2017

Cocaine Godmother
5.6
HD

Cocaine Godmother

Nov. 12, 2017

Cocaine Godmother

Film i bazuar në jetën e famëkeqes Griselda Blanko, një nga tregtaret më të mëdha të kokainës në Majami. Filmi ritregon historinë e një jete, ...
The 12th Man
7.9
HD

The 12th Man

Dec. 25, 2017

The 12th Man

Ngjarjet e jashtëzakonshme në këtë film janë bazuar në ato që kanë ndodhur vërtet. 12 Ushtarë norvegjez stërviten nga forcat e armatosura ...
The Vanishing of Sidney Hall
6.8
HD

The Vanishing of Sidney Hall

Sidnei Holl aksidentalisht gjen suksesin dhe dashurinë në një moshë të re, pastaj papritur, zhduket pa lënë gjurmë.
I Can Quit Whenever I Want 3: Ad Honorem
6.9
HD

I Can Quit Whenever I Want 3: Ad Honorem

Smetto quando voglio: Ka kaluar një vit që kur banda e Pietro Zinit u arrestua për prodhim dhe shpërndarje droge. Tani, një kërcënim i ri detyron ...
Addio Fottuti Musi Verdi
5.6
HD

Addio Fottuti Musi Verdi

Ciro është një pjoktues grafik i aftë. Pas shumë përpjekjeve për të gjetur punë në Itali, ai vendos të marrë pjesë në një konkurs dhe t’i ...
Baby Driver
8.1
HD

Baby Driver

Jun. 28, 2017

Baby Driver

Një shofer i ri makinash merr pjesë në një grabitje që nuk mund të jetë e suksesshme.
Bebi Bos
6.3
HD

Bebi Bos

Mar. 23, 2017

Bebi Bos

The Boss Baby: Jeta e një shtatë vjeçari kthehet përmbys kur në shtëpi vjen vëllai i tij i porsalindur, një bebe që vishet me kostum dhe me vete ...
Everything You Want
7.1
HD

Everything You Want

May. 11, 2017

Everything You Want

Tutto quello che vuoi: I detyruar nga i ati, Alesandroja, një djalosh çapkën, pranon të bëhet kujdestari i një poeti të moshuar, Xhorxho, i ...
A Gentleman
7.1
HD

A Gentleman

Aug. 25, 2017

A Gentleman

Gaurav, një djalosh i përkushtuar ndaj punës, i duhet të shkojë në një takim pune në Mumbai, ku njeri i ngjashëm me të do t’i hap shumë telashe.
Memoir of War
6.1
HD

Memoir of War

Aug. 17, 2017

Memoir of War

E dëshpëruar sepse nuk po merr lajme për burrin e saj, i cili është arrestuar nga nazistët, një shkrimtare, pjesë e Rezistencës bëhet pjesë e një ...
It
8.0
HD

It

Sep. 05, 2017

It

It 2017: Një grup fëmijësh që i tallin bashkohen së bashku kur një demon që ndryshon formë, me pamjen e një klouni, fillon të lëndojë fëmijë.
Almost Friends
5.9
HD

Almost Friends

Nov. 17, 2017

Almost Friends

Dikur një shef kuzhine premtues, tani një djalosh i pamotivuar që jeton në shtëpinë e mamasë së tij, Çarli e fiton jetesën duke punuar si një ...
The Sweet Life
6.2
HD

The Sweet Life

Sep. 13, 2017

The Sweet Life

JETË E LUMTUR: Bëhet fjalë për historinë e dashurisë së Keni Pantaleo dhe Lolita Novicki. Të dy hasin vështirësitë e jetës dhe takohen rastësisht ...
The Lost City of Z
6.9
HD

The Lost City of Z

Mar. 15, 2017

The Lost City of Z

Një dramë e vërtetë, përqendruar mbi eksploruesin Persival Foset i cili u zhduk në kërkim të një qyteti misterioz në Amazonë në vitet 1920.
Siccin 4
7.1
HD

Siccin 4

Sep. 01, 2017

Siccin 4

Për shkak të problemeve familjare, familja e Yilmazit shkon te shtëpia e gjyshes. Por në atë shtëpi askush s’është i mirëpritur veç ...
Öteki Taraf-Përtej pasqyrës
6.3
HD

Öteki Taraf-Përtej pasqyrës

Nje njeri i suksesshem ben nje jete te lumtur me te dashuren e tij Exhene, por nje dite ish e dashura e tij Sara hyn perseri ne jeten e tij. Por ...
Churchill
6.3
HD

Churchill

May. 25, 2017

Churchill

Vetëm dy ditë para ditës së sulmit të forcave aleate ndaj nazistëve, Uinston Çërçilli, i frikësuar nga përsëritja e gabimeve të së kaluarës, nuk ...
Division 19
3.4
HD

Division 19

Feb. 24, 2017

Division 19

Në të ardhmen të burgosurit do të dërgohen në një qytet, ku njerëzit do të mund të argëtohen nga shtëpia duke komanduar jetët e tyre online, ...
The Upside
6.8
HD

The Upside

Sep. 08, 2017

The Upside

Një vështrim sa komik dhe aq dramatik i marrëdhënies mes Filipit, një pasaniku tetraplegjik dhe Dellit, një i papunë me dosje kriminale që ...
One Cut of the Dead
7.7
HD

One Cut of the Dead

Nov. 04, 2017

One Cut of the Dead

Gjërat shkojnë keq për një regjisor të dorës së dytë dhe grupin e filmimit ndërkohë që po xhirojnë një film horror me buxhet të ulët në një ...
Ordinary Person
5.8
HD

Ordinary Person

Mar. 23, 2017

Ordinary Person

Një oficer policie merr pjesë në një konspiracion pasi rastësisht arreston një vrasës. Dobësia e tij ishte se djalit të tij i nevojitej një ...
Mumon: The Land of Stealth
7.3
HD

Mumon: The Land of Stealth

Kur ninja Mumon vret një ninja tjetër në mënyrë që të kërkojë një shpërblim, pasojat janë të rënda dhe përfshijnë ushtrinë e avancuar dhe grupin ...
A Violent Man
5.9
HD

A Violent Man

Sep. 14, 2017

A Violent Man

Një praktikues i arteve marciale e gjen veten duke luftuar për jetën e tij pasi vajza me të cilën ai kalon vetëm një natë gjendet e vdekur.
Phoenix Forgotten
5.2
HD

Phoenix Forgotten

Apr. 21, 2017

Phoenix Forgotten

20 vjet pas zhdukjes së tre adoleshentëve nga dritat misterioze që u shfaqën mbi Feniks, Arizona, publikohen pamje të reja të orëve të fundit të ...
Valentine
4.6
HD

Valentine

Nov. 23, 2017

Valentine

Qyteti Batavia, një qytet i bukur që po frikësohet çdo ditë nga rritja e krimeve. Në mes të këtij tmerri, një regjisor Bono dhe shoku i tij, ...
Special Unit
5.9
Full HD

Special Unit

Oct. 11, 2017

Special Unit

Për shkak të aktit të ri mbi personat me aftësi të kufizuar, Departamenti i Policisë së Van Nuys detyrohet të punësojë katër detektivë të ...
Jupiter’s Moon
6.1
HD

Jupiter’s Moon

Nov. 01, 2017

Jupiter’s Moon

Ariani, një refugjat sirian që përpiqet të shkojë në Hungari nga Serbia bashkë me të atin, kapet nga policia kufitare dhe e gjen veten në një ...
Tater Tot & Patton
6.7
HD

Tater Tot & Patton

Jun. 09, 2017

Tater Tot & Patton

Për shkak të disa problemeve personale, Endi vendos të kaloj një periudhë pushimi në fermën e tezes e saj, por ajo e gjen veten duke punuar me ...