2010

Alice in Wonderland
6.5
HD

Alice in Wonderland

Mar. 03, 2010

Alice in Wonderland

Liza është tashmë 19 vjeç, kur rikthehet në Botën e Çudirave, në të cilën ka kaluar aventurën e saj më të jashtëzakonshme të fëmijërisë. Aty, ajo ...
Bota e lodrave 3
8.3
HD

Bota e lodrave 3

Jun. 16, 2010

Bota e lodrave 3

Toy story 3: Lodrat janë dorëzuar gabimisht në një qendër që kujdesen për lodrat para se Andi të niset për në kolegj, dhe është Woody ai që do të ...
Tangled
7.7
HD

Tangled

Nov. 24, 2010

Tangled

Flokëgjata Rapunzel ka kaluar tërë jetën e saj në një kullë, por tani që një hajdut i arratisur e ka gjetur atë, ajo është gati për ta zbuluar ...
Sezoni i gjuetise 3
5.2
HD

Sezoni i gjuetise 3

Jan. 25, 2010

Sezoni i gjuetise 3

Open Season 3: Bug planifikon një udhëtim me miqtë e tij. Megjithatë, Elioti ka distancuar veten prej tij pasi ai kishte filluar një jetë të re ...
22 Bullets
6.7
HD

22 Bullets

Mar. 23, 2010

22 Bullets

Një gangster i tërhequr rikthehet me një hakmarrje te egër pasi lihet i vdekur me 22 plumba ne trup nga ish shoku i tij i fëmijërisë.
The Back-Up Plan
5.3
HD

The Back-Up Plan

Apr. 23, 2010

The Back-Up Plan

Një komedi romantike rreth një gruaje e cila lind binjakë nëpërmjet mbarsjes artificiale dhe gjen dashurinë e saj në të njëjtën ditë.
Kites
6.1
HD

Kites

May. 21, 2010

Kites

Nje burre i plagosur kerkon te dashuren e tij në shkretëtirën meksikane…
A Quiet Life
6.8
HD

A Quiet Life

Nov. 05, 2010

A Quiet Life

Historia e një burri i cili vrau 32 njerëz, fitoi pushtet, dhe më pas u tremb sepse shumë njerëz donin ta vrisnin. Një mëngjes Gushti, ai ...
Valentine’s Day
5.7
HD

Valentine’s Day

Feb. 10, 2010

Valentine’s Day

Ndërthurja e çifteve dhe beqarëve në Los Angeles, ndarjet dhe lidhjet në bazë të presioneve përreth dhe pritjet e ditës së Shën Valentinit.
Kill Speed
4.0
HD

Kill Speed

Jul. 02, 2010

Kill Speed

Miqtë më të mirë fluturojnë në shtëpi të ndërtuara , me avionë të teknologjisë së lartë për të ofruar metoda kristalike prodhuese meksikane në të ...
Hereafter
6.5
HD

Hereafter

Oct. 22, 2010

Hereafter

Drama përqendrohet në tre persona – një punëtor amerikan, një gazetare franceze dhe një djalosh londinez – të tre të prekur nga ...
The Crazies
6.5
HD

The Crazies

Feb. 26, 2010

The Crazies

Pasi banorët e një province të vogël papritur fillojnë të çmenden, 4 miq e gjejnë veten të bllokuar në vendlindjen e tyre.
Dinner for Schmucks
5.9
HD

Dinner for Schmucks

Jul. 30, 2010

Dinner for Schmucks

Me dëshirën për të fituar një pozicion më të mirë në kompaninë e tij, Tim Konrad merr pjesën në darkën e tyre mujore, që ka si qëllim të shpall ...
Takers
6.2
HD

Takers

Aug. 26, 2010

Takers

TAKERS, i drejtuar nga John Luessenhop, rrotullohet rreth një grupi famëkeq kriminelësh (Idris Elba, Paul Walker, T.I., Chris Brown, Hayden ...
Hold Up
6.5
HD

Hold Up

Oct. 01, 2010

Hold Up

Grabitja më spektakolare në historinë e Norvegjisë: 11 burra bllokojnë sheshin qendror të qytetit të Stavangerit, të veshur si njësi e forcave ...
I Saw the Devil
7.8
HD

I Saw the Devil

Aug. 12, 2010

I Saw the Devil

Pas vrasjes së bashkëshortes nga një vrasës serial, agjenti special Kim vihet në kërkim të hakmarrjes personale. Pasi e vendos disa herë në ...
In a Better World
7.6
HD

In a Better World

Aug. 26, 2010

In a Better World

Jeta e dy familjeve, daneze dhe suedeze ndërthuret me njëra-tjetrën me gjithë peripecitë e së përditshmes. Kristian, një djalosh që ka humbur të ...
The Whistleblower
7.2
HD

The Whistleblower

Sep. 13, 2010

The Whistleblower

Një dramë e bazuar në ngjarjen e Katarina Bolkovak, një police në Nebraska e cila ka shërbyer si paqeruajtëse pas luftës në Bosnjë dhe zbuloi ...
Vanishing on 7th Street
4.9
HD

Vanishing on 7th Street

Kur një ndërprerje masive të energjisë zhyt qytetin e Detroit në errësirë totale, një grup i ndryshëm individësh do e gjejnë veten të vetmuar. E ...
The Last Song
5.9
HD

The Last Song

Mar. 31, 2010

The Last Song

Një dramë e përqendruar në një vajzë rebele e cila dërgohet në një qytet jugor për të qëndruar me babain e saj. Falë dashurisë së tyre reciproke ...
The Ward
5.6
HD

The Ward

Sep. 13, 2010

The Ward

Një thriller i përqendruar në një grua të re te shtruar ne spital e cila terrorizohet nga një fantazmë.
Gun
3.8
HD

Gun

Jun. 10, 2010

Gun

Një luftë për pushtet dhe para në rrugët e Detroidit, të fajshëm dhe të pafajshëm humbin jetën… Ejnxhëll ka një sekret, a do mundet ai ta çojë ...
Five Minarets in New York
5.9
HD

Five Minarets in New York

Dy agjentë turkë të anti-terrorizmit dërgohen në Nju Jork me një mision për të gjetur e për të kthyer mbrapa udhëheqësin e rrezikshëm islamik me ...
The Lost Future
5.0
HD

The Lost Future

Nov. 13, 2010

The Lost Future

Një grup i të mbijetuarve pas Apokalipsit përpiqen të mbijetojnë në një botë ku xhungla, pyjet, ligatinat e parëndësishme dhe shkretëtirat e kanë ...
StreetDance 3D
6.0
HD

StreetDance 3D

May. 19, 2010

StreetDance 3D

Për të fituar Kampionatin e Kërcimit të Rrugës, një skuadër kërcimi detyrohet të punojë me kërcimtarë baleti të Shkollës Mbretërore në shkëmbim ...
Four Lions
7.3
HD

Four Lions

May. 07, 2010

Four Lions

Katër xhihadistë britanikë paksa të pavëmendshëm vendosin të stërviten për të kryer një akt terrorist.
Machete
6.7
HD

Machete

Sep. 01, 2010

Machete

Pasi u tradhëtua nga ish shefi i tij, Machete nis një fushatë hakmarrjeje kundër të gjithëve…
A Nightmare on Elm Street
5.2
HD

A Nightmare on Elm Street

Fredi Gruger kthehet në këtë Makth Në Rrugën Elm, një ri-imagjinim kontemporan i horrorit klasik. Një grup adoleshentësh nga periferia ndajnë një ...