2019

Black Christmas
3.1
HD

Black Christmas

Dec. 11, 2019

Black Christmas

Një grup vajzash studente po përndiqen nga një i panjohur gjatë pushimeve të fundvitit. Kjo vazhdon derisa grupi i motrave të përbetuara zbulon ...
Corpus Christi
7.8
HD

Corpus Christi

Oct. 11, 2019

Corpus Christi

Daniel përjeton një transformim shpirtëror në një qendër paraburgimi. Edhe pse dosja e tij kriminale e pengon atë të aplikojë në shkollën e ...
VFW
6.7
HD

VFW

Sep. 19, 2019

VFW

Disa veteranë lufte bëhen bashkë për të festuar ditëlindjen e njërit prej tyre. Gjërat marrin të tatëpjetën kur një vajzë hyn në bar dhe me vete ...
Rocketman
HD

Rocketman

May. 22, 2019

Rocketman

Historia e këngëtarit Elton Xhon, e sjellë në dritën e famës, parasë, dashurisë, varësisë dhe dështimit. Pasi fillon të luajë në piano që i ...
Blowing Up Right Now
5.5
HD

Blowing Up Right Now

Jun. 19, 2019

Blowing Up Right Now

Një çift në një marrëdhënie afatgjatë, gjendet mes një krize raketash bërthamore në shtëpinë e tyre në LA. Si është dashuria e vërtetë ata do ta ...
Leaving Afghanistan
5.6
HD

Leaving Afghanistan

May. 10, 2019

Leaving Afghanistan

Ngjarjet zhvillohen në vitin 1988, gjatë përfundimit të luftës në Afganistan. Në qendër qëndron toger Vasili, i cili bëhet peng muxhahedinëve, në ...
Hell on the Border
5.2
HD

Hell on the Border

Dec. 13, 2019

Hell on the Border

Arkansas, viti 1875. Pasi qëlloi 5 burra për të shpëtuar një gjykatës dhe më pas të hynte në Territorin Indian pas një banditi vdekjeprurës, Bes ...
The Coldest Game
6.3
HD

The Coldest Game

Nov. 08, 2019

The Coldest Game

Në 1962, gjatë Krizës Kubane të Raketave, një gjeni i trazuar matematike, e gjen veten të përzgjedhur për të luajtur një ndeshje shahu me ...
Jumanji: The Next Level
7.0
HD

Jumanji: The Next Level

Grupi i njohur rikthehet, por loja ka ndryshuar. Në përpjekje për të shpëtuar Spenserin, lojtarët duhet të kalojnë shtigje të panjohura, nga ...
Sisters in Arms
5.3
HD

Sisters in Arms

Oct. 09, 2019

Sisters in Arms

Gra të lindura në kultura të ndryshme, por të bashkuara nga dëshira për liri dhe një botë më të mirë, luftojnë bashkë dhe krijojnë një lidhje të ...
Charlie’s Angels
4.2
HD

Charlie’s Angels

Nov. 14, 2019

Charlie’s Angels

Elena Houghlin është shkencëtare, inxhiniere dhe shpikëse e Calistos, një burim i qëndrueshëm energjie që do të revolucionarizojë mënyrën se si ...
Color Out of Space
6.3
HD

Color Out of Space

Sep. 24, 2019

Color Out of Space

Një fermë e izoluar është goditur nga një meteorit i çuditshëm i cili ka pasoja apokaliptike dhe vdekjeprurëse për familjen që jeton atje dhe ...
The Bravest
5.3
HD

The Bravest

Aug. 29, 2019

The Bravest

Zjarrfikësit kinezë luftojnë të përmbajnë një zjarr të madh i cili shpërthen një tubacion të madh nafte. I gjithë qyteti është në rrezik, por ...
The Lurker
6.6
HD

The Lurker

Sep. 01, 2019

The Lurker

Një grup studentësh vihen në kurth dhe përfundojnë në ambientet e shkollës ku ndiqen nga një vrasës i maskuar. Por jo gjithçka është ashtu siç duket.
Frozen II
7.3
HD

Frozen II

Nov. 20, 2019

Frozen II

Elsa, mbretëresha e dëborës ka një dhunti të jashtëzakonshme: fuqinë për të krijuar akull dhe borë. Por, pavarësisht sa e lumtur është mes ...
Ip Man 4: The Finale
7.5
HD

Ip Man 4: The Finale

Dec. 20, 2019

Ip Man 4: The Finale

Mjeshtri i Kung Fu-së, Ip Man, shkon në Amerikë ngaqë nxënësi i tij ka shkaktuar trazira në komunitetin e arteve marciale duke pranuar që të ...
7:20 Once a Week
5.7
HD

7:20 Once a Week

Feb. 14, 2019

7:20 Once a Week

Dy të panjohur kanë një takim të parë të zjarrtë dhe do të takohen çdo të enjte. Shpejt kuptojnë se tërheqja nuk është thjesht fizike, por ...
Adonis Complex-A Perfect Host
7.7
HD

Adonis Complex-A Perfect Host

Një grup miqsh marrin me qira një shtëpi të izoluar liqeni, në pronësi të një njeriu të fiksuar pas palestrës, me qëllime misterioze.
For Sama
8.6
HD

For Sama

Oct. 09, 2019

For Sama

Për Saman, është një udhëtim intim dhe epik mbi eksperiencën e grave gjatë luftës.
The Queen’s Corgi
4.7
HD

The Queen’s Corgi

Feb. 13, 2019

The Queen’s Corgi

Qeni i preferuar i Mbretëreshës humbet pas një ngjarje të dyshimtë dhe e gjen veten në një shtëpi qensh ku duhet të mësohet me jetën e rrugës, ...
Knives Out
8.1
HD

Knives Out

Nov. 27, 2019

Knives Out

Një detektiv heton mbi vrasjen e kryetarit të një familjeje eksentrike dhe luftarake.
37 Seconds
7.7
HD

37 Seconds

Feb. 07, 2019

37 Seconds

Juma është një grua Japoneze, e cila vuan nga paraliza cerebrale. E ndarë mes detyrave të saj familjare dhe ëndrrës së saj të bëhet një artiste e ...
Pati Patni Aur Woh
6.0
HD

Pati Patni Aur Woh

Dec. 06, 2019

Pati Patni Aur Woh

Çintu Tiagi është një njeri i zakonshëm i klasës punëtore i cili e gjen veten mes gruas së tij dhe një gruaje tjetër.
A Witness Out of the Blue
6.0
HD

A Witness Out of the Blue

Një thriller në Hong Kong për një detektiv dhe një papagall. Një ivestigim per të gjetur vrasësin e vërtetë me ndihmën e papagallit të tij, i ...
Savage
5.9
HD

Savage

Apr. 30, 2019

Savage

I bllokuar nga kushte ekstreme në majën e malit Baekdu, një oficer policie detyrohet të luftojë me disa grabitës që kërkojnë arin e fshehur në ...
Hit-and-Run Squad
5.4
HD

Hit-and-Run Squad

Jan. 30, 2019

Hit-and-Run Squad

Skuadra policore e aksidenteve i vihet pas një biznesmeni të ri, të fiksuar pas shpejtësisë dhe makinave, i cili ka lidhje korruptive me zyrtarë ...
21 Bridges
6.6
HD

21 Bridges

Oct. 24, 2019

21 Bridges

Një ndjekje për të arrestuar dy të dyshuar për vrasjen e tetë policëve nxjerr në pah diçka më të madhe. Polic që janë përfshirë në kartele droge ...
Adventure Force 5
6.7
HD

Adventure Force 5

Dec. 19, 2019

Adventure Force 5

Kur qyteti i tyre i vogël vihet në rrezik, pesë fëmijë mblidhen së bashku për të përballuar vetë rrezikun dhe për të shpëtuar gjithë qytetin.
The Last Tree
6.6
HD

The Last Tree

Sep. 27, 2019

The Last Tree

Pas një fëmijërie të lumtur në fshat, një i ri zhvendoset në Londër, ku ai duhet të lundrojë në një mjedis të panjohur.
Depraved
5.1
HD

Depraved

Sep. 13, 2019

Depraved

Një kirurg fushe deluziv i cili vuan nga stresi post-traumatik krijon një njeri nga disa pjesë të ndryshme trupi dhe e sjell në jetë në një ...