2008

The Boy in the Striped Pajamas
7.8
HD

The Boy in the Striped Pajamas

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, një histori e parë nëpërmjet syve të pafajshëm të Brunos, djali tetë-vjeçar i një komandanti gjerman në një kamp ...
Il Divo
7.3
HD

Il Divo

May. 28, 2008

Il Divo

Historia e politikanit italian Xhulio Andreoti, i cili shërbeu si kryeministër i Italisë shtatë herë që kur u rikthye demokracia në Itali në 1946-ën.
The Burrowers
5.8
HD

The Burrowers

Sep. 09, 2008

The Burrowers

Në Perëndimin e Egër një grup kaubojsh nisen për të shpëtuar një familje kolonësh që u zhdukën nga shtëpia në rrethana të mistershme.
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull
6.2
HD

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Arkeologu i famshëm, aventurieri Dr. Henry “Indiana” Jones është thirrur përsëri në veprim, kur ai ngatërrohet në një komplot sovjetik për të ...
Let the Right One In
8.0
Full HD

Let the Right One In

Jan. 26, 2008

Let the Right One In

Oskar, një djalë që ngacmohet vazhdimisht nga shokët e tij, gjen dashurinë dhe hakmarrjen me anë të Elit, një vajzë e bukur, por e veçantë.
Aşk Tutulması
5.6
Full HD

Aşk Tutulması

Oct. 24, 2008

Aşk Tutulması

Dashuria e një tifozi të Fenerbahçes i ciligjithçka e lidh me parashikimin dhe ndjesinëqë ka për gjërat.
What Doesn’t Kill You
6.6
Full HD

What Doesn’t Kill You

Dy shok fëmijërie nga Bostoni jugor futen në rrugën e krimit, duke shkaktuar në fund një tendosje në jetën e tyre personale dhe në miqësinë e tyre.  
The Midnight Meat Train
6.1
Full HD

The Midnight Meat Train

‘Treni i mishit të mesnatës’: Një fotograf duke ndjekur persona të pa rëndësishëm për foto arti, pa dashur ai bie në rrugën e ...
Maradona by Kusturica
6.7
Full HD

Maradona by Kusturica

May. 28, 2008

Maradona by Kusturica

Një dokumentar mbi yllin e futbollit argjentinas, Diego Maradona, që konsiderohet nga shumë njerëz si lojtari modern më i mirë në botë.
Red Cliff
7.4
HD

Red Cliff

Jul. 10, 2008

Red Cliff

Kapitulli i një historie Kineze i përqendruar në një beteje lufte në periudhën e Kinës (220-280 AD).
Dostana
6.5
HD

Dostana

Nov. 12, 2008

Dostana

Kunal dhe Sameer, dy djem tamam por që pretendojnë të jenë një çift homoseksualësh për të siguruar një apartament të bukur ne Miami, por të dy ...
Forgetting Sarah Marshall
7.2
HD

Forgetting Sarah Marshall

Piteri i shkatërruar, merr pushime për të suportuar ndarjen nga e dashura e tij, Sara, e cila është një yll televizioni. Por pa dijeninë e tij, ...
Center Stage : Turn It Up
6.2
HD

Center Stage : Turn It Up

Një balerinë e vetë-trajnuar në rrugët e Detroitit bashkë me një grup hip-hopi ekstrem dhe me ndihmën e një ish lojtari hokei të kthyer tashmë në ...
À l’aventure
5.5
HD

À l’aventure

Aug. 29, 2008

À l’aventure

Kujdes: Këshillohet për shikues mbi 18 vjeç! Të ushqyer me stilin e jetës së saj të tanishme, dhe më veçanërisht të pakënaqur seksualisht nga i ...
Triad Wars
5.8
HD

Triad Wars

Feb. 28, 2008

Triad Wars

Në errësirën e luftërave midis bandave, një seri ngjarjes fatkeqe kërcënojnë fatin e një lideri triade të fuqishëm dhe perandorinë e tij….
The Chaser
7.9
HD

The Chaser

Feb. 14, 2008

The Chaser

Eom Joong-ho është një ish-detektiv i kthyer në tutor gjendja financiare e të cilit është në rënie kur dy prej vajzave të tij janë zhdukur.
Angus, Thongs and Perfect Snogging
6.3
HD

Angus, Thongs and Perfect Snogging

Tregimi perqendrohet mbi një vajze 14-vjeçare që mban një ditar në lidhje me ulje-ngritjet e të qenit një adoleshent, duke përfshirë edhe gjërat ...
The Fifth Commandment
4.7
HD

The Fifth Commandment

Aug. 21, 2008

The Fifth Commandment

Në Bankok, një vrasës cili refuzon një punë e cila i cënon familjarët, e gjen veten në shënjestrën e anëtarëve të elitës së profesionit të tij…
The Informers
5.0
HD

The Informers

Nov. 05, 2008

The Informers

Një javë në Los Anxhelos në 1983. Pjesëmarrje drejtorësh filmash, yje roku, një vampirë dhe karaktere të tjera në aventura të lidhura me seksin, ...
Gladio
6.1
HD

Gladio

Jun. 11, 2008

Gladio

Eksperti i sigurimit ne pension, Iskender Buyuk (Aleksandri i Madh) ka mbajtur sekretet e qeverise se tij per vite me rradhe, por kur burrat qe ...
Rambo
7.0
HD

Rambo

Jan. 24, 2008

Rambo

Në Tajlandë, Xhon Rambo u bashkohet një grupi mercenarësh për të marrë një vend të shkatërruar nga lufta dhe për të shpëtuar një grup punëtorësh ...
Babylon A.D.
5.6
HD

Babylon A.D.

Aug. 20, 2008

Babylon A.D.

Ikona e filmave aksion të Hong kongut Michelle Yeoh luan së bashku me yllin amerikan të aksionit Vin Diesel në këtë thrilet fantastiko-shkencor ...
Lakeview Terrace
6.1
HD

Lakeview Terrace

Sep. 19, 2008

Lakeview Terrace

Një oficer i policisë së Los Anxheles nuk do ndalojë para asgjëje për t’i larguar fqinjët e rinj që sapo kanë ardhur.
Chiko
6.9
HD

Chiko

Feb. 09, 2008

Chiko

Kjo është historia e Isa , e cila rritet në periferi të Hamburgut. Ky mund të jetë një nga qytetet më të pasura në botë, por çdo bishë ka barkun ...
Sıcak (Fati)
5.1
HD

Sıcak (Fati)

Dec. 19, 2008

Sıcak (Fati)

Ata ishin udhëtarë së bashku … Yusuf po punonte për një kompani që nxirrte rrënojat e mbytura të anijeve dhe i shiste ato. Gruaja e tij e ...
Devrim Arabaları (Makinat e Revolucionit)
8.0
HD

Devrim Arabaları (Makinat e Revolucionit)

Makinat e Revolucionit: Në vitet e grushtit ushtarak, Turqia nuk ishte në gjendje të prodhonte makinat e veta. Por Pasha besonte se populli turk ...