2013

Third Person
6.4
HD

Third Person

Sep. 09, 2013

Third Person

Historitë e dashurisë së tre çifteve në tre qytete të ndryshme: Romë, Paris dhe Nju Jork.
Unforgiven
7.1
HD

Unforgiven

Sep. 13, 2013

Unforgiven

Ish-vrasësi i Shogunatit, Jubei Kamata, detyrohet të thyejë premtimin që i ka bërë gruas dhe të nxjerr edhe një herë shpatën e samurait për të ...
The Suspect
6.9
HD

The Suspect

Dec. 24, 2013

The Suspect

Dong-cheol, dikur agjent i forcave speciale në Korenë e Veriut,punon si shefer i një kryetari grupi. Por nuk zgjat shumë dhe ai behet i dyshuar ...
The Hobbit: The Desolation of Smaug
7.9
HD

The Hobbit: The Desolation of Smaug

Pasi kaluan me sukses përtej – dhe poshtë – Maleve të Mjegullta, Thorini dhe Shoqëria e tij duhet të kërkojnë ndihmën e një të huaji ...
The Wolf of Wall Street
8.2
HD

The Wolf of Wall Street

Seks. Para. Pushtet. Drogë. Nën drejtimin e regjisorit legjendar Martin Scorsese dhe interpretimin e shkëlqyer të Leonardo DiCaprio, vjen ...
2 Guns
6.7
HD

2 Guns

Aug. 02, 2013

2 Guns

Gjatë 12 muajve të fundit, agjenti i DEA-s Bobby Trench (Denzel Washington) dhe oficeri i Inteligjencës së marinës amerikane, Marcus Stigman ...
Don Jon
6.6
HD

Don Jon

Jul. 26, 2013

Don Jon

Një djalë nga Nju Xhërsi i përkushtuar ndaj familjes së tij, miqve dhe fesë, zhvillon prirje jorealiste duke parë pornografi dhe përpiqet të ...
The Dead 2: India
5.2
HD

The Dead 2: India

Aug. 22, 2013

The Dead 2: India

Vazhdimi i egër dhe tmerri i cili ka kapluar Indinë nga një epidemi infektuese sjell vendin në kaos të madhe, ku një amerikan shkon për vizite ...
42
7.5
HD

42

Apr. 12, 2013

42

Në 1947 Xheki Robinson bëhet i pari Afrikano-Amerikan që luan në Ligën Majore të bejsbollit modern. Ai nënshkruhet nga skuadra e Bruklin Doxhers, ...
Dhoom 3
5.5
HD

Dhoom 3

Dec. 18, 2013

Dhoom 3

Për të marrë hak për vdekjen e babait të tij, një artist cirku i trajnuar në magji dhe akrobaci kthehet në hajdut për të rrëzuar poshtë një bankë ...
Gori Tere Pyaar Mein
5.0
HD

Gori Tere Pyaar Mein

Nov. 22, 2013

Gori Tere Pyaar Mein

Një djalosh i cili studioi në Amerikë pasi të kthehet ai nuk kujdeset për familjen e ti , as për biznesin e jetë se ti, por Kareena Kapoor vijën ...
Krrish 3
5.4
HD

Krrish 3

Nov. 01, 2013

Krrish 3

Krrish dhe babai i tij duhet te shpëtojne botën dhe familjen e tyre nga një njeri , i quajtur Kaal i cili me ekipin e tij duan të sundojne botën ...
Touchless
3.9
HD

Touchless

Jun. 29, 2013

Touchless

KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Jolana është objekt i dëshirës së njerkut të saj. Ajo nuk është në ...
The Pirate Bay: Away From Keyboard
7.6
HD

The Pirate Bay: Away From Keyboard

TPB AFK është një dokumentar rreth tre kompjuterëve që kanë ripërcaktuar botën e shpërndarjes së medias me faqen e tyre The Pirate Bay. Si u nda ...
Prisoners
8.1
HD

Prisoners

Sep. 18, 2013

Prisoners

Kur vajza e Keller Dover dhe shoqja e saj zhduken, ai e merr çështjen në duart e tij ndërkohë që policia ndjek pista të ndryshme. Por sa larg do ...
The Gauntlet
6.0
HD

The Gauntlet

Aug. 23, 2013

The Gauntlet

Pesë të panjohur zgjohen në një kështjellë të zhytur thellë nën tokë. Nuk kanë as ushqim, as ujë dhe nuk mbajnë mend si kanë përfunduar aty. Dhe ...
Extraction
4.8
HD

Extraction

Sep. 05, 2013

Extraction

Mersi Kallo është agjent special i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ai e gjen veten në një burg Çeçen ku duhet të nxjerri një përson të ...
R.I.P.D.
5.6
HD

R.I.P.D.

Jul. 18, 2013

R.I.P.D.

Një polic i vrarë detyrohet të marrë pjesë në një skuadër policësh të pavdekshëm që punojnë për Departamentin e Prehjes në Paqe, por sigurisht ...
The Best Man Holiday
6.7
HD

The Best Man Holiday

Nov. 15, 2013

The Best Man Holiday

Kur disa miq të universitetit mblidhen përsëri për pushimet e Krishtlindjeve ata zbulojnë se sa e lehtë është që rivalitetet dhe romancat e ...
Identity Thief
5.7
HD

Identity Thief

Feb. 07, 2013

Identity Thief

Biznesmeni zemërbutë dhe i sjellshëm Sandy Patterson udhëton nga Denveri në Florida për t’u përballur me një grua e cila duket e padëmshme, por ...
Frozen
7.5
HD

Frozen

Nov. 27, 2013

Frozen

Optimistja e patrembur Ana niset në një udhëtim epik së bashku me njeriun e maleve Kristof dhe drerin e tij besnik Sven për të gjetur motrën e ...
Dallas Buyers Club
8.0
HD

Dallas Buyers Club

Nov. 17, 2013

Dallas Buyers Club

Lajmi i diagnostifikimit me SIDA e hodhi Ron Udruf në një vorbull emocionesh. Ai fillon të gjejë mënyra për të mjekuar veten pasi mjekimet në ...
Waar
8.4
HD

Waar

Oct. 16, 2013

Waar

Ky film është i bazuar në përshkrimin e ngjarjeve të vërteta për luftën kundër terrorizmit në Pakistan duke përfshirë sulmin në një Akademinë e ...
Big Bad Wolves
6.8
HD

Big Bad Wolves

Apr. 21, 2013

Big Bad Wolves

Një sërë vrasjesh brutale bëjnë jetët e tre burrave të përplasen. Babai i viktimës më të fundit që kërkon hakmarrje, një oficer policie që ka ...
Anchorman 2: The Legend Continues
6.3

Anchorman 2: The Legend Continues

Një prezantues lajmesh pushohet nga puna e tij dhe pas një tentative të dështuar për vetëvrasje, atij i jepet një mundësi e dytë për të dhe miqtë ...
The Wolverine
6.7
HD

The Wolverine

Jul. 23, 2013

The Wolverine

Gjatë bombardimeve atomike të Nagasaki në fund të Luftës së Dytë Botërore, Uolverin shpëton ushtarin Jashida. Dekada më vonë u krijua një ...
Despicable Me 2
7.5
HD

Despicable Me 2

Jun. 25, 2013

Despicable Me 2

Gru rekrutohet nga Liga e Anti-Këqinjve për të ndihmuar në kapjen e një super-krimineli të ri…
To the Wonder
5.9
HD

To the Wonder

Feb. 22, 2013

To the Wonder

Neil (Ben Affleck) është një amerikan që udhëton nëpër Evropë i cili takon dhe bie në dashuri me Marinën (Olga Kurylenko), një ukrainase e ...
After the Dark
5.7
HD

After the Dark

Jul. 06, 2013

After the Dark

Në një shkollë ndërkombëtare ne Jakarta, një mësues i filozofisë sfidon klasën e tij për të mare pjese per here te fundit ne nje eksperiment ...