2015

Focus
6.6
HD

Focus

Feb. 25, 2015

Focus

Një mjeshtër i vjetër mashtrimi, merr nën krahun e tij një vajzë të re shumë tërheqëse por gjërat komplikohen kur ata të dy përfshihen ...
Heidi
7.4
HD

Heidi

Dec. 10, 2015

Heidi

Hajdi është një jetime tetë vjeçe nga Zvicra, të cilën tetoja ia jep gjyshit të saj të ashpër, që banonte në mal. Tetoja e merr sërish vajzën, ...
Hot Girls Wanted
6.1
HD

Hot Girls Wanted

May. 29, 2015

Hot Girls Wanted

Një dokumentar për femrat e reja që zhyten në tregun e seksit – dhe sa e thjeshtë është për internetin të prodhojë porno.
Fifty Shades of Grey
4.1
HD

Fifty Shades of Grey

Feb. 11, 2015

Fifty Shades of Grey

Anastasia është një studente në prag të diplomimit në letërsinë angleze. Kur mikesha e saj Kejt, i kërkon që ta zëvendësojë për një intervistë me ...
12 Rounds 3: Lockdown
5.3
HD

12 Rounds 3: Lockdown

Sep. 11, 2015

12 Rounds 3: Lockdown

Një polic me eksperiencë i rajonit zbulon prova që tregojnë se një grup policësh janë të përfshirë në një rrjet kriminal dhe është detyra e tij ...
Pawn Sacrifice
7.0
HD

Pawn Sacrifice

Sep. 16, 2015

Pawn Sacrifice

E zhvilluar gjatë Luftës së Ftohtë, talenti amerikan i shahut, Bobi Fisher, e gjen veten mes dy superfuqive dhe problemeve të tij ndërsa sfidon ...
Tiger House
5.2
HD

Tiger House

Aug. 24, 2015

Tiger House

Kelly hynë fshehurazi në shtëpinë e të dashurit, por sonte ajo nuk është e vetmja vizitore e paftuar. Situata del jashtë kontrollit dhe shtëpia ...
Inside Out
8.3
HD

Inside Out

Jun. 09, 2015

Inside Out

Pasi një vajzë shkon në një shtëpi të re, emocionet e saj janë zhytur në kaos duke e bërë atë të humbasë kontrollin e mendjes së saj.
Southbound
5.9
HD

Southbound

Sep. 17, 2015

Southbound

Pesë tregime të ndërthurura terrori ndjekin fatin e një grupi udhëtarësh të lodhur, që përballen me ankthet e tyre më të këqija dhe sekretet më ...
The Revenant
8.1
HD

The Revenant

Dec. 25, 2015

The Revenant

Në vitet 1820, Hugh Glass, një banor i zonave kufitare, nis hakmarrjen e tij ndaj atyre që e braktisën duke e menduar të vdekur pasi u sulmua në ...
Boruto: Naruto the Movie
8.2
HD

Boruto: Naruto the Movie

Kanë kaluar disa vite që nga fundi I luftës Shinobi. Naruto Uzumaki është Hija e Shtatë e Zjarrit në këtë epokë. Djali I tij, Boruto Uzumaki do ...
Born to Be Blue
6.9
HD

Born to Be Blue

Sep. 13, 2015

Born to Be Blue

Lindur Për Të Qenë Blu është një risjellje e jetës së trumbetistit Çet Bejker në vitet ’60. Kur Çeti luan rolin e vetes së tij në një film për ...
Brothers
6.7
HD

Brothers

Aug. 14, 2015

Brothers

Dy vëllezër, luftëtar rrugësh, të cilët kanë kohë që nuk flasin, përballen me njeri tjetrin në një turne të arteve marciale të përziera.
Born to Dance
5.7
HD

Born to Dance

Sep. 24, 2015

Born to Dance

Nje kercimtar i ri nga Zelanda e Re prish mardhenien me babain dhe miqte e tij per t’iu bashkuar grupit te idhullit te tij. I zhgenjyer nga ...
Insurgent
6.3
HD

Insurgent

Mar. 18, 2015

Insurgent

Beatris Prajor duhet të përballet me demonët e saj të brendshëm dhe të vazhdojë luftën e saj kundër një aleance të fuqishme, e cila kërcënon të ...
Ant-Man
7.3
HD

Ant-Man

Jul. 14, 2015

Ant-Man

Armatosur me një super-kostum dhe me aftësinë e habitshme që të tkurret nëpër shkallë duke u rritur në forcë, Scott Lang duhet të përqafojë ...
The Sand
3.8
HD

The Sand

Aug. 28, 2015

The Sand

Pas një feste diplomimi që zgjati deri në lindje të diellit, një grup 20 vjeçarësh zgjohen nga një diell i fortë, dhe një rërë misterioze që ...
Extraction
4.1
HD

Extraction

Dec. 18, 2015

Extraction

Një operativ i CIA-s merret peng nga një grup terroristësh. Kur i biri mëson se shteti nuk ka plan për ta shpëtuar babanë e tij, ai nis ...
Krampus
6.1
HD

Krampus

Nov. 26, 2015

Krampus

Një djalë i cili kalon një Krishtlindje jo të mirë përfundon duke thërritur aksidentalisht një demon Krishtlindjesh tek shtëpia e famlijes së tij.
Hollywood Adventures
5.3
HD

Hollywood Adventures

Jun. 26, 2015

Hollywood Adventures

Dy djem nisin një aventurë. Njëri me ëndrrën për të shpëtuar botën, tjetri për të rifituar të dashurën. Gjithçka nis kur bëhen padashur pjesë e ...
Love
6.0
HD

Love

Jul. 06, 2015

Love

Mërfi është një amerikan që jeton në Paris i cili përfshihet në një marrëdhënie emocionalisht dhe seksualisht të ndezur me një vajzë të ...
Batman vs. Robin
7.1
HD

Batman vs. Robin

Apr. 14, 2015

Batman vs. Robin

Teksa Damian Uejni ka probleme me rregullin për të mos vrarë, ai fillon të mendojë se e ka vendin në shoqatën sekrete të Bufave.
Land of Mine
7.8
HD

Land of Mine

Dec. 03, 2015

Land of Mine

Në Luftën e Dytë Botërore qeveria Daneze i con të burgosurit Gjermanë të caktivizojnë minat e vedosura gjatë luftës. Rreshteri Leopold Rasmusen e ...
Racing Extinction
8.3
HD

Racing Extinction

Jan. 24, 2015

Racing Extinction

Një dokumentar që pason me aktivistë të maskuar të cilët mundohen të largojnë një zhdukje masive të shkaktuar nga dora e njeriut.
Panama
5.4
HD

Panama

May. 16, 2015

Panama

Paraqet sesi komunikimi dixhital, pornografia dhe kotëstë pengojnë emocionet dhe dashurinë e vërtetë.
Experimenter
6.6
HD

Experimenter

Oct. 16, 2015

Experimenter

Psikologu i famshëm Stenli Milgram, në vitin 1961 realizoi një seri eksperimentesh sjelljeje që vunë në provë dëshirën e njerëzve të zakonshëm ...
Rise of the Footsoldier Part II
5.3
HD

Rise of the Footsoldier Part II

Më 6 dhjetor 1995, tre anëtarë të bandës Essex u vranë brutalisht në gjak ftohtësi. Tani është fillimi i vitit 1997 dhe kushdo që i ka vrarë tre ...
American Justice
2.8
HD

American Justice

Jun. 16, 2015

American Justice

Xhek Xhastis është një polic i Departamentit të Policisë së Los Anxheles, që është pezulluar nga forcat policore për shkak të veprimeve të ...
One Wild Moment
6.3
HD

One Wild Moment

Jun. 24, 2015

One Wild Moment

Dy miq marrin vajzat e tyre me vete me pushime në plazh dhe e gjejnë veten në një situatë të çuditshme. Një ribërje e filmit të 1977 “Një ...
The Himalayas
6.4
HD

The Himalayas

Dec. 16, 2015

The Himalayas

Bazuar në ngjarje të vërteta, alpinisti i famshëm, Hongil, niset me një mision në Everest për të tërhequr trupin e pajetë të kolegut të tij të ri ...