2007

Timber Falls
5.2
HD

Timber Falls

Dec. 07, 2007

Timber Falls

Një fundjavë kampingu në male bëhet një ekskursion ferri për një çift të ri, të cilët bëhen pengje në një komplot groteskë të kurdisur nga disa ...
Barbi Princesha e Ishullit
6.3
HD

Barbi Princesha e Ishullit

Barbie as the Island Princess: Barbie luan Rosellën në këtë film të ri muzikor. E humbur në një ishull, Rosella rritet nën kujdesin e miqve të ...
Ratatouille
8.0
HD

Ratatouille

Jun. 22, 2007

Ratatouille

Me ëndrrën për t’u bërë një kuzhinier, një gjeni kuzhine në formën e një miu, bën një aleancë të pazakontë me një punëtor të ri kuzhine në ...
Sex and Breakfast
4.9
HD

Sex and Breakfast

Nov. 29, 2007

Sex and Breakfast

Dy çifte të reja që përdorin seksin anonim si një katalizator për të rregulluar marrëdhëniet e tyre të trazuara, duhet të rimendojnë se çfarë e ...
1408
6.8
HD

1408

Jul. 12, 2007

1408

Një njeri i specializuar në demaskimin e dukurive paranormale vendoset në dhomën 1408 në hotelin Dolphin në Nju Jork.Menjëhere pasi ai vendoset ...
The Great Debaters
7.6
HD

The Great Debaters

Dec. 27, 2007

The Great Debaters

Një dramë e bazuar në historinë e vërtetë të Melvin B. Tolson, një profesor i kolegjit Uajli të Teksasit. Në vitin 1935, ai inspiroi studentët të ...
Ghost Rider
5.2
HD

Ghost Rider

Feb. 16, 2007

Ghost Rider

Kur një pilot motoçikletash, Xhoni Blaze, shet shpirtin e tij tek djalli për të shpetuar jetën e të atit, ai transformohet në Pilotin Fantazmë, ...
28 Weeks Later
7.0
HD

28 Weeks Later

Apr. 26, 2007

28 Weeks Later

Pjesa 2 e filmit 28 Days Later… (2002). Gjashtë muaj pasi një virus që kishte infektuar popullsinë e Britanisë së Madhe, ushtria amerikane ...
Gone Baby Gone
7.7
Full HD

Gone Baby Gone

Sep. 18, 2007

Gone Baby Gone

Dy detektive të Bostonit hetojnë për rrëmbimin e një vajze të vogël, i cili i krijon një krizë personale dhe profesionale.  
The Invasion
5.9
HD

The Invasion

Aug. 17, 2007

The Invasion

Një psikiatre në Uashington D.C., zbulon origjinën e një epidemie të tmerrshme jashtë-tokësore dhe se djali i saj i vogël është mënyra e vetme ...
The Lookout
7.0
HD

The Lookout

Mar. 09, 2007

The Lookout

Kris është një atlet premtues i shkollës së mesme, jeta e të cilit është kthyer me kokë poshtë pas një aksidenti tragjik. Ndërsa përpiqet të ...
Om Shanti Om 2007
6.7

Om Shanti Om 2007

Nov. 07, 2007

Om Shanti Om 2007

In this modern remake of Karz, Om – an aspiring actor from the 1970s – is murdered, but is immediately reincarnated into the present ...
Love in the Time of Cholera
6.4
HD

Love in the Time of Cholera

50 vite me pare, Florentino Ariza, nje djale i ri qe shperndan telegramet, bie ne dashuri me Fermina Dazen, vajzen e nje tregtari ...
Shoot ‘Em Up
6.7
HD

Shoot ‘Em Up

Jul. 26, 2007

Shoot ‘Em Up

Një njeri i quajtur Z. Smith sjell foshnjën një gruaje gjatë një shkëmbim zjarri, dhe është quajtur më pas në për të mbrojtur të porsalindurin ...
Sunshine
7.3
HD

Sunshine

Apr. 05, 2007

Sunshine

Një ekip astronautësh ndërkombëtarë është dërguar në një mision të rrezikshëm për të ringjallur diellin që është në prag të vdekjes me një bombë ...
Virgin Territory
4.8
HD

Virgin Territory

Dec. 17, 2007

Virgin Territory

Tre të rinj shkojnë për të kaluar një natë në Meadow View Inn, por pa ditur se aty është një punonjës me një mendje të sëmurë e qëllime të këqija…
Lions for Lambs
6.2
HD

Lions for Lambs

Oct. 22, 2007

Lions for Lambs

Një dramë, e fuksuar në  Afganistan të cilit jan dërguar një kongresmen, një gazetar dhe një profesor , një ngjarje e përfshir mes 2 ushtrive dhe ...
Shooter
7.2
HD

Shooter

Mar. 22, 2007

Shooter

Një qitës që jeton larg njerëzve në një shtëpi në mal është thirur përsëri në veprim pasi mësohet për një komplot për të vrarë presidentin. Por ...
Savage Grace
5.9
HD

Savage Grace

May. 18, 2007

Savage Grace

Një dramatizim i rastit të vrasjes tronditëse të Barbara Daly Baekeland, e cila ndodhej në një banesë luksoze në Londër të premten 17 Nëntor ...
Musallat
6.2
HD

Musallat

Nov. 16, 2007

Musallat

Historia e një çifti të ri të përndjekur nga forca misterioze që duket se janë të pushtuar dhe nga elemente të fortë gjithashtu. Jeta e qetë e ...
Mavi Gözlü Dev (Guximi i syve blu)
6.7
HD

Mavi Gözlü Dev (Guximi i syve blu)

Filmi flet per jeten e Nazim Hikmet, poetit te madh turk te zemerimit, dashurise, i cili u burgos ne Bursa ne 1941, per propagandimin e komunizmit.
American Gangster
7.8
HD

American Gangster

Nov. 02, 2007

American Gangster

AMERIKAN GANGSTER bazohet në një histori të vërtetë të viteve 70-të. Frenk Lukas është zezaku i parë që organizon një trafikim droge aq të ...
Fracture
7.2
HD

Fracture

Apr. 20, 2007

Fracture

Një prokuror, që synon ngjitjen e shkallëve të karrierës drejt suksesit, gjen kundërshtar një kriminel manipulues që ai po e akuzon per nje krim.
Hot Fuzz
7.9
HD

Hot Fuzz

Feb. 14, 2007

Hot Fuzz

Historia e Çesli Salinberger, i cili u bë hero pas zbritjes së lehtë të avionit të tij në ujërat e lumit Hadson, duke shpëtuar të gjithë ...
Mr. Brooks
7.3
HD

Mr. Brooks

Jun. 01, 2007

Mr. Brooks

Një thriller psikologjik rreth një burri, i cili kontrollohet nga dashuria për të vrarë dhe sakatuar njerëz…
Gabriel
5.7
HD

Gabriel

Nov. 15, 2007

Gabriel

GABRIEL tregon historinë e një engjelli që lufton për të sjellë dritë në purgator – një vend ku mbretëron errësira – dhe mundohet ti shpëtoje ...
Dead Silence
6.2
HD

Dead Silence

Mar. 16, 2007

Dead Silence

Një i ve kthehet në vendlindjen e tij për të kërkuar përgjigje për vrasjen e gruas së tij, e cila mund të ketë lidhje me fantazmën.