vrasjeve brenda familjeve dhe parapëlqen të jetë i dhunshëm me kriminelët. Ndërkohë që Oh është një persekutor i cili ...
Cashback
7.2
HD

Cashback

Sep. 10, 2006

Cashback

Pas një ndarje të dhimbshme, Ben vuan nga pagjumësia. Për të kaluar kohën, ai fillon punë në një supërmarket në turnin e natës, ku imagjinata e ...
The Lives of Others
8.4
HD

The Lives of Others

Mar. 15, 2006

The Lives of Others

Në vitin 1984, në Berlinin Lindor, një agjent i policisë së fshehtë, vë në mbikëqyrje një shkrimtar dhe të dashurën e tij. Me kalimin e ditëve, ...
Dorm Daze 2
4.1
HD

Dorm Daze 2

Dec. 14, 2006

Dorm Daze 2

Sequal nga konvikti Daze ka pjesën më të madhe të grupit të studentëve në anijen e udhëtimit në Paqësor, duke e vënë në një lojë shkolle e cila ...
Click
6.4
HD

Click

Jun. 22, 2006

Click

Arkitekti Majkëll Njuman, është manjak pas punës dhe nuk arrin të jetë i disponueshëm për gruan dhe fëmijët e tij. Çfarë ndodh kur një shkenctar ...
Crank
7.0
HD

Crank

Aug. 31, 2006

Crank

Vrasesi profesionist Chev Celios meson qe rivali i tij i ka injektuar nje helm qe do ta vrase nese i ulen rrahjet e zemres.
Grave Decisions
7.5
HD

Grave Decisions

Aug. 17, 2006

Grave Decisions

Filmi i pare i Markus Rosenmyller tregon per nje djale qe mendon qe eshte pergjegjes per vdekjen e mamase se tij dhe menyren e tij te pazakonte ...
300
7.7
HD

300

Dec. 09, 2006

300

Bazuar në librin e Frenk Miler, filmi frymëzohet nga beteja e lavdishme e Termopilëve ku 300 spartanë dhe 700 aleatë u përballën me mbretin pers ...
Fanaa
7.2
HD

Fanaa

May. 26, 2006

Fanaa

Ngjarja e cila zhvillohet në Dehli në luginën Kashmir, një vajze e verbër Zoni bie ne dashuri me një shoqërues turistesh Rehanin i cili mëson ...
Bon Cop Bad Cop
6.9
HD

Bon Cop Bad Cop

Jul. 06, 2006

Bon Cop Bad Cop

Dy detektivë Kanadezë, një nga Ontario dhe një nga Kubeku, duhet të punojnë bashkë kur një viktimë gjendet në kufirin mes Ontarios dhe Kubekut…
Save the Last Dance 2
5.4
HD

Save the Last Dance 2

Oct. 10, 2006

Save the Last Dance 2

Sara ndjek shkollën e artit në Nju Jork, për të përmbushur ëndrrën që ndante me mamanë për t’u bërë prima balerina. Ajo miqësohet me Zoin ...
Take the Lead
6.7
HD

Take the Lead

Mar. 17, 2006

Take the Lead

Frymëzuar nga historia e vërtetë e jetës së Pjer Dulein, mësuesi që besoi në talentin e adoleshentëve problematik. Që kur ai krijoi ...
Apocalypto
7.8
HD

Apocalypto

Dec. 07, 2006

Apocalypto

I vendosur në qytetërimin maja, kur prania idilike e një njeriu është ndërprerë brutalisht nga një forcë pushtuese e dhunshme, ai merret në një ...
Tell No One
7.5
HD

Tell No One

Nov. 01, 2006

Tell No One

Një zbulim i rastësishëm afër shtëpisë së një doktori sjell kujtime të dhimbshme tetë vjet pas vrasjes së gruas, dhe tani ngjarjet do të marrin ...
Those Happy Days
6.8
HD

Those Happy Days

Jun. 28, 2006

Those Happy Days

Nos jours heureux: I vendosur në vitin 1992, një menaxher (Vincenti) duhet të drejtojë një kamp pushimi femijesh për tre javë dhe të përballet me ...
Jesse Stone: Night Passage
7.3
HD

Jesse Stone: Night Passage

Tom Selleck pershkruan rolin e tij si Jesse Stone, një polic i L.A., i cili zhvendoset në një qytet të vogël vetëm për ta gjetur veten të zhytur ...
The Guardian
6.9
HD

The Guardian

Sep. 28, 2006

The Guardian

Ben Randall një veteran i Rojeve Bregdetare që ka bërë shpëtime të panumërta në det, gjatë një misioni shpëtimi tek një anije peshkimi ku vdes i ...
Eight Below
7.3
HD

Eight Below

Feb. 17, 2006

Eight Below

I ftohti brutal detyron dy eksplorues në Antarktidë që të lënë pas skuadrëne tyre të qenve të slitës teksa luftojnë për mbijetesën e tyre…
Just My Luck
5.4
HD

Just My Luck

May. 12, 2006

Just My Luck

Eshlin e njohin si femrën më me fat në botë. Ajo ka një jetë fantastike deri në çastin që puth një djalë të panjohur… Më tej gjithçka ...
Poseidon
5.6
HD

Poseidon

May. 12, 2006

Poseidon

Në prag të Vitit të Ri, anija luksoze e oqeanit, Poseidoni, mbërthehet duke u mbytur nga një valë mashtruese. Të mbijetuarit luftojnë për ...
Death Note: The Last Name
7.3
HD

Death Note: The Last Name

Një adoleshent vendos që ta pastroje botën nga kriminelet pasi gjen një fletore me fuqi vrasëse…
The Host
7.0
HD

The Host

Jul. 27, 2006

The Host

Ky duket si një film klasik “B-film” me një përbindësh vrasës, por ndërsa minutat kalojnë, shikuesi kupton se është dëshmitar i një ...