O sa mire

O sa mire

Vleresimi juaj 0
8.8 6 votes
loading...

Creator

Creator

Kasta

Përmbledhja

O sa mirë (2013)

Seri ndjek një grup studentësh në universitetin privat “O sa mirë”. Studentët vijnë nga rajone të ndryshme shqipfolëse të Shqipërisë, Kosovës, Maqedonisë dhe Malit të Zi. Sitcom e bazon humorin e saj në stereotipat rajonalë shqiptarë dhe ndërveprimet midis nën-kulturave të ndryshme.

Tituj të ngjashme

Westworld
Suburra: Blood on Rome
Meryem
Camelot
Vajza qe nuk njeh Dashurine
13 Reasons Why
Luke Cage
Skuadra Antimafia
Altered Carbon
5 Yjet
Marvel’s Agent Carter
The Gifted