2016

At War for Love
7.0
HD

At War for Love

Oct. 27, 2016

At War for Love

Është viti 1943. Lufta e Dytë Botërore po djeg Evropën. Në Nju Jork, Arturo dhe Flora janë të dashuruar, por ajo i është premtuar për martesë ...
Star Trek Beyond
7.4
HD

Star Trek Beyond

Jul. 07, 2016

Star Trek Beyond

Skuadra e anijes ‘Entëprajs’ zbulon arritjet më të larta të hapësirës së paeksploruar, ku ndeshet me një armik të ri e të ...
20th Century Women
7.3
HD

20th Century Women

Dec. 28, 2016

20th Century Women

Dashuria, jeta dhe mundimet e një nëne që rrit një djalë në fillim të viteve ’70. Injoranca e një shpirti të lirë kundër nevojave të një burri të ...
Spectral
6.3
HD

Spectral

Dec. 01, 2016

Spectral

Një film thriller fantashkencë që zhvillohet rreth një skuadre speciale që niset drejt një misioni për të luftuar qenie të mbinatyrshme.
High Strung
6.4
HD

High Strung

Apr. 08, 2016

High Strung

Një violinist e ndan talentin e tij në metronë e Nju Jorkut. Një balerinë i mbush mendjen të marrë pjesë në një konkurs. Atyre u bashkohet edhe ...
Tunnel
6.9
HD

Tunnel

Aug. 10, 2016

Tunnel

Një burrë që po kthehet për në shtëpi, mbetet i ngecur brenda një tuneli pas shembjes, duke qëndruar aty për 35 ditë.
New Life
5.9
HD

New Life

Oct. 28, 2016

New Life

Beni njihet me Avën që në moshën shtatë vjeçe. Teksa rriten së bashku në sezonet e jetës, një tragjedi do i lërë të ardhmet e tyre në udhëkryq…
The History of Love
6.4
HD

The History of Love

Nov. 09, 2016

The History of Love

Historia e një libri të humbur prej kohësh i cili rishfaqet në mënyrë të mistershme dhe lidh një burrë të moshuar në kërkim të djalit të tij me ...
Ae Dil Hai Mushkil
5.8
HD

Ae Dil Hai Mushkil

Oct. 27, 2016

Ae Dil Hai Mushkil

Kjo histori eksploron dashurinë, format që merr, mënyrat se si na ndryshon dhe rrugën e lodhshme drejt së cilës na çon. Është udhëtimi i dy ...
Rules Don’t Apply
5.7
HD

Rules Don’t Apply

Nov. 23, 2016

Rules Don’t Apply

Historia origjinale e dashurisë me një aktoreje ambicioze, shoferit të saj të përkushtuar, dhe shefit të tyre, një miliarderi të çuditshëm të ...
Full Speed
5.7
HD

Full Speed

Nov. 11, 2016

Full Speed

Një familje niset për pushime bashkë me gjyshin. Rrugës makina e tyre e re s’mund të ndalojë dhe për pak përplasen me qindra makina në trafik.
Gods of Egypt
5.4
HD

Gods of Egypt

Feb. 25, 2016

Gods of Egypt

Një hajdut i përbashkët bashkohet me një perëndi mitik në një kërkim përmes Egjiptit.
I.T.
5.3
HD

I.T.

Sep. 09, 2016

I.T.

Jeta perfekte e milionerit Majk Rigan permbyset kur nje punetor i tij perdor teknologjine per t’i shkaktuar telashe.
The Other Half
5.4
HD

The Other Half

Dec. 02, 2016

The Other Half

Një femër me sëmundje bipolare dhe një mashkull i hidhëruar shpirtërisht luftojnë të kenë një jetë të thjeshtë…
Manhattan Undying
4.4
HD

Manhattan Undying

May. 31, 2016

Manhattan Undying

Një vampire i kërkon një artisti të pikturojë portretin e saj që të shohë veten për herë të parë.
Exposed
4.2
HD

Exposed

Jan. 22, 2016

Exposed

Një detektiv heton të vërtetën pas vdekjes së kolegut të tij. Kjo çështje e mistershme nxjerr në pah korrupsionin e policisë si dhe një mister të ...
Siccîn 3: Cürmü Aşk
6.9
Full HD

Siccîn 3: Cürmü Aşk

Tre miq të ndarë pas një aksidenti të tmerrshëm, ribashkohen disa vite më vonë.  
Fools
5.5
HD

Fools

Apr. 09, 2016

Fools

Mes dy të panjohurve, pasi prekin duart e njeri-tjetrit në një tren, lind një histori dashurie…..
Rocky Handsome
6.8
HD

Rocky Handsome

Mar. 25, 2016

Rocky Handsome

Kur një mafie droge rrëmben një vajzë 8-vjeçare, Kabir Ahlauati del në një mision për të gjetur rrëmbyesit dhe për ta shpëtuar vajzën nga ...
The Noonday Witch
HD

The Noonday Witch

Mar. 03, 2016

The Noonday Witch

Historia e Elishkës dhe vajzës së saj, që fillojnë një jetë të re në një shtëpi të largët me ‘babain e larguar për punë’, siç thotë mamaja. Pasi ...
The Do-Over
5.7
HD

The Do-Over

May. 27, 2016

The Do-Over

Dy djem vendosin të realizojnë vdekjen e tyre dhe të nisin nga fillimi me identitete të reja. Por mesa duket njerëzit që shtiren janë në telashe ...
The Founder
7.2
HD

The Founder

Sep. 13, 2016

The Founder

Historia e Rei Krok, një shitësi që shdërroi idenë inovative të fast food-it të dy vëllezërve McDonald, në biznesin më të madh të restorantëve në ...
Into the Forest
5.9
HD

Into the Forest

Jun. 03, 2016

Into the Forest

Pas ndërprerjes së energjisë elektrike, dy motra mësojnë si të mbijetojnë në shtëpinë e tyre të izoluar në mes të pyllit.
Dünyanın En Güzel Kokusu
5.4
HD

Dünyanın En Güzel Kokusu

Ata janë shok dhe shoqe që vendosin të martohen për të bërë një fëmijë. Por pas martesës mes tyre do të lindë dashuria…