2012

Chernobyl Diaries
5
HD

Chernobyl Diaries

May. 24, 2012

Chernobyl Diaries

Gjashtë turistë dhe një udhëzues turneu nisen për tek qyteti i braktisur Pripyat, në shtëpinë e ish punëtorëve të reaktorit bërthamor të ...
Interview with a Hitman
6.2
HD

Interview with a Hitman

Një vrasës i mirëpaguar kthehet për të fshirë të kaluarën e tij dhe si përfundim zbulon se dikush është ngatërruar me të ardhmën e tij..  
Silver Linings Playbook
7.8
HD

Silver Linings Playbook

Kundër këshillave mjekësore dhe pa dijeninë e bashkëshortit të saj, dashamirësja Dolores Solatano e nxjerr djalin e saj të rritur, Pat Solatano i ...
Act of Valor
6.5
HD

Act of Valor

Feb. 24, 2012

Act of Valor

Kur një mision i mbuluar për të shpëtuar një operative të CIA-s të marrë peng zbulon një komplot rrëqethës, një skuadër SEAL tepër e stërvitur ...
Chinese Zodiac
6.2
HD

Chinese Zodiac

Dec. 20, 2012

Chinese Zodiac

Një burrë është vënë në kërkim të disa objekteve mistike 12 koka bronzi të kafshëve nga zodiaku Kinez.
This Means War
6.3
HD

This Means War

Feb. 14, 2012

This Means War

FDR dhe Tak janë operativë të fshehtë të CIA-së dhe shokë të ngushtë… derisa të dy bien në dashuri me Lorenën joshëse dhe seksi. Miqësia e ...
Offender
6.2
HD

Offender

Aug. 08, 2012

Offender

Drejtësia duhet vendosur në institutin e të dënuarve të rinj, më famëkeqi në Britani.
Jab Tak Hai Jaan
6.9
HD

Jab Tak Hai Jaan

Nov. 13, 2012

Jab Tak Hai Jaan

Pas gjetjes dhe humbjes se dashurisë te tij të vërtetë në Londër, Samar Anand sfidon vdekjen duke u bërë një ekspert i çaktivizimit të bombave ...
London, Paris, New York
5.7
HD

London, Paris, New York

Nikhili dhe Lalitha janë karaktere krejtësisht të kundërta dhe tërhiqen shumë me njeri-tjetrin, pavarësisht kësaj, ose ndoshta pikërisht prej ...
Battleship
5.8
HD

Battleship

Apr. 11, 2012

Battleship

Bazuar në lojën mjaft popullore të betejave në det. Një flotë ndërkombëtare në mision trajnimi, zbulon disa qënie jashtëtokësore që kanë si ...
El Gringo
5.5
HD

El Gringo

May. 10, 2012

El Gringo

Një njeri që po kalon në Meksikë me një shumë prej $2,000,000, dhe me një të kaluar të njollosur, e gjen veten në një sulm të rrezikshëm në ...
Ginger & Rosa
6.3
Full HD

Ginger & Rosa

Sep. 07, 2012

Ginger & Rosa

Një vështrim në jetën e dy vajzave adoleshente, mike të pandashme Xhinxher dhe Rosa, që u rritën në vitet 1960 në Londër në kohën e krizës së ...
Birdsong (part 1)
7.4
HD

Birdsong (part 1)

Apr. 24, 2012

Birdsong (part 1)

Filmi na kthen mbrapa në Luftën e Parë Botërore dhe është një vepër e mbushur me kontraste nga brutaliteti i luftës njëkohësisht dhe me skena ...
Birdsong (part 2)
7.4
HD

Birdsong (part 2)

Apr. 24, 2012

Birdsong (part 2)

Filmi na kthen mbrapa në Luftën e Parë Botërore dhe është një vepër e mbushur me kontraste nga brutaliteti i luftës njëkohësisht dhe me skena ...
Marfa Girl
5.3
HD

Marfa Girl

Nov. 20, 2012

Marfa Girl

Një histori e përqendruar në jetën e një 16 vjeçari që banon në Marfa, Teksas dhe marrëdhëniet e tij me të dashurën, me fqinjët, me mësuesen, me ...
Swerve
5.4
HD

Swerve

Jun. 06, 2012

Swerve

Kolin gjendet pranë një aksidenti rrugor ku përfshihet një burrë që humb jetë, një grua e bukur dhe një valixhe me para. Pasi mundohet të bëjë ...
The Cabin in the Woods
7.0
Full HD

The Cabin in the Woods

U RREGULLUAN TITRAT! 5 miq vendosin të shkojnë me pushime në një kabinë në një pyll të largët. Një sërë makthesh dhe horroresh do të ndodhin kur ...
Inescapable
5.2
HD

Inescapable

Sep. 14, 2012

Inescapable

Një ish-oficer sirian përfshihet në një ndjekje vdekjeprurëse kur kthehet në Siri për të gjetur vajzën e tij të zhdukur.
Transit
5.8
HD

Transit

Jan. 02, 2012

Transit

Një bandë grabitësish banke fshehin paratë e vjedhura në makinën e një familjeje. Ata ndjekin familjen për t’i vrarë dhe për të marrë paratë ...
I Want You – Tengo Ganas De Ti
7.0
HD

I Want You – Tengo Ganas De Ti

Kur H kthehet në qytetin e lindjes, përpiqet të lërë pas të shkuarën e dhimbshme duke gjetur një dashuri të re.
Unit 7
6.5
HD

Unit 7

Apr. 03, 2012

Unit 7

Një skuadrër policie prej katër agjentësh ka për detyrë të pastrojë rrugët e Seviljës nga droga dhe prostitucioni.
One in the Chamber
5.2
HD

One in the Chamber

Aug. 21, 2012

One in the Chamber

Një vrasës i kalitur bën lojë të dyfishtë në një luftë mes dy bandave ruse dhe bëhet objekt i një armiku të panjohur.
Holy Motors
7.1
HD

Holy Motors

Jul. 02, 2012

Holy Motors

Ndërsa shoferja e tij besnike e shëtit nëpër Paris me limuzinë, një njeri misterioz ndryshon rrobat dhe pamjen e tij, për të luajtur role të ...
Alex Cross
5.1
HD

Alex Cross

Oct. 18, 2012

Alex Cross

Një hetues vrasjesh, shtyhet përtej kufijve të tij morale dhe fizike ndërsa ai ndjek një vrasës me pagesë i cili është i specializuar në tortura ...
Barfi!
8.2
HD

Barfi!

Sep. 14, 2012

Barfi!

Prindërit e tij e quajtën Mërfi, por të gjithë e thërrasin Barfi. Gjithmonë me shakatë e tij, ai është mjaft tërheqës, sidomos me femrat. Në ...
Bending The Rules
5.1
HD

Bending The Rules

Mar. 09, 2012

Bending The Rules

Detektivi Nik Blades është një polic i Nju Orleans në gjyq për korrupsion. Avokati i Prokurorit të Qarkut Theo Gold është njeriu përgjegjës për ...
Fuck Up
5.9
HD

Fuck Up

Mar. 16, 2012

Fuck Up

Një grup shokësh të ngushtë nga fëmjijëria bashkohen pasi jetët e tyre kanë marrë drejtime të ndryshme. Aventura dhe rreziqe do u shfaqen para ...
StreetDance 2
5.7
HD

StreetDance 2

Mar. 30, 2012

StreetDance 2

Pasi u poshtërua nga skuadra “Të Pamposhturit”, kërcimtari i rrugës Ash mbledh kërcimtarët më të mirë në botë për një garë tjeter …
No One Lives
6.0
HD

No One Lives

Mar. 09, 2013

No One Lives

Një bandë vrasësish të pamëshirshëm që udhëtojnë në autostradë rrëmbejnë një çift për të fituar para, por situata bëhet tronditëse pasi ata ...
Moonrise Kingdom
7.8
HD

Moonrise Kingdom

May. 16, 2012

Moonrise Kingdom

New England, vitet 60: zhdukja e një çifti të ri angazhon gjithë komunitetin në kërkimin e tyre.