Skuadra Antimafia

Skuadra Antimafia

Mar. 31, 2009
Vleresimi juaj 0
8.8 5 votes
loading...

Seasons and episodes

1Season 1 Mar. 31, 2009
2Season 2 Apr. 27, 2010
3Season 3 Apr. 08, 2011
4Season 4 Sep. 10, 2012
5Season 5 Sep. 09, 2013
6Season 6 Sep. 08, 2014
10

Creator

Creator

Kasta

Paolo Pierobon isFilippo De Silva
Filippo De Silva
Daniela Marra isAnna Cantalupo
Anna Cantalupo
Bruno Torrisi isQuestore Licata
Questore Licata

Përmbledhja

Klaudia Mares, zevendese kuestore e Skuadres se Romes, thirret ne Palermo nga miku i saj Stefano, per hetimin e zhdukjes se nje inxhinieri telekomunikacioni. Stefano vritet para syve te saj pa mundur ti flase per ate qe kishte zbuluar. Klaudia ze vendin e tij si drejtuese e Duomos, dhe grupi fillon te hetoje per vrasjen e Stefanos si dhe per zhdukjen e djalit te nje idustrialisti me emer.

Skuadra Antimafia
Skuadra Antimafia
Skuadra Antimafia
Skuadra Antimafia
Titulli origjinal Squadra antimafia – Palermo oggi
First air date Mar. 31, 2009
Last air date Nov. 11, 2016
Seasons 8
Episodes 74

Tituj të ngjashme

Marvel’s Agent Carter
Vajza qe nuk njeh Dashurine
Luke Cage
Suburra: Blood on Rome
Kingdom 2019
O sa mire
13 Reasons Why
Band of Brothers
5 Yjet
Better Call Saul
Supergirl
Into the Badlands