2014

Rise of the Legend
6.5
HD

Rise of the Legend

Nov. 20, 2014

Rise of the Legend

Një jetim, babai i të cilit u vra nga forca të së keqes, mundohet të vendosi drejtësinë në vend.
Addicted
5.2
HD

Addicted

Oct. 10, 2014

Addicted

Një biznesmene e suksesshme me një karrierë në ngjitje rrezikon gjithçka kur krijon një lidhje me një piktor të talentuar dhe dalëngadalë duke ...
Vampire Academy
5.6
HD

Vampire Academy

Feb. 07, 2014

Vampire Academy

Roza Hathaway është gjysëm njeri-gjysëm vampir, gardiane e një Moroi, vampirë të vdekshëm e paqësore që jetojnë të fshehur në botën tonë. Detyra ...
The Disappearance of Eleanor Rigby: Him
6.9
HD

The Disappearance of Eleanor Rigby: Him

Treguar nga prespektiva e mashkullit, vjen historia e një çifti që mundohen të gjejnë jetën dhe dashurinë e dikurshme që venitet pas një ...
Northmen: A Viking Saga
5.3
HD

Northmen: A Viking Saga

Të grabitur nga vetë mbreti i tyre, një grup vikingësh arratisen nga fati tragjik në kërkim të një vendi më të sigurtë ku të mund të jetojnë të ...
Diplomacy
7.1
HD

Diplomacy

Mar. 05, 2014

Diplomacy

Gjenerali i Hitlerit, Von Choltitz, merr urdhër për të shkatërruar Parisin. Choltitz ka në plan të sulmojë monumentet e qytetit dhe të përmbytë ...
Sex Tape
5.1
HD

Sex Tape

Jul. 17, 2014

Sex Tape

Një çift i martuar zgjohen për të zbuluar se kaseta e seksit që kanë bërë një nate me para ka humbur duke çuar në një kërkim të çmendur rreth ...
Scintilla
4.6
HD

Scintilla

Feb. 28, 2014

Scintilla

Një elite e mercenarëve është pronësuar për një operacion të fshehte, thelle në një shtet sovjetik duke arritur në një laborator të nëndheshëm, ...
Wildlike
6.7
HD

Wildlike

Sep. 25, 2014

Wildlike

Pasi kushtet në shtëpinë e saj të re janë bërë të padurueshme, një vajzë adoleshente ia mbath dhe bëhet shok me një burrë të vjetër për një ...
Maleficent
7.0
HD

Maleficent

May. 28, 2014

Maleficent

Një zanë hakmarrëse nxitet të mallkojë një princeshë të porsalindur, por zbulon që fëmija mund të jetë personi i vetëm që mund të kthejë paqen në ...
Rampage: Capital Punishment
6.1
HD

Rampage: Capital Punishment

Një burrë merr përsipër një stacion televiziv dhe ka një numër të pengjeve si një platformë politike për të zgjuar njerëzimin në vend të parave.
PK
8.2
HD

PK

Dec. 18, 2014

PK

Një i huaj ne një qytet bënë pyetje që s’i kishte bërë askush më parë. I njohur nga inicialet P.K , pyetjet dhe kurioziteti fëmijëror do ta ...
Mary Kom
6.8
HD

Mary Kom

Sep. 05, 2014

Mary Kom

Filmi flet per jeten kronike te nje boksiereje indiane te quajtur Mary Kom ,e cila kaloi shume veshtiresi per te plotesuar endren e saj te vetme ...
Ek Villain
6.4
HD

Ek Villain

Jun. 27, 2014

Ek Villain

Ndersa e dashura e tij behet viktima e radhes te nje vrasesi serial ,Guru thyen kufirin midis te mires dhe te keqes ne kerkimin e tij per ...
Fury
7.6
HD

Fury

Oct. 15, 2014

Fury

Prill 1945: Teksa aleatët bëjnë tentimet e fundit për ta fituar luftën kundër gjermanëve, një rreshter dhe pesë ushtarët e tij me një tenkë ...
Consequences aKa Silsile
6.2
HD

Consequences aKa Silsile

Kenk sapo ka ardhur përsëri në Stamboll nga Shtetet e Bashkuara. Dashuria e shtypur ngadalë fillon të rishfaqet pasi takohet me Ece, një grua me ...
Noah
5.8
HD

Noah

Mar. 20, 2014

Noah

Vizione nga Zoti paralajmërojnë Noe’n (Russell Crowe) për katastrofën e ardhshme të botës. Edhe pse ai do mundohet të bindë njerëzit për të ...
’71
7.2
HD

’71

Oct. 10, 2014

’71

Viti 1971, një ushtar i ri britanik çorientohet dhe braktiset aksidentalisht nga njësia e tij pas një protestë të përgjakshme në rrugët e ...
The Pyramid
4.6
HD

The Pyramid

Dec. 04, 2014

The Pyramid

Një ekip arkeologësh amerikanë zbulojnë një piramidë antike të varrosur thellë nën shkretëtirën egjiptiane. Ndërsa kërkojnë në thellësitë e ...
Non-Stop
7.0
HD

Non-Stop

Jan. 26, 2014

Non-Stop

Gjatë një udhëtimi interatlantik nga Nju Jorku për në Londër, përgjegjësi i sigurisë së aeroplanit, Bill Marks (Liam Neeson) merr disa mesazhe ...
Rio 2
6.3
HD

Rio 2

Mar. 19, 2014

Rio 2

Blunë, Xhuelin dhe tre fëmijët e tyre i pret xhungla pasi largohen nga Rio de Zhaneiro për në botën e egër të Amazonës. Ndërkohë që Blu mundohet ...
Walk of Shame
6.0
HD

Walk of Shame

May. 02, 2014

Walk of Shame

Komedia e jashtëzakonshme, “Walk of Shame”, luhet nga Elizabeth Banks, në rolin e një gazetareje të shkathët, të cilën, nata që kalon ...
Hercules
6.0
HD

Hercules

Jul. 23, 2014

Hercules

Herkuli, biri i Zeusit, nuk është as njeri e as zot, dhe kjo shkaktoi vuajtje të mëdha. Duke u përballur me dymbëdhjetë legjendat e mundimeve, ai ...
Redeemer
5.4
HD

Redeemer

Sep. 18, 2014

Redeemer

Një ish anëtar i kartelit të drogës kthehet në hakmarrës për të paguar për mëkatet e tij dhe të gjejë shpëtim….
5 to 7
7.1
HD

5 to 7

Apr. 19, 2014

5 to 7

Një aspirant për shkrimtar takohet me një grua. Por ka një problem: ajo është e martuar dhe mund të takohen vetëm nga ora 17:00 deri në 19:00.
The Fault in Our Stars
7.8
HD

The Fault in Our Stars

Hejzëlli dhe Gasi janë adoleshent që ndajnë mes vete shumë të përbashkëta, dhe dashurinë që i përfshinë gjatë udhëtimit në Amsterdam. Ata së pari ...
Whiplash
8.5
HD

Whiplash

Oct. 10, 2014

Whiplash

Një  baterist i ri ambicioz (Miles Teller) hyn në një shkollë prestigjioze muzike për të realizuar ëndrrën e tij, që të bëhet një nga bateristat ...
Born to Race: Fast Track
5.5
HD

Born to Race: Fast Track

Deni Kruger është vetëm 20 vjeçar një djalosh i pasionuar pas rrugëve të garave, pasi fiton një burse prestigjioze në akademinë e “Fast Lane ...
Citizenfour
8.1
HD

Citizenfour

Oct. 24, 2014

Citizenfour

Një dokumentues dhe një reporter udhëtojnë në Hong Kong për të takuar Edward Snowden, i cili zbuloi në media materiale sekrete të SHBA dhe ...
Earth to Echo
5.8
HD

Earth to Echo

Jun. 14, 2014

Earth to Echo

Një grup fëmijësh kalojnë, natën e fundit bashkë duke ndihmuar një mik të vogël alien të kthehet në shtëpi. Por ata vënë veten në rrezik prej ...