2011

Miss Bala
6.5
HD

Miss Bala

Sep. 11, 2011

Miss Bala

Pasi merr pjesë në një konkurs bukurie në Tijuana, një grua e re bëhet dëshmitare e një vrasjeje në lidhje me drogën dhe detyrohet të punojë për ...
The Son of No One
5.1
HD

The Son of No One

Nov. 04, 2011

The Son of No One

Nje polic i ri ne detyre caktohet te punoje ne zonen e vendlindjes se tij dhe nje sekret i vjeter kerconon te shkaterroje jeten dhe familjen e ...
Blackthorn
6.6
HD

Blackthorn

Aug. 31, 2011

Blackthorn

Butch Cassidy duke parë edhe njëherë për herë të fundit pamjen e shtëpise së tij, në aventurë qe e lidh atë me një hajdut të ri. Ata bëhen ...
Milo Shkon Ne Mars
5.4
HD

Milo Shkon Ne Mars

Mar. 09, 2011

Milo Shkon Ne Mars

Mars Needs Moms: Një djalë i ri i quajtur Milo fiton një vlerësim më të madh për nënën e tij pasi Martianët vijnë në Tokë dhe marrin nënën e tij larg.
Desi Boyz
5.9
HD

Desi Boyz

Nov. 25, 2011

Desi Boyz

Dy shokë humbasin punën e tyre, më pas edhe shoqërinë e tyre kur ekspozohen si meshkuj eskortë.
Real Steel
7.1
HD

Real Steel

Sep. 28, 2011

Real Steel

Çarli Kenton, një boksier i dështuar i cili e humbi mundësinë e tij për të fituar titullin kur robotë prej çeliku 907 kilogramë dhe 2,4 metra të ...
Tactical Force
4.8
HD

Tactical Force

Aug. 09, 2011

Tactical Force

Një seancë trajnimi e skuadrës speciale të policisë së Los Anxhelosit nuk shkon siç ishte planifikuar. Papritur e gjejnë veten të paarmatosur në ...
Free Men
6.7
HD

Free Men

Sep. 28, 2011

Free Men

Ky film është frymëzuar nga ngjarjet e vërteta, në vitin 1939 ndodhi vala e fundit e emigracionit nga Afrika e Veriut, për t’i ikur ...
Soul Surfer
7.0
HD

Soul Surfer

Apr. 08, 2011

Soul Surfer

Sërfistja adoleshente Betani Hemillton tejkalon peripecitë dhe frikën e rikthimit në ujë pasi humbi krahun e majtë nga një sulm peshkaqeni.
Killer Joe
6.7
HD

Killer Joe

Sep. 10, 2011

Killer Joe

Kur një borxh vendos në rrezik jetën e një te riu, ai kthehet kundër mamasë së tij të keqe, në mënyrë që përfitojë nga sigurimet.
Beni Unutma-Mos më harro
6.2
HD

Beni Unutma-Mos më harro

Sinani dhe Olxhaji jane dy te rinj qe jane ndare nga te dashurit e tyre dhe e kane humbur besimin te dashuria. Pasi gjejne njeri tjetrin, ata ja ...
Gaganam
7.1
HD

Gaganam

Feb. 11, 2011

Gaganam

Filmi ka të beje rreth qëndrimit të zyrtareve të larte të qeverise mbi një çështje serioze qe vonesa e marrjes se një vendimi çon në përkeqësimin ...
Arthur
5.7
HD

Arthur

Apr. 08, 2011

Arthur

Russell Brand rishpik rolin e miliarderit të adhurueshëm Artur Bak, një njeri i papërgjegjshëm i cili është mbështetur gjithmonë në dy gjëra: në ...
S.W.A.T.: Firefight
5.4
HD

S.W.A.T.: Firefight

Mar. 01, 2011

S.W.A.T.: Firefight

Experti i S.W.A.T. lideri Paul Cutler shkon në Detroit në një detyrë të veçantë për të trajnuar dhe certifikojë një ekipi të S.W.A.T. Pasi një ...
Hobo with a Shotgun
6.1
HD

Hobo with a Shotgun

May. 06, 2011

Hobo with a Shotgun

Një i pastrehë vigjilent, fillon një vetgjyqësi ndaj të gjithë kriminelëve në lagje,me një armë gjahu.
Abduction 2011
5.1
HD

Abduction 2011

Sep. 22, 2011

Abduction 2011

Një thriller i përqëndruar tek një djalë i ri që niset të zbulojë të vërtetën për jetën e tij, pasi gjen foton e tij ku ka qënë fëmijë, në një ...
Chalet Girl
6.3
HD

Chalet Girl

Feb. 02, 2011

Chalet Girl

Ish sportistja e skejtbordit, Kim dëshiron të bëjë më shumë para pas vdekjes tragjike të nënës së saj. Në këtë mënyrë i bashkohet një kompanie ...
Elles
5.6
HD

Elles

Sep. 09, 2011

Elles

Një gazetare e revistës “Elle” përfshihet në një rreth prostitucioni të drejtuar nga studentët e universitetit.
Paul
7.0
Full HD

Paul

Feb. 14, 2011

Paul

Dy Anglez të pasionuar pas librave vizatimorë, duke udhëtuar nëpër SHBA takojnë rastësisht një alien jashtë Zonës 51.  
Torrente 4: Lethal crisis
5.4
Full HD

Torrente 4: Lethal crisis

Oficer Torrente, një ish polic egoist dhe i patakt Spanjoll, e gjen veten në burg. A mund ti shpëtoj ai ironisë së fatit e cila e vendos në një ...
The Girl with the Dragon Tattoo
7.8
HD

The Girl with the Dragon Tattoo

Gazetari Mikael Blomkvist ndihmohet në kërkimin e tij për një grua të zhdukur 40 vjetmë parë nga Lisbeth Salander, një haker e re në moshë…
The Flowers of War
7.6
HD

The Flowers of War

Dec. 15, 2011

The Flowers of War

Një perëndimor gjen strehim me një grup femrash në një kishë gjatë përdhunimit në Nanking nga japonezët në 1937. Duke aktruar si prift, ai tenton ...
Faces in the Crowd
5.8
HD

Faces in the Crowd

Oct. 25, 2011

Faces in the Crowd

Një film i përqëndruar tek një grua e cila përballet me fenomenin e “Mos njohjes së fytyrave” pasi shpëtoi nga sulmi i një vrasësi serial.
Goodbye First Love
6.6
HD

Goodbye First Love

Jul. 04, 2011

Goodbye First Love

Një 15-vjeçar zbulon gëzimet dhe dhimbjet e dashurisë së parë me një adoleshente më të vjetër, por në vitet që pasojnë, e cila fillon gjatë ...
Burning Man
6.5
HD

Burning Man

Sep. 10, 2011

Burning Man

Një shef kuzhine i një restoranti luksoz, në detin Bondi në Australi, mundohet të rregullojë jetën dhe marrëdhënien me djalin e tij i rrethuar ...
We Need to Talk About Kevin
7.5
HD

We Need to Talk About Kevin

Mamaja e Kevin mundohet ta dojë fëmijën e saj të çuditshëm, pavarësisht gjërave të këqija që ai thotë e bën ndërsa rritet. Por Kevin sapo ka ...