2018

Outlaws
5.4
HD

Outlaws

Oct. 18, 2018

Outlaws

Lideri i një bande motoçiklistësh del nga burgu dhe duhet të fillojë një luftë për rimarrjen e kontrollit në bandë.
Black Tide
6.2
HD

Black Tide

Jul. 18, 2018

Black Tide

Zhdukja e papritur e 16-vjeçarit, Deni Arnault, e çon detektivin e alkoolizuar, Fransua Viskonti, në një hetim të mbushur me sekrete, ku asgjë ...
Woman Walks Ahead
6.4
HD

Woman Walks Ahead

Apr. 25, 2018

Woman Walks Ahead

Katerina Uelldon, piktore portretesh nga Bruklini i 1890-ës, shkon në Dakota për të pikturuar portretin e Siting Bullit dhe ngatërrohet në ...
The Boat
5.4
HD

The Boat

Sep. 22, 2018

The Boat

Një marinar që po lundronte vetëm është i kyçur brenda një varke e cila është nën drejtim autopilot.
The Purity of Vengeance
7.4
HD

The Purity of Vengeance

Kur disa trupa të mumifikuar zbulohen në një ndërtesë të Kopenhagenit, dy detektivë duhet të zbulojnë një mister që duket të jetë pjesë e një ...
Mia and the White Lion
6.4
HD

Mia and the White Lion

Një vajzë e re nga Londra transferohet në Afrikë me prindërit e saj, ku miqësohet me një këlysh luani.  
Darker than Night
5.1
HD

Darker than Night

Oct. 28, 2018

Darker than Night

Sloen Karter është një vajzë e re e cila ka humbur shikimin së fundmi. Babai i saj largohet në fundjavë dhe shoqëri i bëjnë dy miqtë e saj të ...
Peppermint
6.6
HD

Peppermint

Sep. 06, 2018

Peppermint

Pesë vite pas vrasjes të familjes së saj në mënyrë brutale, Rajli kthehet për tu hakmarrë ndaj vrasësve, porositësit por edhe ndaj vetë sistemit.
Eerie
5.0
HD

Eerie

Dec. 03, 2018

Eerie

Vdekja e papritur e një studenteje kërcënon ekzistencën e shkollës katolike Shën Lusia. Psikologia e shkollës, Pat Konsolacion, bashkohet me ...
Wrath of Silence
7.2
HD

Wrath of Silence

Apr. 04, 2018

Wrath of Silence

Zhdukja e një djali të vogël në Kinë bën babain e tij memec të kërkojë për të, pa e kuptuar në çfarë bote është zhdukur ai.
Siccin 5
6.6
HD

Siccin 5

Aug. 17, 2018

Siccin 5

Hale tërheqë vëmendjen me pamjen e saj ndryshe dhe sjelljen e çuditshme. Ajo jeton në një shtëpi historike dhe të errët në Nevsehir me nënën e ...
Karmouz War
6.3
HD

Karmouz War

Jun. 15, 2018

Karmouz War

Një oficer policie egjiptian kthehet kundër sistemit, për të mbrojtur parimet dhe idealet e tij. Filmi daton nga mbretërimi i mbretit Faruk, para ...
The Dip Run
2.9
HD

The Dip Run

Nov. 20, 2018

The Dip Run

Katër shokë udhëtojnë përmes Shteteve të Bashkuara në kërkim të ëndrrës amerikane.
Ash Is Purest White
7.1
HD

Ash Is Purest White

Sep. 21, 2018

Ash Is Purest White

Në një qytet industrial në Kinë, një balerinë e re me emrin Kiao bie në dashuri me një mafioz të quajtur Bin. Kur lufta shpërthen midis bandave ...
Crime Wave
5.3
HD

Crime Wave

Oct. 04, 2018

Crime Wave

Çdo gjë nis me vrasjen e ish bashkëshortit të saj. Lejre detyrohet të marrë përsipër fajin, për të shpëtuar djalin e saj. Pas gjithë mundimeve ...
Destroyer
6.2
HD

Destroyer

Dec. 25, 2018

Destroyer

Një detektive rilidhet me disa njerëz nga një detyrë e fshehtë, nga e kaluara e saj, si qëllim për të bërë paqe.
Welcome to Marwen
6.1
HD

Welcome to Marwen

Dec. 21, 2018

Welcome to Marwen

Pasi rrihet brutalisht nga disa sulmues, Marku, një artist i talentuar, gjen një mënyrë unike për të rimarrë veten nga dhuna fizike dhe ...
Soul to Keep
4.4
HD

Soul to Keep

Oct. 10, 2018

Soul to Keep

Beelzebub-i, një demon i fuqishëm që pushton dhe merr shpirtra, ndjek një motër e vëlla, bashkë me miqve e tyre të vjetër, në një shtëpi të ...
Bayonet
5.8
HD

Bayonet

Nov. 09, 2018

Bayonet

Migel “Bajoneta” Galindez, një boksier i tërhequr pas një ndodhie tragjike në jetën e tij ndodhet përpara një vendimi shumë të ...
Holiday
5.9
HD

Holiday

Oct. 11, 2018

Holiday

KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA NUDITETI TË RËNDA! NDALOHET PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! Luks, dhunë dhe perversitet. E dashura e re e një ...
Patrick
5.9
HD

Patrick

Jun. 29, 2018

Patrick

Sara është një vajzë e re, jeta e të cilës është pak e rrëmujshme. Gjëja e fundit që ka nevojë është që të kujdeset për dikë tjetër. Megjithatë, ...
The Wind
5.6
HD

The Wind

Sep. 10, 2018

The Wind

Një grua fshati përballet me ashpërsinë dhe izolimin e një toke të pakontrollueshme në zonën perëndimore në fund të viteve 1800.
On the Basis of Sex
6.9
HD

On the Basis of Sex

Dec. 25, 2018

On the Basis of Sex

Historia e vërtet e Ruth Bejdër Ginsburg, mundimet e saj për të drejta të barabarta dhe rastet e hershme të një karriere historike që çojnë në ...
Warfighter
4.7
HD

Warfighter

Jun. 06, 2018

Warfighter

Rasti është një rreshter që mundohet të mbajë balancën mes punës dhe jetës së tij familjare. Ai lufton çdo ditë për të bërë ndryshimin mes ...
The Legend of Cocaine Island
6.3
HD

The Legend of Cocaine Island

Një burrë i dëshpëruar shkon për të gjetur një thesar të fshehur që është kokainë me vlerë 2 milion dollarë.
Arctic
6.8
HD

Arctic

Jul. 26, 2018

Arctic

Një burrë i bllokuar në Arktik pas rrëzimit të një aeroplani duhet të vendosë nëse do të rrijë në kampin e tij apo të nisë një udhëtim ...
Brothers’ Nest
6.4
HD

Brothers’ Nest

Jun. 21, 2018

Brothers’ Nest

Vëllezërit Terri dhe Xhef vendosin të vrasin njerkun e tyre, por pavarësisht planit të përpiktë, gjërat dalin jashtë kontrollit.
The Uncovering
4.9
HD

The Uncovering

Nov. 16, 2018

The Uncovering

Shfaqja e papritur e Shqiptares së trafikuar në Spanjë, Verës, bën që dy kushërinjtë Xhordi & Diego të hetojnë mbi vdekjet plot mister të ...
Big Brother
6.3
HD

Big Brother

Aug. 16, 2018

Big Brother

Henri Çen, një marins që vendos të japë mësim në gjimnazin ku ai ka studiuar, ka disa metoda të reja për të tërhequr nxënësit pas mësimit. Atij ...
Gone Are the Days
5.1
HD

Gone Are the Days

Mar. 16, 2018

Gone Are the Days

I moshuar, i sëmurë dhe në pamundësi për t’u pajtuar me atë që ka qenë dhe me atë që është bërë, Flini është i vendosur të ndërrojë jetë i ...