2009

Eloïse
6.5
HD

Eloïse

Oct. 29, 2009

Eloïse

Një histori sensuale dhe eterike e dy grave të reja që bien në dashuri për herë të parë. Youngsia e re, e bukur shtrihet në gjendje kome, nëna e ...
Barbi dhe tre musketieret
6.0
HD

Barbi dhe tre musketieret

Barbie and the Three Musketeers: Ky është “të gjithë për një dhe një për të gjithë”, një aksion i mbushur me aventurë. Barbi si ...
Love Aaj Kal
6.8
HD

Love Aaj Kal

Jul. 31, 2009

Love Aaj Kal

Kjo komedi romantike ballafaqon historinë e Xheit dhe Mirës që përjetojnë nje lidhje “praktike” në distancë për të vazhduar me ...
Law Abiding Citizen
7.4
HD

Law Abiding Citizen

Oct. 15, 2009

Law Abiding Citizen

Pasi Klajd Aleksandër Sheltonit i vrasin të shoqen dhe të bijën, ai irritohet sepse vrasësit nuk marrin dënimin e duhur dhe ai vendos t’i ...
Five Minutes of Heaven
6.7
HD

Five Minutes of Heaven

Historia e një anetari të një grupi paraushtarak, Alistar Litëll. 25 vjet pasi Litëlli vrau vëllain e Xho Grifinit, media organizon një takim mes ...
Hachi: A Dog’s Tale
8.1
HD

Hachi: A Dog’s Tale

Jun. 13, 2009

Hachi: A Dog’s Tale

Një dramë e bazuar mbi historinë e lidhjes se ngushte mes një profesori kolegji dhe një qeni të braktisur të cilin ai e merr në shtëpi. Bazuar në ...
The Twilight Saga: New Moon
4.6
HD

The Twilight Saga: New Moon

Eduart lë Bellën pas një sulmi që gati ia mori jetën saj, dhe në depresion ajo bie në një tjetër lidhje paranormale me njeriun-ujk Jacob Black.
My Bloody Valentine
5.5
HD

My Bloody Valentine

Jan. 16, 2009

My Bloody Valentine

Tomi kthehet në vendlindjen e tij në përvjetorin e dhjetë të masakrës së natës së Shën Valentinit ku u vranë 22 persona. Në vend të mirëpritjes, ...
Lesbian Vampire Killers
5.1
HD

Lesbian Vampire Killers

Gratë e tyre po skllaverohen nga celula lokale vampiresh lezbike falë një mallkimi të lashtë, të afërmit që ngelen nga qyteti rural dërgojnë dy ...
Dolan’s Cadillac
5.7
Full HD

Dolan’s Cadillac

Oct. 23, 2009

Dolan’s Cadillac

Jeta e një mësuesi ndryshon komplet kur ai përpiqet të marrë hak për vrasjen e gruas së tij nga një tutor prostitutash i Las Vegasit.  
Dogtooth
7.3
HD

Dogtooth

Jun. 01, 2009

Dogtooth

Tre adoleshentë jetojnë të izoluar, nuk largohen nga shtëpia e tyre, sepse prindërit të fiksuar për mbrojtjen e tyre thonë se mund të largohen ...
The Tournament
6.1
HD

The Tournament

May. 01, 2009

The Tournament

Çdo shtatë vjet, në një qytet të zakonshëm zhvillohet një turne vrasjesh i cili mundësohet nga disa miliarderë me mendje të sëmura. Një betejë ...
Red Cliff Part II
7.6
HD

Red Cliff Part II

Jan. 07, 2009

Red Cliff Part II

Në këtë vazhdim, ministër i parë Cao Cao bind perandori Han për të filluar një luftë kundër të dy Mbretërive, Xu dhe Wu, të cilat janë bërë të ...
Green Street Hooligans 2
4.8
HD

Green Street Hooligans 2

Pas kulmit të “Green Street Hooligans”, disa pjesëtarë të Uest Ham dhe Milluollit përfundojnë në burg. GSE shpejt zbulon mizorinë e jetës brenda ...
The Proposal
6.7
HD

The Proposal

Jun. 01, 2009

The Proposal

Margareti është maniake e punës, shefe e redaksisë së botimeve të reja, karriera e së cilës vihet papritur në rrezik kur viza i mohohet dhe merr ...
The Rebound
6.3
HD

The Rebound

Sep. 16, 2009

The Rebound

Në Nju Jork, një mama beqare magjeps komshiun e sapo ardhur, një djalë shumë me i ri se ajo…
Ghosts of Girlfriends Past
5.8
HD

Ghosts of Girlfriends Past

Konor Midi është lloji i mashkullit që ndahet me tre të dashura njëkohësisht, Me anë të një video-telefonate. Kështu që kur shkon në dasmën e të ...
Dossier K.
6.8
HD

Dossier K.

Dec. 09, 2009

Dossier K.

Vincke and Verstuyft janë Deteketive në Departamentin e policisë.Kësaj here ato duhet të merren me mafien shqiptare dhe me policë brenda ...
Crank: High Voltage
6.2
HD

Crank: High Voltage

Apr. 16, 2009

Crank: High Voltage

Çelios përballet me një kriminel kinez i cili i ka vjedhur zemrën e durueshme dhe e ka zëvendësuar me një rrahëse baterie e cila kërkon ...
Echelon Conspiracy
5.8
HD

Echelon Conspiracy

Feb. 27, 2009

Echelon Conspiracy

Në fillim, mesazhet e çuditshme të telefonit premtuan pasuri të madhe. Por, së shpejti,  agjentët e qeverisë vihen në ndjekje të inxhinierëve ...
The Ugly Truth
6.5
HD

The Ugly Truth

Jul. 24, 2009

The Ugly Truth

Producentja e një emisioni të mëngjesit, sfidohet të testojë një sërë hapash, për të fituar zemrën e njeriut të saj të ëndrrave. A është njeriu ...
The Maiden Heist
6.1
HD

The Maiden Heist

May. 09, 2009

The Maiden Heist

Një komedi e përqëndruar në tre roje të sigurisë së muzeut, të cilët krijojnë një plan për të vjedhur veprat e artit në të cilat ata janë ...
Fast & Furious
6.6
HD

Fast & Furious

Apr. 02, 2009

Fast & Furious

Brian O’Conner, tani një nën-punës i FBI ne Los Angeles, bashkëpunon me Dominic Toretto për te kapur një importues heroine, duke u infiltruar.
Dead Snow
6.3
HD

Dead Snow

Jan. 09, 2009

Dead Snow

Pushimet dimërore të tetë studentëve të mjekësisë, shndërrohen në një ankth të vërtetë pasi përballen me një kërcënim të paimagjinueshëm: zombiet ...
The Last Station
7.0
HD

The Last Station

Sep. 04, 2009

The Last Station

Një dramë historike që ilustron luftën e autorit rus Leo Tolstoi për të balancuar famën dhe pasurinë me angazhimin e tij ndaj një jete pa gjëra ...
17 Again
6.4
HD

17 Again

Mar. 11, 2009

17 Again

Nëse në një farë mënyre do t’ju jepej mundësia, a do ta jetonit jetën tuaj nga e para? Tridhjetë e ca vjeçari Majk O’Donell do ta bënte. Atëherë ...
Bride Wars
5.5
HD

Bride Wars

Jan. 09, 2009

Bride Wars

Dy shoqe te ngushta behen rivale ne momentin qe te dyja aksidentalisht rezervojne te njejten dite martese ne te njejtin vend.